Още за захранването

  • 441
  • 6
  •   1
Отговори
  • там някъде около Пловдив
  • Мнения: 236
Преди малко намерих това и реших да изразя негативното си мнение относно тази тема!
Мисля,че не може и не е редно да има толкова голямо разминаване по въпроса със захранването на бебетата  #Cussing out Как може в един сайт с такова заглавие да се публикуват такива остарели схващания   doh
Понеже аз съм ЗА късното захранване се извинявам за израза "остарели схващания" на всички майки,които избират ранното захранване  smihesorry

# 1
  • Мнения: 1 559
 Shocked  Много гадно, пак схемата за ранно захранване Sick
 Четейки препоръките за захранване, разбрах, че  на 6 месеца детето може да посещава детска кухня, а след годинката  набива какво ли не и за кърмене и дума не може да става Confused  Погледнах съветите за отбиване за справка: мдаам, пристягане на гърдите, а пък и лекарят ще даде някоя друга хормонална инжекцийка Tired
   Хайде да пишем отзиви за статията - може имена като СЗО и Уницеф (за ЛЛЛ явно не са чували) да им прозвучат авторитетно Rolling Eyes
 

# 2
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Четейки по диагонал - това са директни цитати от д-р Спок, нищо ново под слънцето.

# 3
  • Мнения: 1 341
Напрви ми впечатление,че в тази статия не майката,а лекаря захранва бебето.  Rolling Eyes

# 4
  • София
  • Мнения: 2 162
Не само остарели, но и опасни. Особено това за рохките бъркани яйца след 9-я месец. Дори според нашите педиатри белтъка на яйцата се оставя за след 1-та година.

# 5
  • там някъде около Пловдив
  • Мнения: 236
Направи ми впечатление,че в тази статия не майката,а лекаря захранва бебето.  Rolling Eyes
thumbsup ами да за всичко се пита лекаря те бебетата докторите ги гледат   smile3538

# 6
  • Мнения: 3 521
Четейки по диагонал - това са директни цитати от д-р Спок, нищо ново под слънцето.

Точно. Спок_прераzкаz с елементи на раzсъждение. Все пак добре, че са пропуснали zахранването с портокалов сок като начало.

Общи условия

Активация на акаунт