второ дете - за или против

  • 4 605
  • 114
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 533
Аз имам едно дете и от няколко месеца много искам още едно, искам го със сърцето си, имам чувството, че само за това мисля, но мъжа ми е против и мотивите, които изтъква са чисто егоистични. Очаквайте скоро да пусна тема "Как да накарам мъжа ми да иска второ дете", наистина, чудя се как  newsm78

# 106
  • Мнения: 1 069
Щом задаваш въпроса, значи вече си решила. Мисля че го искаш, така че давай!

# 107
  • Мнения: 3 360
Този въпрос мисля, че трябва да го обсъдиш с таткото Peace, а не с нас.....лично аз съм ЗА 2 деца и съм си ги родила  Peace....

И аз! Peace
Мисля,че и ти  знаеш отговора на въпроса! Laughing  bouquet

# 108
  • Мнения: 532
Аз имам едно за сега,но със сигурно ще си родя второ.Винаги съм смятала,че е добре да са си другарчета,да се учата да делят нещата и т.н. Просто за мен поне две деца трябва да са в семейство.А трето вече ако има възможност:и за възраст говоря и финансово.

# 109
  • Мнения: 1 215
Аз имам едно и определено започнах да мисля за второ. Особено сега с новото изменение и майчинството дето ще е 365 дни Mr. Green Mr. Green

# 110
  • Мнения: 1 364
Според мен не може да има За или Против. Всеки си решава сам, зависи от много обстоятелства.

# 111
  • Мнения: 1 632
всеки сам си знае възможностите,но аз лично съм ЗА luvbed

# 112
  • София
  • Мнения: 3 271
ЗА - с двете ръце, няма по-голяма радост за мен, с нетърпение чакам да стане второто  Wink

# 113
  • Мнения: 1 866
Няма такова понятие За или Против. Това е много лично решение. Аз дори не съм си представяла и за миг да имам само едно дете. За мен минимумът е 2 деца. И 3-то искам, но не знам дали ще имам тази възможност.

# 114
  • Мнения: 105
Наистина това решение е много индивидуално, но съм сигурна че е хубаво да имаш две деца. Успех, ти си знаеш най - добре  Peace

Общи условия

Активация на акаунт