05.11.2006 г. - Акция "Буркан"! Моля, подкрепете ни!

  • 5 491
  • 126
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 212
Имате и моята подкрепа, макар и не физическа, поради местоположението, но ще пратя картичка. Успех и сбъднати мечти ви желая  Hug  bouquet Praynig

# 16
  • Мнения: 5 391
И аз ви подкрепям, момичета!Пожелавам ви сили!  bouquet

# 17
  • Мнения: 4 324
Проучих въпроса с изпращането на картички. Ако е от сйта на абв., чрез прикачване на картичка от нашите си компютри, при получателя идва стандартен текст със съдържание:

Това е поздрав за теб. Може да видиш изпратената ти картичка в срок от 3 месеца на адрес едикой си.

Като заглавието на писмото е „Картичка от ......................”.
Не ми хареса този вариант, та целта ни не е да ги поздравяваме, нали!

Опитах от собствения си адрес да пусна картичка. Значи в пощата на абв има опция в писмото да сложиш картинка, точно като тук във форума, но не се слага в скобки [img], а се натиска едно бутонче в което трябва да сложиш линка на снимката и готово. Заглавието на писмото естественно е Акция Буркан, и като го отвориш се вижда директно картинката.
Щом АБВ го има, значи и другите големи пощи го имат.

С две думи, пращайте картичките от вашите мейли, като заглавието на писмото нека да е "АКЦИЯ БУРКАН"

А тези които нямат достъп в неделя до интернет, да ги пращат в понеделник или петък. Както Ви е удобно.
Благодаря предварително!

 

# 18
  • Мнения: 410
И аз ви подкрепям момичета Peace
Ще пратя картичка и на двата адреса и ще Ви стискам палци.
Държавата иска раждаемост,а какво прави по въпроса.......опропастява и малката възможност на хората за такива.
Успех момичета  bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 2 901
Подкрепям ви! Но защо в неделя?

# 20
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Неделя е най-доброто време за пресконференции и новини. Ще излезне във вечерните новини - в неделя повечето хора седят у дома и се готвят за новата седмица; ще излезе във всички вестници в понеделник - най-много се купуват вестници този ден.

# 21
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Подкрепих инициативата, ще пратя и картичка.  bouquet
Успех!  Hug

# 22
  • Мнения: 6 315
Ще пратя картичка и аз! Успех и от мен!   bouquet  bouquet  bouquet

# 23
  • Мнения: 4 324

В неделя е, именно защото е почивен ден.
По принцип всички работим и протест пред здравната каса, трудно би се организирал в работен ден. За това избрахме почивен. Другата причина Бу вече я е написала.

В смисъл, акцията не се изразява само с пращане на писма, но и с протест пред НЗОК. За това ни трябва неделята Wink

Който има възможност, нека заповяда пред НЗОК на 05.11.2006 г. в 13 часа.

# 24
  • Мнения: 3 861
Подкрепих с мейли и на двата дадени и по двата начина, в неделя съм на работа, но Ви пожелавам успех  Peace

# 25
  • Мнения: 1 666
Подкрепих чрез и-мейл-и!

# 26
  • Мнения: 7 111
Подкрепих акцията.
Успех, момичета. Възхищавам се за себераздаването Ви.   bouquet

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 561
Имам племеник, заченат ин витро след 15 години опити !!!

Ще подкрепя с e-mail, тъй като не съм малко далеч  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 4 806
непременно ще го сторя... имам близки, които много години наред >>>>>>>> ясно е за какво става дума.

# 29
  • София
  • Мнения: 6 743
И аз ще ви подкрепя  Hug
Много късмет и осъществяване на мечтите ви желая!!!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт