Препоръчйте добър уролог!!

  • 641 700
  • 825
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 5 861
Здравейте! Бях отворила специална тема по въпроса, но тъй като там не събрах почти никаква информация, реших да попитам и тук. Peace Трябва ми добър уролог-диагностик, за ММ. Моля, ако някой е запознат, нека даде мнение от първа ръка за следните специалисти:

– доц. Илия Салтиров, "ВМА";

– проф. Стоян Чакъров, "Св. Анна";

– доц. Цветин Генадиев, "Вита";

– Д-р Юрий Бъчваров, "Д-р Щерев" (този лекар ми бе препоръчан от потребителка в другата ми тема);

– д-р Милен Кацаров, "Александровска", и доколкото разбрах - частен кабинет на ул. "Шандор Петьофи" 39;

– проф. Димитър Младенов, "Александровска"

– проф. Чавдар Славов, "Александровска";

– проф. Петър Панчев, "Александровска";

– доц. Марин Георгиев, "Александровска".

Списъкът е малко дълъг, но това бяха имената, за които се натъкнах на доста положителни мнения - естествено, имаше и някои отрицателни.

Благодаря!

# 256
  • Мнения: 5 861
Някой дали по случайност знае работното време на доц. (май понастоящем е вече проф.) Илия Салтиров, "ВМА"? Само с предварително записани часове ли работи?

Цял ден звъня по телефона и не мога да се свържа... Confused

# 257
  • София
  • Мнения: 349
Здравей, трудно се достига до проф. Салтиров. Той е всеки ден горе в отделението по ендоурология. Но той прави предимно операции, прегледи май не. Или ако изобщо прави, не знам как точно се записва час. Не съм сигурна в информацията, която ти давам, но това знам аз. Иначе като добър диагностик мога да препоръчам доц. Николов също от ВМА. Аз на преглед бях при него, а с проф. Салтиров се срещнах чак като дойде време за операция. Ако искаш повече инфо за Николов, питай : )

# 258
  • Мнения: 5 861
Здравей, трудно се достига до проф. Салтиров. Той е всеки ден горе в отделението по ендоурология. Но той прави предимно операции, прегледи май не. Или ако изобщо прави, не знам как точно се записва час. Не съм сигурна в информацията, която ти давам, но това знам аз. Иначе като добър диагностик мога да препоръчам доц. Николов също от ВМА. Аз на преглед бях при него, а с проф. Салтиров се срещнах чак като дойде време за операция. Ако искаш повече инфо за Николов, питай : )

Здравей, благодаря ти сърдечно, че се включваш с информация по моя случай. bouquet

Май наистина си права за проф. Салтиров, и аз си го мислих днес. Ще проверя как стоят нещата утре. Но не е проблем и при друг да отидем, даже никакъв проблем не е. Wink

Ами, кажи за Николов - и за него съм чувала, всъщност. Как е като отношение? Прецизен ли е при самия преглед? Отделя ли поне минимално време за разяснения? И колко е прегледът като цена, с включена ехография (предполагам, че ще се наложи)? Също, работи ли с фиксирани часове или когато отидеш - тогава? Hug

# 259
  • София
  • Мнения: 349
Няма за какво   Hug Определено обръща внимание и има добро отношение към пациентите. Обяснява и не бърза. Точно затова обаче, в повечето случаи се чака пред кабинета му, въпреки запазения час. Цената на преглед е според ценоразписа на вма - 60лв. за преглед при доцент.

# 260
  • Мнения: 5 861
Мерси! Hug А как мога да запиша час евентуално? Чрез телефонния номер на ВМА?

# 261
  • някъде
  • Мнения: 4 955
При проблеми с пикочните пътища- чести бактериални цистити добър диагностик ли е доц. Николов?

# 262
  • София
  • Мнения: 349
Час се записва на директният телефон на Уроелит - 02/922 60 18
При проблеми с пикочните пътища- чести бактериални цистити добър диагностик ли е доц. Николов?
Това не е ли за нефролог по-скоро   Thinking

# 263
  • Мнения: 957
Здравейте!
Ето моята информЦИЯ ЗА уролозите на ВМА:
Те са си направили МЦ "Уроелит", който функционира на територията на ВМА. Намира се в дъното по коридора в дясно, последната врата. След като ви поканят да влезете, отляво има нещо като мини регистратура, а направо и вдясно са кабинетите и ехографа.
Отвън има график с приемното време за прегледи на всеки уролог. Има и телефони за връзка.
Имам записан този: 922 60 18 Разбрах, че не всеки от лекарите работи с направления по ЗК.

Аз бях там в края на месец октомври в петъчен ден и това, което със сигурност мога да кажа е, че в петък никой от тях няма приемно време. Телефонът за връзка също не отговаряше.

На проф. Салтиров името не присъстваше в графика за прегледи, но аз съм правила консултация  с него точно там в края на месец ноември. Нужно е да имаш предварително записан час. Чаках около месец.

Дано съм била полезна.
Много моля, споделете впечатления от уролога, с който сте се консултирали. Сега аз имам друг здравословен проблем, който не е за проф. Салтиров и търся препоръки за негов колега оператор от ВМА.

# 264
  • Мнения: 5 861
Много полезна информация споделяте, момичета. Hug

На проф. Салтиров името не присъстваше в графика за прегледи, но аз съм правила консултация  с него точно там в края на месец ноември. Нужно е да имаш предварително записан час. Чаках около месец.
А как успя да запишеш час при него тогава? Каза, че искаш, въпреки че името му не е фигурирало в графика, и те по изключение ти записаха, или? Rolling Eyes

# 265
  • Мнения: 957
Казвам кога съм била на преглед и кога съм видяла графика. На преглед бях в края на миналата година след записан час на място. Бях в тежко състояние - списък, график, телефони не съм гледала има ли, няма ли.
Наскоро (едва ли не по път) минах от там в петъчен ден около 10 часа с надежда да направя консултация и успях само да си запиша телефона за контакти.  Laughing В петък прегледи не правят.

# 266
# 267
  • София
  • Мнения: 15 219
Те са си направили МЦ "Уроелит", който функционира на територията на ВМА. Намира се в дъното по коридора в дясно, последната врата. След като ви поканят да влезете, отляво има нещо като мини регистратура, а направо и вдясно са кабинетите и ехографа.
Отвън има график с приемното време за прегледи на всеки уролог. Има и телефони за връзка.
Имам записан този: 922 60 18 Разбрах, че не всеки от лекарите работи с направления по ЗК.

 Точно така. Peace
За съжаление, ефект от обаждане по телефона няма никакъв. Когато трябваше да запиша час за преглед на майка ми, звънях няколко дни - нищо. Отидох на място и на тази мини регистратура ми дадоха час. Докато бях там, телефонът не спря да звъни- с намален звук доколкото е възможно - и никой не го вдигна.
За тези, които не са от София, а искат да запишат час за преглед, моят съвет е  - помолете някой близък или познат да отиде на място.

djasra, не знам какъв е проблемът, за който търсите оператор. Писала съм и друг път в тази тема - майка ми има две операции, правени във ВМА. Единия бъбрек (с камъни) го оперира проф. Салтиров, другия - с тумор, го отстрани д-р Драгиев. За Драгиев мога да кажа само добри думи. Часа за преглед, за който писах по-горе, беше при д-р Драгиев.


# 268
  • Мнения: 5 861
Здравейте отново, момичета! Simple Smile Пак ще подосаждам с въпроси.

Днес ходих до "Уроелит", но ми казаха, че доц. Николов е в отпуска и в момента не може да се запише час при него. Интересува ме, той работи ли с направления или прегледът е фиксиран на 50 лв.? По принцип, не е проблем, ние така или иначе мислихме да ходим чрез платен прием, но все пак, ще ми е от полза да знам. И в тези 50 лв. включва ли се самият преглед с ехограф? Въпросът ми е насочен най-вече към mimoni., понеже именно тя препоръча Николов и вероятно е наясно, но ако някой друг също знае - нека се включи. bouquet

И още - къде се намира въпросното отделение по ендоурология, където работи Салтиров, и за което отново mimoni. спомена? Служителят от охраната си нямаше идея. В самата поликлиника ли е пак?

# 269
  • София
  • Мнения: 15 219
Не, то е във високата сграда. Влиза се от другия вход. Не помня, обаче, на кой етаж е. На един етаж е с отделението по Обща урология. Там е и стаята на доц. Салтиров, но той не преглежда в нея.

Общи условия

Активация на акаунт