Пак за тестерите!

  • 12 833
  • 103
  •   1
Отговори
# 75
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Никога не съм купувала тестер. Не е ли редно да се подаряват, а не да продават? newsm78
Поне на мен с покупка на парфюм са ми слагали четири тестера на други (нови на пазара) парфюми в торбичката. Ама не тук, де.

# 76
  • София
  • Мнения: 3 328
На мен и тук са ми слагали тестери в плика с купения вече парфюм, но се продават не тези, мъничките, тестерчета, а големи опаковки - обеми от по 75 и 100 мл.

# 77
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
На мен и тук са ми слагали тестери в плика с купения вече парфюм, но се продават не тези, мъничките, тестерчета, а големи опаковки - обеми от по 75 и 100 мл.
А, аз рекох, че продават мънички тестерчета.  Laughing

# 78
  • София
  • Мнения: 3 328
Би било много, много нагло Mr. Green

# 79
Така....четох, четох и се чудя на всички които се оплакват и говорят празни приказки....обяснете ми ако обичате каде в Дубай има фабрика за маркови парфюми-и то такава огромна, че да побере цялото производство на дизайнерските парфюми???? За сефте чувам подобни глупости-парфюми произведени в Дубай-абе хора вие с всичкият си акъл ли сте??? Дубай- в една от най-богатите държави, държаща на качеството и всичко останало ще седне да се занимава с глупости от сорта-да прави в разни нелегални складчета-фалшиви парфюми.....???!!!! Абсурд!!!
  Ако някой не знае то 75% от пазара на висшата мода, аксесоари и парфюми е точно Обединени арабски емирства и Дубай....почти цялото производство на тези стоки отива там....Другият тънък момент е, че Дубай е безмитна зона и там може да се изнасят парфюми освободени от мито и с ниски цени....Кажете ми какъв ще да е този конвейр дето ще прави стотици шишенца наподобяващи оригинала....печатница за опаковки....ей така там-насред пустинята....???!!!!
  Така, че ако ще говорим за парфюми  то те не са Дубайско производство а само внесени от там....а дори и да има някакъв завод той ще е 100% със знанието на било то Dior....Chanel...или каквото и да е друго.....
Не знам кой ви е казал, че оригиналнити парфюми се правят само във Франция, Милано или Лондон....но това не е вярно! Централите и офисите са там, но голяма част от производството е изнесено в други държави-например я погледнете Oriflame,
пише натурална шведска козметика ....но отзад на опаковката видях какви ли не страни производите-та Мексико ли не беше....та Полша ли....че даже от последната партида имаше и от Индия....................ами  AVON- американска фирма...а производството изнесено в Полша.....ами FREEMAN....пише САЩ-Бевърли Хилс....и изведнъж-Hecho in Mexico/изработено в Мексико/.
  Мога да ви кажа, че във Франция и по точно Граас-градът на парфюмите се прави съвсем малка част от марковите парфюми.....така че ще ме извините....ама нямя дубайско...нямя френско......дори и италианските-Лаура Биаджоти, Трусарди, Версаче-също се правят извън Италия.....
Но това, че има добри имитации и че хората от лакомия и тарикатлък се заблуждават-това е проблем на този който купува.....
  Има белези по които човек винаги поже да различи истинският парфюм-например опоковката - печата на буквите и изображенията трябва да са ясни, неразмазани...баркода също е от значение....но дори и това да е перфектно направено - поискайте
да видите шишенцето-обикновено при имитацийте там има най-пгого издънки-на първо място тово е надписа....много често се излющва лесно с нокът....или е отпечатан доста палачорски...има един тънък момент при който ако се вгледате в надписа внимателно ще видите, че боята леко е излязла изван рамките на щриха  тук-таме и стои някяк си дървено....друг момент е стъклото на шишенцето-то трябва да е перфектно без шупли, балончета или др. дефекти.
Много често друг момент е помпичката-пулверизатор-тя е или пластмасова или метална при различните парфюми но при оригиналните винаги е перфектна, ненадрана, в повечето случаи-гладка-огледална...и при проба да бъде измъкната от гърлото на шишенцето-тя не се върти и не поддава.....възможно е при впръскване при имитациите от нея да изтече парфюм-което е недопустимо при оригиналните!!!!
 Капачката също е от значение-тя влиза и излиза плътно без да халтави...и да има по нея шупли, необрязани стърчащи остатъци от калъпа при отливането и.
И най-накрая за самият парфюм-Запомнете СКЪП ПАРФЮМ НИКОГА АМА НИКОГА ПРИ ПРЪСКАНЕ НЕ МИРИШЕ И НЕ УДРЯ НА СПИРТ!!!!  А дори и да има такъв момент, то спирта не е водещ а аромата......направил съм хиляди тестове и това е така - ака някой ви каже, че първо малко мирише спирта и после парфюма не му вярвайте!!!!
  Никоя водеща компания не би си позволила лукса да предлага ароматизиран спирт.....и на последно място-трайността на парфюма....ако той издържи повече от 5-6 часа...значи е ОК....нормално е по тежките парфюми да издържат дори и 24 часа...а по леките дори и по малко от 7-8 часа.

# 80
  • Мнения: 35 993
От менте до менте разликата е огромна. Пазарувах напоследък от Мегашоп. Не си правя излюзии, че по някаква случайност разполагат с неограничено количество оригинални тестери Laughing Но нещата, купени от там, са без забележка. Трайна миризма, хубава, като оригинала.

не знам от къде изкочи тази стара тема, но аз също напоследък пазарувам от там, защото носят нещата бързо, със собствен куриер, цените им са добри и освен това забелязах, че щом си взема някой тестер, на другия ден вече не се предлага, т. е. вероятно съм взела единствения им и съм склонна да вярвам, че е истински  Party

# 81
  • варна
  • Мнения: 564
там не откривам тестер на донна каран-а бе делитион ми е любим

# 82
  • Мнения: 3 010
побут старата тема, ама никъде из нета не виждам Aqua Alegoria Pamplelune Guerlain . Моля ако ста чували нещо за него ме насо4ете  Laughing

# 83
  • София
  • Мнения: 3 328
На мен и тук са ми слагали тестери в плика с купения вече парфюм, но се продават не тези, мъничките, тестерчета, а големи опаковки - обеми от по 75 и 100 мл.
А, аз рекох, че продават мънички тестерчета.  Laughing
Уф, що се порекох, че такива тестерчета не се продават - самата Ягодка вече го прави.

# 84
  • София
  • Мнения: 3 328
там не откривам тестер на донна каран-а бе делитион ми е любим
Тук го има: http://www.-spam292-/?L=products.details&id=830

# 85
  • В града на тепетата
  • Мнения: 245
От Пловдив съм и напоследък пазарувам парфюми от един склад зад водната палата,до моста на панаира,мисля че беше на венера косметикс.Цените са по-ниски дори и от интернет магазините.Но от всичко прочетено до тук започват да ме обхващат големи съмнения.За мен лично си купих тестер на Love in Paris на Nina Ricci,но нещо не е  траен newsm78 и Bright Krystal на Versace в ориг. опаковка,но него съм го ползвала много малко и още нямам впечатления.Някой от Пловдив пазарувал ли е от този склад и какво мисли Thinking

# 86
Аз  съм от Пловдив ама тоя склад не го знам....къде то4но зад водната палата на коя улица се води ..и само парф. ли  продават там??

# 87
Някой дали е пазарувал от този сайт http://parfums-bg.com/?
Моля, спозелете впечатления, тъй като съм си харесала един парфюм и много се колебая дали да рискувам с поръчка от там.

# 88
  • Мнения: 46 535
От менте до менте разликата е огромна. Пазарувах напоследък от Мегашоп. Не си правя излюзии, че по някаква случайност разполагат с неограничено количество оригинални тестери Laughing Но нещата, купени от там, са без забележка. Трайна миризма, хубава, като оригинала.

не знам от къде изкочи тази стара тема, но аз също напоследък пазарувам от там ...

И аз от тях, купувала съм и тестери, не знам колко са оригинални, не съм такъв разбирач, но нямам забележки  Simple Smile

# 89

Общи условия

Активация на акаунт