Краят на едно дъълго кърмене

  • 2 149
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 64
Поздравления и от мен,пожелавам ти и със второто бебче да е така,направо ме просълзи.
Много мили думи
Успех

# 31
  • Мнения: 219
Прекрасен разказ, Иве  Hug. Един чудесен финал на една споделена обич към кърменаето и дано пак така да е и с второто !!
Твоите постинги винаги са ме вдъхновявали и неведнъж са ми давали сили да продължа. Благодаря ти    bouquet

# 32
  • Мнения: 3 478
Kolko krasivo! Stana mi mnogo priatno da procheta razkaza ti.

# 33
  • Мнения: 1 547
Аз си го чета от вчера. Прекрасно, че го сподели с нас.

Бъдете много щастливи всичките!

# 34
  • Мнения: 5 391
Спомням си, че неотдавна, в много труден момент пуснах тема тук в Кърмаческия и само ти, Иве откликна на проблема ми.Благодаря ти!  bouquet

# 35
  • Мнения: 4 451
Невероятно красива история...
Съжалявам, че и аз преди 4 години не следвах твоя пример. Отбих моята дъщеричка на 1 годинка, следвайки препоръките по книгите, а не послушах своя вътрешен глас, желание и потребност от още време близост... А сега по зла ирония на съдбата след тежки усложнения след секцио и престой близо месец в болница, кърмих бебчето си само 10 дни Sad.

# 36
  • София
  • Мнения: 1 155
Адмирации, Иве!   bouquet
Благодаря за милата история! Тази вечер пак си я прочетох. За пример си ми, вдъхна ми много увереност и сили.
Леко бременеене ти желая  Hug

# 37
  • Мнения: 7 106
Поздравления Иве!
Харесвам щастливи истории с още по-щастлив край!

# 38
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Прекрасна история! Честито и пак така далго и приятно следващо кърмене  bouquet  bouquet  bouquet

# 39
  • Мнения: 81
Просто съм изумена от разаказа ти. Възхищавам ти се   bouquet. Толкова спокойствие лъха........всичко сякаш е толкова естествено.
Нямам думи.
Лека бременност ти желая и подобно съпреживяване и с второто.  smile3504smile3525

# 40
  • Мнения: 535
Най- хубавото е, че ти предстои още едно също толкова очарователно и приятно пътуване Heart Eyes Пожелавам ти да се насладиш също толкова много и на него, както беше и с порасналия вече Ради.
Успех   bouquet

# 41
  • Spain
  • Мнения: 3 750
поздравления на малкия юнак и на теб Simple Smile . и аз тези дни " отбих " Гери ..макр 4е при нас нещата стана леко " насилствено" ..с обяснения от моя страна .. но след седмица и тя ми заяви 4е "Ве4е е голяма и не пие " цици " " и  не  се сеща за тях . радвам се 4е го има този форум ..за да не си мисля 4е съм сама ..след непрестаниите натяквания 4е ве4е детето ми е голямо да су4е , 4е се увреждам аз и 4е ще я увредя психологи4ески . в крайна сметка аз казвам -  всеки го прави както му е удобно или както го удовлетворява .
разказа ти зву4и прекрасно ..дано да повтори6 опита си
  bouquet

# 42
  • Мнения: 532
И аз с най-голямо удоволствие отново го прочетох.
Предизвикваш искреното ми възхищение   bouquet

# 43
  • Мнения: 127
Да се включа и аз с поздравления! Браво, Иве! Сигурна съм, че и втория път ще е толкова спокойно и естествено! Явно напоследък  отбиването е на мода в част от форума  Wink Аз се зачудих на моята Цветина как се отказа изведнъж, а тя явно следвала модните тенденции  Laughing

Исках само да вметна нещо по повод въпроса на Асинка. Нашата педиатърка не е от върлите фенове на кърменето и е от традиционалистите, които препоръчват сокче във втория месец и захранване от четвъртия. Когато обаче й казах по телефона (след нервен размисъл след консултация), че аз всъщност не искам да захранвам, ме подкрепи и ме успокои за притесненията ми относно евентуалния нисък хемоглобин. Когато той все пак се оказа нисък (по нейните критерии) пак не ми "изви ръцете". Някак естествено след първата година спряхме да коментираме кърменето, но тя имаше идея, че продължаваме. Когато Цветина се отказа изведнъж преди две седмици и при последния преглед й казах за това, не ме изгледа като луда или болна, а просто ме поздрави. Така че има и такива педиатри. Не е задължително да са в час с всички новости, но пак могат да са на наша страна  Peace

# 44
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Хайде и аз да се запиша в групата на възхищаващите се  Grinning
Наистина такова спокойствие лъха от думите ти...
Радвам се, че всичко е завършила по толкова приятен начин при вас и ти пожелавам след няколко години да напишеш същото за вторто бебе   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт