Препоръчйте добър уролог!!

  • 641 616
  • 825
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 1 272
Tanija, аз съм чувала за някакво лазерно разбиване на камъни в пикочни пътища. Но не знаех, че го правят в България. Моля те, ако ходиш там,дай ми повече информация, много живо ме интересува.
на  майка ми ще и правят уретероскопия в Алексанрдивска болница. Ето какво намерих в интернет: http://www.urology.bg/uronet-2-2009-statiq-2/  А какъв е вашия случай?

# 91
  • Мнения: 0
Здравейте!Регистрирах се преди малко защото имам спешен въпрос.Интересува ме дали някои знае някои добър уролог в София,или координати на Проф.Стоян Чакъров от Св.Анна/от прочетеното досега той май изпъква най-много като специалист/Благодаря на всички предварително!!!!

# 92
  • Мнения: 118
Здравейте!Регистрирах се преди малко защото имам спешен въпрос.Интересува ме дали някои знае някои добър уролог в София,или координати на Проф.Стоян Чакъров от Св.Анна/от прочетеното досега той май изпъква най-много като специалист/Благодаря на всички предварително!!!!

Здравей, баща ми се оперира декември месец при Чакъров.Добър диагностик и хирург.Приема всеки четвъртък от 14,00ч. в Св.Анна.Прегледа е платен 50лв.мисля че беше,но ако се наложи някаква интервенция минава през здравната каса,освен ако не е с избор на екип и лично той,тогава се заплаща.

# 93
  • Мнения: 0
Здравей!Благодаря за бързия отговор.Можеш ли да ми дадеш телефон за да запиша час ли и аз не знам.Моят приятел има оплакваня от няколко дни че го пристяга нещо го бодяло там долу и ми се иска да се прегледа час по скоро.Мерси предварително!Поздрави

# 94
  • Мнения: 118
Здравей!Благодаря за бързия отговор.Можеш ли да ми дадеш телефон за да запиша час ли и аз не знам.Моят приятел има оплакваня от няколко дни че го пристяга нещо го бодяло там долу и ми се иска да се прегледа час по скоро.Мерси предварително!Поздрави
[/quo

Телефон има в сайта на болницата.По принцип при Чакъров е без часове отиваш и чакаш,когато баща ми е ходил за преглед не е чакал много.

# 95
  • Мнения: 0
Наистина благодаря много Hug

# 96
  • Мнения: 0
Здравейте,
Баща ме е с рак на простатата. Не е опериран, а премина на лъчетерапия. След терапията има силни болки в уретрата. Моля, ако можете да ме насочите към добър специалист!

# 97
  • Мнения: 0

Не знам от кой град си, но когато искаш да се свържеш с истински специалист разтоянита нямат значение. Та затова ти препоръчвам да се обърнеш към Д-р Тошо Ганев д.м уролог-хирург който е точно в тази област рак на простатата е един от най-добрите специалисти. Ако напишете името му в интернет търсачката ще видите колко статии има за него че извършва точно тази операция, има го и телефония му номер 0888614745. Убедена съм че ще ви помогне много , защото имено той и Доц. Лидия Петкова от МБАЛ "Света Анна"-гр.Варна направиха много голяма и много сложна операция на моя съпруг тумор на пикочния мехур. Операцията му е перфектна той е в чудесно физическо и психическо състояние, възстанови се за изключително кратко време. Не знаем как да изразим благодарноста си към тези двама Велики и Благородни, Всеотдайни, Знаещи ,Можещи и Умеещи Златни специалисти , за нас те са прекалено добри и затова ви ги препоръчаме и на вас и на всички други хора с подобни проблеми. 

# 98
  • Pernik
  • Мнения: 6
Мнение за д-р Владимиров от Александровска - уролог, моля, трябва ми добър в диагнозите, простатата му не е толкова голяма, но лекарствата не му помагат, той сам си проси операция, защото е на катетър, няма злокачественно!
Благодаря ви!

# 99
  • Pernik
  • Мнения: 6
КТ запълнена е пощата, може на лични да ми пишеш

# 100
  • Pernik
  • Мнения: 6
Проф. Чакъров колко е възрастен, препоръчайте и някой от екипа му

# 101
  • Мнения: 75
Ето това четох вчера в 24 часа. Дано да е полезно: http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1080768

# 102
  • Pernik
  • Мнения: 6
прегледа при проф. чакъров е 100лв - за info

# 103
  • Мнения: 355
100 лв?! Това е ужасно много Sad
В частните преглеждат за по 30 до 50 лв.  Cry

# 104
  • Мнения: 1
Ха, аз зная един дето преглежда за 12 лв. на частно, ама само преглежда, а трябва и да те лекува все пак... Висока е таксата на проф.Чакъров, но си струва-много е ерудиран и знае какво прави. Той е един от малкото останали у нас способни лекари.

Общи условия

Активация на акаунт