Магазини със стоки за бебета и мами - гр. Варна

  • 149 608
  • 509
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 86
Мерси   bouquet

# 481
  • Мнения: 16
В ДЕПО БЕБЕ ЦЕНТЪР обслужването е ужасно. Веднъж влизах още бременна и ми направи лошо впечатление но реших че може продавачката да има лош ден. Днес влязох за втори и последен път. Продавачката обясни с доста пренебрежителен тон как количката със спящото ми бебе пречи а истината е че майка ми беше при количката и я мръдна за да мине тя. Аз избирах пюрета не е да съм се моткала безцелно. Значи според нея трябваше да оставя бебето на вън на студа докато аз пазаря! Влизала съм в много по-малки магазини и до сега не бяха ми гонили бебето.........

# 482
  • Мнения: 86
И аз имам такива наблюдения и вече не стъпвам там!

# 483
  • Мнения: 45
Бихте ли ми препоръчали магазин(освен колино) или склад с акумулаторни коли
Честит празник на всички влюбени майки и татковци   bouquet

# 484
  • UK
  • Мнения: 5 999
Здравейте,
бихте ли ми препоръчали магазини/ борси с бебешки дрешки и аксесоари за новородени?
  bouquet

# 485
  • Мнения: 1 046
Движиш се по ул. Чаталджа посока малкото Пикадили в пресечката преди светофара има няколко гаража за памперси и подобни неща за бебета - масла, олио, гърнета, биберони, влажни кърпички - там общо взето са най-добри цените в сравнение с големите вериги. Там има и магазинче с дрехи за деца на възраст от бебешка до към 7-8 -добре е заредено. Знам че на Колхозния пазар има също няколко магазина тип борси за бебешки неща по-скоро аксесоари, а пък дрехи може от всякъде - почнали са намаления и може да се обзаведеш с това, което ти е необходимо от всички магазини - дори и по моловете. Разнообразие от към дрехи може да намериш в магазините от верига Елена и Киндерланд, техни магазини има в Кауфланд и в двата мола също.

# 486
  • UK
  • Мнения: 5 999
Движиш се по ул. Чаталджа посока малкото Пикадили в пресечката преди светофара има няколко гаража за памперси и подобни неща за бебета - масла, олио, гърнета, биберони, влажни кърпички - там общо взето са най-добри цените в сравнение с големите вериги. Там има и магазинче с дрехи за деца на възраст от бебешка до към 7-8 -добре е заредено. Знам че на Колхозния пазар има също няколко магазина тип борси за бебешки неща по-скоро аксесоари, а пък дрехи може от всякъде - почнали са намаления и може да се обзаведеш с това, което ти е необходимо от всички магазини - дори и по моловете. Разнообразие от към дрехи може да намериш в магазините от верига Елена и Киндерланд, техни магазини има в Кауфланд и в двата мола също.

Nadina

Много благодаря
   bouquet

# 487
  • Мнения: 62
Здравйте, някой знае ли къде във Варна продават колички Stokke и дали мога да ги видя наживо?

# 488
  • Мнения: 440
Здравейте, аз пък търся колички на марката Bebetto-засега безуспешно...

# 489
  • Варна
  • Мнения: 210
Здравйте, някой знае ли къде във Варна продават колички Stokke и дали мога да ги видя наживо?

http://www.stokke.com/en-bg/about-stokke/where-to-buy.aspx Ето тук може да видиш всички оторизирани магазини на стоке. Във Варна е точно до кметството на район Одесос, залепени са двете сгради или по-точно са в една, няма как да не го видиш магазина

# 490
  • Мнения: 85
Здравейте ,не съм от Варна и ако може да ми кажете в кои магазини се продават детски колички както и кои магазини си струва да се посетят за бебешки дрешки и стоки.

# 491
  • Мнения: 5 178
Maгазинът, за който говори Надина се намира на ул "Генерал Киселов" 31, ако случайно го търсите по карта.. И наистина цените са много добри. Стоката е предимно българска и за съжаление най-големия номер там е 116  Tired

# 492
  • Мнения: 1 046
В Гранд Мол (този, който е срешу входа на гробищата) има магазин на Хиполенд, сега ще излъжа на кой етаж точно направиха магазин  само за колички и кошари. На последният етаж се намира магазина им само за играчки и други подобни детски стоки, но направиха оше един магазин само за колички, може да е на същия етаж през един магазин, а може и да е на долен етаж.
По центъра, така наречената улица Владислав, тази която свързва Катедралата и моловете има голям магазин Слънчице - там също има доста колички и разнообразие от бебешки стоки. В района на пазар Чаталджа из малките улички има магазинчета доста за бебешки стоки в магазини, които продават стоки внос от Англия.
В моловете също има магазини, в които се продават бебешки неща.

# 493
  • Мнения: 0
Моля ви кажете поне 5 магазина за бебета и да са евтини!Благодаря предварително!  Simple Smile

# 494
  • UK
  • Мнения: 5 999
Моля ви кажете поне 5 магазина за бебета и да са евтини!Благодаря предварително!  Simple Smile
Ако имаш възможност си поръчай от сайтовете, хем са евтини, хем са качествени! Иначе, м-н Слънце на бул. Владислав има дрехи, ама  евтини едва ли, ще намериш, то навсякъде всичко бебешко, гони по цени дамските дрехи ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт