Препоръчйте добър уролог!!

  • 641 726
  • 825
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 150
Здравейте, може ли да ми дадете координати на добър Уролог (в град Бургас?).Става въпрос за пясък в бъбреците.
 Аз бях останала с добри впечатления от д-р Георги Георгиев, но не мога да намеря номер на който да си запиша час за него.

# 286
# 287
  • Мнения: 14 302
Здравейте,
Може ли да ми обясните къде точно се намира клиника Уроелит във ВМА. Аз разбрах, че е някъде в поликлиниката, но къде точно?

# 288
  • Мнения: 5 861
Здравейте,
Може ли да ми обясните къде точно се намира клиника Уроелит във ВМА. Аз разбрах, че е някъде в поликлиниката, но къде точно?

По принцип, във фоайето на поликлиниката винаги има охранител, който ще те упъти най-добре. Но все пак - влизаш през входа и вървиш само напред. Когато стигнеш до края на залата, хващаш коридора, намиращ се в дясно, вървиш само по него, до самия му край (няма никакви отклонения по пътя). В самото дъно на коридора (последният кабинет) се намира "Уроелит", има си и табела. Peace

# 289
  • Мнения: 14 302
Много благодаря  Hug

# 290
  • Мнения: 1
Здравейте,

Интересувам се от добър Уролог/Андролог в София за първоначален преглед и евентуално изследвания. Имам направление, предполагам трябва да се прави спермограма. Тепърва ми предстои преглед и предполагам, че ще е достатъчно да се консултирам с някой Уролог/Андролог в някоя от клиниките в София. Опитвам да се свържа с дежурните в Александровка, но без успех на посочените телефони. Бихте ли препоръчали някой и съответно контакти? Благодаря!

# 291
  • Мнения: 5 861
Пробвай във "ВМА" - "Уроелит" се казва клиниката. Звъниш на администрацията и искаш да те свържат. За съжаление, не знам кой от лекарите там, работещи с направления, е добър. Успех! Peace

# 292
  • Мнения: 162
Знаете ли дали доц.Николов е уролог-андролог? Или ако може да ми препоръчате някой?

# 293
  • Мнения: 11
Здравейте, момичета. Моля ви да ми препоръчате много добър уролог- без значение ни е вече в кой град ще е. Става въпрос за баща ми - от март месец почнаха неволите му, лежа в две болници, уж големи "светила" го лекуваха, а нещата не са добре. В момента лежи в МВР болница, в която му казаха, че уретера му е залинял, в следствие на голям камък, който е престоял там, и направо бил изчезнал. Това което му предлагат е да му го заменят с право черво, но хич не ни се нрави идеята засега, тъй като не дават гаранция дали ще са ОК нещата, след тази доста тежка интервенция. Та ви моля да ми препоръчате някой наистина добър, напреднал доктор, който ще може да ни даде още едно мнение. Благодаря ви Simple Smile

# 294
  • София
  • Мнения: 349
Аз няколко пъти съм писала вече, от все сърце препоръчвам проф.Салтиров от ВМА. Обадете се на телефона на Уроелит за записване на час.

# 295
  • Мнения: 5 861
Проф. Салтиров от много време не преглежда, а работи в урологичното отделение на самата болница (високата сграда). Няма как да го намериш в "Уроелит", за съжаление. И аз исках да запиша час при него преди време, но няма шанс. Peace

# 296
  • София
  • Мнения: 349
Проф. Салтиров от много време не преглежда, а работи в урологичното отделение на самата болница (високата сграда). Няма как да го намериш в "Уроелит", за съжаление. И аз исках да запиша час при него преди време, но няма шанс. Peace
Да не излъжа някого, но мисля че отново преглежда. Последните пъти (преди 2-3 месеца) като се качвах до отделението слизаше "долу да преглежда". Заслужава си да се провери.

# 297
  • Мнения: 5 861
Да, възможно е. Аз бях питала преди около минимум половин година, а може и по-отдавна да е било. Peace Има и друг вариант - възможно е да слиза, когато има пациент, който е за хоспитализация или в много тежко състояние, изискващо неговата експертиза, а пък с "незначителните" случаи, ако изобщо има нещо незначително, свързано със здравето - да не се занимава. Peace

# 298
  • Мнения: 14 302
Ние когато се обаждахме за час през август ни дадоха за ноември, та явно преглежда. Друг е въпросът, че понякога не може да се чака толкова...

# 299
  • Мнения: 5 861
Хубаво е, че преглежда отново, не знаех. Може и ние по-натам да си запишем час.

Общи условия

Активация на акаунт