Слън4еви мами в арабските страни-12

  • 20 846
  • 295
  •   1
Отговори
# 210
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
привет, моми4ета! 4акам да ми кацне кредора, цял следобед, ама сега го измамих! та така линда е навън така  ние  си лекуваме  настинката, аз съм блокирана тука  защото стълбището го украсяват с мрамор, докато се вижда от свекито де! за пред гостите в долната къща! таткото се разболя днес, ама пак излезе по работа!та така сме! а ние няма нужда да гледаме  бтв, снощи са  били сина ми 20 мин докато е вървял към къщи , наистина  той е успял да несе  поддаде на провокацията- обяснил е, 4е е направил забележката на  своите прияелки, а не на  минаващата компаниая,от 6 мом4ета с 4 моми4ета. простаците не разбират от обяснения и налитат на бой , това  в 20.00. моми4етата с сина  ми и те са полу4или по един шамар, 4е са защитили, ама  на мене ми е интересно другите  2 мом 4ета от  компанията на сина ми какво са дремали! ей, лекета има, страхливци тоже! той казва, 4е  агресията и побоите са ежедневие в у4илищата, унижаването и изнудването! нищо не  можело да го у4уди, представете си! а няма още  18!
 ноя , ти си късметлийка с тези загубени-намерени вещи!  newsm78
любе, мерси!  Peace
миме и на тебе Hug
милен4е, абе каква е тази година болест след  болест, много странно!
креми, дани, накъде сте?другите как сте? Hug

# 211
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Милена, защо не каза, че ви е зле newsm78 щяхме да отложим излизането. така и не можахме 2 приказки да си кажем....другия път в парк Peace
 ние с Люба се прибрахме след повече от час в трафика и то благодарение на шофьорските умения на мъжа й  bouquet                                

# 212
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
забравих да питам.
има един чай. палестински му казват. продава се на цели листа и стебла- сиви, които малко приличат на тези на еделвайса. знае ли някой за какво е точно?

# 213
  • Мнения: 13 512
Марамие е чаят....гадничък ми е на вкус.. имат го  като нашата лайка- за далак,за мерак, за настинка...за всичко.

# 214
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Марамие е чаят....гадничък ми е на вкус.. имат го  като нашата лайка- за далак,за мерак, за настинка...за всичко.


ейййй, всичко знаеш  bouquet
аз го добавям към други. с черния не е лошо Peace даде ми го една палестинка.
Люба, тоя магазин има доста хубави и евтини типично арабски неща. и кебапи печат на място Laughing

# 215
  • Мнения: 815
На мен ми харесва като се смеси с черен чай.
В горещата вода, преди да сложиш черния чай, слагаш няколко листенца от мирамието и ги поваряваш 1-2 минутки.
Опитай и кажи как е.

# 216
  • Мнения: 13 512
Да, с черния чай по-бива....извинете,че така се натресах в темата!

# 217
  • Мнения: 815
Миме, ти сега недей да пиеш нищо  Joy  Laughing Mr. Green

Монди, винаги си добре дошла!!!  Hug  bouquet

# 218
  • Мнения: 1 184
привет моми4ета от емирствата.

 Thinking Миленка, за нас няма ли привет??? АААА  Crossing Arms
Добре завърнала се. Дано сте си изкарали хубаво в тоя студ в БГ  Laughing.

Елип мила аз имах предвид,Привет от емирствата,а не само на моми4ета там Embarassed
извинявам се за недоразумението,аз вси4ки ви ви мисля Hug


 Joy Оле миличка, изобщо не ми дойде на ум /мозъкът ми е все още бременен, не ми забелязвайте  Laughing/. Но иначе се пошегувах де. Не се обиждай  Hug.
Много лошо, че сте болнички. Нормално е като се сменя климата да се настине, но никак не е приятно. Дано скоро сте по-добре Praynig.

# 219
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Да, с черния чай по-бива....извинете,че така се натресах в темата!

винаги добре дошла  bouquet
лек ден на всички!

# 220
  • Мнения: 341
Любе на такива позакъснели като мен може ли паролата да разгледам снимките  bouquet

# 221
  • София
  • Мнения: 462
Здравейте!

Любс, може ли паролата? Ние сме, като тайно общество с тази парола, ха-ха-ха. Не се обиждайте, прави сте за това, че не разрешавате всеки да ви разглежда снимките, и аз съм малко параноичка  Shocked Но все пак ми стана смешно. Отворихме работа на Любс  Heart Eyes

Много ми е интересно да ви чета, независимо, че повечето сте в Дубай, и Марси ми е интересна и мисля, че сме си добра компания   bouquet

Ей, Нойче да се преместя и аз при вас , защото, каквато съм разсеяна и аз си губя нещата под път и над път. ... Embarassed Браво на отзивчивите хора !

Креми, защо не опиташ нещо от алтернативната медицина ?

Ние тази вечер сме на купон - рожден ден на един приятел. Планираме да оставим вечерта малкия с баба му. Не сме го оставяли сам вечер, колкото и странно да звучи, защото е вече " възрастен" Grinning. Просто ни е много приятно да сме вечер с него, като се приберем от работа, но доверчера ще бъде късно и студено, така че ще си остане с баба.

Миме, ти такова, а ? Дано да са ми верни подозренията. От сърце   bouquet

# 222
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
 миме, моето късмет4е май е стигнало при тебе, а, да се мисля ли за добрата фея!? тука вали а сме на фитнес с линда и на вси4ко отгоре без транспорт, ще се наложи такси
лек ден после пак вклю4ване от атласите!

# 223
  • Мнения: 2 804
Здравейте !
Ние сме добре !
Самира , вчера не се е спряла бяхме на гости у зълва ми и водихме сестра и на гинеколог .
Леле ма тия хора много нередовни мозъци !!! #Crazy
Не знае точната дата на която и е дошло и ми казва от 10-16 дни , че и тече кръв .
Та тай като мъж ми няма да седне да и превежда такива неща му казах , че най добре да я води сестра му на лекар .
Оказа се това , което казах аз !
Смяната на климата е повлиял върху цикъла и .
Четох ви , но на бързо и нещо не ми се мисли по темата .
Та поздрави на всички вас и семействата ви , както и пожелания за много здраве !  bouquet

# 224
  • Мнения: 815
Здравейте и от мен!!  wavey

Снежке, радвам се, че ти харесаха   Hug  bouquet

Днес е мой ред- хрема от всякъде, носа ми тече като река  smile3545, главата си я чувствам колкото монитора пред мен голяма  Tired Sick  smile3507

Миленче, вие как сте днес?   bouquet
Миме,   Praynig newsm17 newsm10
Марси, прати малко дъждец, мила, не се стискай   umbrella

Лека вечер!!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт