Препоръчйте добър уролог!!

  • 642 965
  • 825
  •   2
Отговори
# 210
  • Мнения: 7
Мерси че писа.
Диагнозата изглежда сериозна, и от цялостния ми опит с лекари всякакви, наистина горещо ви съветвам все пак да искате второ мнение и от друг лекар. Не се иска много, а може да получите и благи вести изненадващо.

Тези 2ма може би ще могат да помогнат с качествено мнение:
http://www.-spam-/iliya-petrov-saltirov/urolog-hirurg/sofiya
http://www.-spam-/svetlin-zlatev-zlatev/urolog/sofiya

Не се изобразяват добре линковете - затова: сайтът е docplanner(точка)bg

От престоя ми в Токуда ми направи впечатление от други пациенти, че лекарите там малко повече от обичайното обичат да режат. Първо режат, после мерят.

Стискам палци Peace

# 211
  • Мнения: 306
Операцията мина !
За щастие успешно Simple Smile
Беше доста дълга. Повече от 4 часа,но до колкото разбрах са имали някакъв проблем с поставянето на упойката. Слава богу всичко мина. Сега беща ми е добре,вече 5 дни е в болницата и чакаме да го изпишат. Сигурно ще му назначат и някаква лъче или химио терапия.
Плащането ще става в деня на изписването.
Давидов продължава да бъде любезен и наистина заинтересован от състоянието му. Дори и в неделя ходил на визитация.

# 212
  • София
  • Мнения: 66
Здравейте, моля ви за съвет и помощ. Сина ми е на 35 г. и има стеснение на уретрата и вече два пъти му правиха   интервенция за разширяване и премахване на стеснението в Пловдив , но след няколко месеца пак се получава същото. Затова искам да отидем в София, моля да ми препоръчате специалист в тази област. Моля помогнете ми.

Аз мога да препоръчам доц. Салтиров от Пирогов. Преди 2-3 години лежах 2 седмици там и се наслушах, че е правил какви ли не операции, специализирал е в Германия и т.н. и е страхотен специалист. На мен ми прави уретероскопия /не знам дали се пише точно така/, заради запушен бъбрек. За съжаление не мога да помогна с повече информация. От Варна съм и не съм познавам лекарите в София. Успех!

 Доц. Слатиров е във ВМА, а не в Пирогов

# 213
  • Мнения: 162
Здравейте, имате ли информация дали доц. Салтиров- ВМА и д-р Николай Милушев-" Дженерали " и "Вита " приемат по здравна каса?

Последна редакция: сб, 07 мар 2015, 16:44 от linaivanova

# 214
  • София
  • Мнения: 349
Здравейте, имате ли информация дали доц. Салтиров- ВМА и д-р Николай Милушев-" Дженерали " и "Вита " приемат по здравна каса?

Съвсем наскоро доц. Салтиров ми прави операция по здравна каса.

# 215
  • Мнения: 958
Здравейте, имате ли информация дали доц. Салтиров- ВМА и д-р Николай Милушев-" Дженерали " и "Вита " приемат по здравна каса? [/size]

Съвсем наскоро доц. Салтиров ми прави операция по здравна каса.

Мимони, доц. Салтиров какви операции прави? Зная само за лапороскопско премахване на конкременти. Занимава ли се с отворени операции на бъбрек и пластики на уретери?

Благодаря предварително!

# 216
  • София
  • Мнения: 349
Здравейте, имате ли информация дали доц. Салтиров- ВМА и д-р Николай Милушев-" Дженерали " и "Вита " приемат по здравна каса? [/size]

Съвсем наскоро доц. Салтиров ми прави операция по здравна каса.

Мимони, доц. Салтиров какви операции прави? Зная само за лапороскопско премахване на конкременти. Занимава ли се с отворени операции на бъбрек и пластики на уретери?

Благодаря предварително!

Не прави отворени операции, само ендоскопски. Бях приета точно за пластика на уретер. Щеше да ми я прави доц. Николов. Той прави отворени операции на бъбрек и пластик на уретер. Само че в последния момент решиха да не ме режат и доц. Салтиров ми направи ендоскопска операция с лазер, без външни разрези. Премахна ми стеснението и постави стент. Изключително благодарна съм и на двамата.

# 217
  • Мнения: 958
mimoni, много ти благодаря за отговора!

# 218
  • Мнения: 1
Може ли някои да даде мнение за карачоров,препоръчаха ми го но ми се иска,да чуя мнения благодаря Ви

# 219
  • Мнения: 118
Здравейте, аз имам проблем със разширени вени на левия тестис (варикоцеле). Установи се че трябва да правя операция. Дали бихте могли да ме насочите към добър уролог във София. Благодаря ви предварително.

# 220
  • София
  • Мнения: 331
Здравейте, имам нужда от помощ.
Баща ми има проблеми с простата и изпитва ужасни болки, а в поликлиниката го лекуват с билки. Някой може ли да препоръча добър специалист, от който е доволен.
Благодаря.

# 221
  • Варна
  • Мнения: 436
Здравейте, имам нужда от помощ.
Баща ми има проблеми с простата и изпитва ужасни болки, а в поликлиниката го лекуват с билки. Някой може ли да препоръча добър специалист, от който е доволен.
Благодаря.

Щом е със силни болки направо да отиде в Пирогов. Аз се лекувах там и смятам, че на който и лекар да попаднете ще е свестен.

# 222
  • София
  • Мнения: 331
Здравейте, имам нужда от помощ.
Баща ми има проблеми с простата и изпитва ужасни болки, а в поликлиниката го лекуват с билки. Някой може ли да препоръча добър специалист, от който е доволен.
Благодаря.

Щом е със силни болки направо да отиде в Пирогов. Аз се лекувах там и смятам, че на който и лекар да попаднете ще е свестен.
Той ходи там, когато се влоши рязко, сложили са  му катетър и са му казали да се обърне към участъковия лекар - който му изписа билки. Казали са му от Пирогов, ако катетъра не помага - операция. Прочетох темата, има доста препоръчани лекари, но не знам към кой от всички да се насочим. Доколкото знам Пирогов е център за спешни случаи и след като не са го оперирали там, явно трябва да си изберем специалист от друга клиника. Благодаря все пак.

# 223
  • Мнения: 56
Здравейте, ето един линк http://www.vita.bg/newsbg.php?n=477

Нямам впечатления от лекарите в това урологично отделение, просто попаднах на тази информация. Ако на някой е от полза - супер.


# 224
  • Мнения: 306
Здравейте, имам нужда от помощ.
Баща ми има проблеми с простата и изпитва ужасни болки, а в поликлиниката го лекуват с билки. Някой може ли да препоръча добър специалист, от който е доволен.
Благодаря.

Д-р Давидов в Токуда.
Той спаси баща ми . Много сме доволни.
Но ще има и доплащане.
Ние хванахме проблема почти навреме и моя баща в Хасково го лекуваха с антибиотик месеци наред.
Д-р Давидов откри проблема,направи биопсия,а след месец и премахване на простата. Сега сме на лъчетерапия
Успех и побързайте

Общи условия

Активация на акаунт