Препоръчйте добър уролог!!

  • 641 541
  • 825
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 0
Здравейте,
живея в Пазарджик. Не знам за нито един добър уролог в Пловдив и именно по тази причина отидохме в Бургас, защото в София беше непосилно скъпо. Д-р Сребрин Попов в Бургаската МБАЛ махна камъни от единия бъбрек на майка ми. Отношението беше на много добро ниво и всичко мина по здравна каса. Ето ви координатите на доктора www.urolog-burgas.com

# 181
  • Мнения: 0
Влизам с въпрос към по -опитните в бъбречните неволи. Майка ми и баща ми имат камъни в уретрите и 2 литрипсии неможаха да им ги разбият . Сега сме записали час за баща ми при доц. Салтиров, за който чухме че вади камъни по някакъв безкръвен метод. Не бил нито уретероскопия , нито стенд.  newsm78 Та някой знае ли какъв е точно този метод? То малко като гатанка стана , но много ще съм благодарна ако някой , който е ходил скоро при доцента да сподели.  Hug

# 182
  • София
  • Мнения: 15 219
Салтиров е човекът за тези неща.  Peace
Извади камъни от бъбрека на майка ми преди няколко години, а миналата година - на близка моя приятелка.
Операциите и на двете минаха чудесно, на следващия ден бяха на крак и двете.
Не мога да кажа точно какъв е методът, мога да попитам.

# 183
  • Варна
  • Мнения: 436
Влизам с въпрос към по -опитните в бъбречните неволи. Майка ми и баща ми имат камъни в уретрите и 2 литрипсии неможаха да им ги разбият . Сега сме записали час за баща ми при доц. Салтиров, за който чухме че вади камъни по някакъв безкръвен метод. Не бил нито уретероскопия , нито стенд.  newsm78 Та някой знае ли какъв е точно този метод? То малко като гатанка стана , но много ще съм благодарна ако някой , който е ходил скоро при доцента да сподели.  Hug

Пробиват 1-2 дупки директно в гърба, където е бъбрека и после разбиват камъка на място или го вадят с примка в зависимост от случая. Казвам по спомен, защото докато бях в Пирогов преди около 2г. на една от жените в стаята й правиха същото нещо. Знам, че после трябваше да носи нефростома около един месец. Все пак беше отдавна и вече може и да не е така.

# 184
  • Мнения: 7
Здравейте, моля и аз за помощ защото вече незнам към кой доктор да се обърнем доста съм объркана,става въпрос за баща ми 70г., който от 7 месеца вече има парене в пикочния канал почти през целия ден на моменти по слабо на моменти по силно. Болката слиза и по надолу .Ходихме в софия Св. Ана д-р Димитров всичките му изследвания са ок и казаха че за тях няма проблем и дадоха някакви хапчета но никакъв ефект, лекуваха ни в друга болница в провинцията ,сложиха диагноза остър простатит 10 дни му биха инжекции антибиотик, излезе от болницата и пак никаъв ефект паренето си продължава,направо се е побъркал вече няма оправия, не е за операция няма уголемена простата, а болките продължават,ще съм изключително благодарна ако някой ми даде съвет при кой лекар да го заведа в софия.

# 185
  • Мнения: 3
Здравейте.Синът ми е на 17г.и има варикоцеле.Бихте ли ми препоръчали уролог в София.

# 186
  • Мнения: 3 608
Здравейте.Синът ми е на 17г.и има варикоцеле.Бихте ли ми препоръчали уролог в София.
Отидете при Милен Кацаров уролог андролог,как установихте диагнозата варикоцеле?

# 187
  • Мнения: 3
Диагнозата беше направена от двама уролози.

# 188
  • Мнения: 4
д-р Рафаел Мирчов оперира баща ми от простата миналата седмица в клиника Вита.Моят баща е възхитен от отношението и професионализма на този ЛЕКАР.Той има база за сравнение,защото преди около 3-4г.го оперираха в Токуда и в резултат на "качествената" операция тогава сега се наложи сегашната.

# 189
  • Мнения: 1 173
Здравейте ,търся мнение за професор Чакъров , изчетох коменнарите в темата . Баща ми е на 62 , с рак на пикочния мехур . П-р Чакъров му е казал че трябва да се отстрани . Някой да е правил тази операция или да е чувал отзиви . Благодаря

# 190
  • Мнения: 316
Здравейте, моля ви за съвет и помощ. Сина ми е на 35 г. и има стеснение на уретрата и вече два пъти му правиха   интервенция за разширяване и премахване на стеснението в Пловдив , но след няколко месеца пак се получава същото. Затова искам да отидем в София, моля да ми препоръчате специалист в тази област. Моля помогнете ми.

# 191
  • Мнения: 316
Може ли някой да даде информация за проф. д-р Димитър Младенов - уролог от Александровска болница. Как е като специалист.

# 192
  • Варна
  • Мнения: 436
Здравейте, моля ви за съвет и помощ. Сина ми е на 35 г. и има стеснение на уретрата и вече два пъти му правиха   интервенция за разширяване и премахване на стеснението в Пловдив , но след няколко месеца пак се получава същото. Затова искам да отидем в София, моля да ми препоръчате специалист в тази област. Моля помогнете ми.

Аз мога да препоръчам доц. Салтиров от Пирогов. Преди 2-3 години лежах 2 седмици там и се наслушах, че е правил какви ли не операции, специализирал е в Германия и т.н. и е страхотен специалист. На мен ми прави уретероскопия /не знам дали се пише точно така/, заради запушен бъбрек. За съжаление не мога да помогна с повече информация. От Варна съм и не съм познавам лекарите в София. Успех!

# 193
  • Варна
  • Мнения: 436
Доросиев, не Салтиров - забравила съм вече. Вчера си погледнах в епикризата.

# 194
  • някъде на юг
  • Мнения: 280
Моля препоръчайте ми добър уролог за дете на 1 година! Благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт