а Коледата чука на вратата

  • 5 567
  • 126
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 4 412
На мен много ми харесва "Приказка без край", но се чудя за цената - да не е скъпо и някоя майка да й е неудобно да дойде. От друга страна, ако не искаме специална програма, би трябвало да успеем някъде за около 10 лв., колкото е куверта за рожден ден на дете.

Вие кажете 20 лв. за пищен купон как е, или да търсим около 10 лв.

# 76
  • Мнения: 4 414
ами малко е скъпичко. имам предвид, че за родители с 2 деца, това са си мин. 20 лева /ако го докараме до 10/дете/...но имаме ли вариант за друго място?
аз лично бих могла да отделя някакви пари за дечица, които са затруднени финансово, за да дойдат да се веселят с нас. не бива никое дете да се лишава от забавление заради недостиг на средства.

# 77
  • София
  • Мнения: 4 412
И аз си мислех за помощ, за да могат всички деца да се повеселят и нали е коледен купон, също мога да отделя нещо, ако е скъпо за някое дете.

Тогава да решаваме ли за Приказка, видях, че мин. бройката е 12 деца. Аз все си мисля, че най-малко 15 ще се съберем newsm78

Силве, ако искаш позвъни и питай дали за 17 е свободно, защото е неделя и да не е вече заето. Всъщност сега звънах и след 1,30 час жената ще ми каже дали е свободно

# 78
  • Мнения: 1 193
Аз съм "за" срещичка наша на 17.12.Моето дете също е малко и не разбира и куклен театър няма да гледа.Но тези 20 лв ми се струват много ако няма Дядо Коледа.Какво ще ги изяде ли,ще ги изпие ли?
Майчета където кажете там съм.Ако има за 15 мин Дядо Коледа добре е,ние не ходим на градина и няма да имаме снимка с него.

# 79
  • София
  • Мнения: 4 412
20 лв. е за богат купон с дядо Коледа, по надолу s_vasseva е описала офертата от "Приказка без край". Още не са ми се обадили дали е свободно

Аз понеже съм на коледна вълна - звънах в Мики Маус http://www.miki-club.com/contact.html чувала съм добри отзиви за него. Могат да ни организират парти на 14.12 може би от 18,00 /когато кажем/ - 2 часа с програма, почерпка, дискотека и т.н. куверт 13 лв., мин. 10 деца, мах 18-20.

Последна редакция: пн, 27 ное 2006, 17:56 от tigonew

# 80
  • Мнения: 1 193
Е ние щом няма да сме към богатия купон,надявам се да направят нещо по семпло на по нормална цена,като за нас.без това не съм ви виждала от толкова време

# 81
  • Мнения: 3 861
Ако искате присъединете се към нас  Hug
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=145364.0

# 82
  • София
  • Мнения: 4 412
Сега ми се обадиха от "Приказка без край" - могат да ни приемат  на 17.12 /неделя/ от 10 часа или от 15.30. Мисля, че от 10 часа е по-добре. Цена 20 лв., мин. 12 деца - дядо Коледа, подаръци и др. писано е в темата

Другото предложение
звънах в Мики Маус http://www.miki-club.com/contact.html чувала съм добри отзиви за него. Могат да ни организират парти на 14.12 /четвъртък/ може би от 18,00 /когато кажем/ - 2 часа с програма, дядо Коледа, почерпка, дискотека и т.н. куверт 13 лв., мин. 10 деца, мах 18-20.

Казвайте да решаваме

# 83
  • София
  • Мнения: 4 412
Lilly, заповядайте и вие. Купоните са на различни дати, аз мислех и на двата да отида, стига да е удобно с режима на детето

# 84
  • Мнения: 1 193
На мен лично през седмицата не ми е удобно,а и два часа програма няма да издържи.Ще почне рев и за сънчо.Мисля че събота и неделя е по-удобно.Няма да лъжа куверта ми е много в "Приказки без край",но организираме ли се там ще дойда на 17.12

# 85
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
На мен ми харесва варианта на Лили , а и ми е под носа Mr. Green

# 86
  • Мнения: 3 861
Lilly, заповядайте и вие. Купоните са на различни дати, аз мислех и на двата да отида, стига да е удобно с режима на детето

ако съм в София ще дойдем с Калоянката Hug , дано да може на момента да се плаща...

# 87
  • Мнения: 3 861
На мен ми харесва варианта на Лили , а и ми е под носа Mr. Green

Ще се радвам да те видя  Flutter Hug

 както и всички тези от вас, които решат да дойдат и на нашата веселба, планували сме ви да знаете Flutter Party

# 88
  • Мнения: 1 193
И твоето предлижение ми харесва,там на място ли ще събирате парите.А къде точно се намира това ателие

# 89
  • Мнения: 1 193
Сега ми се обадиха от "Приказка без край" - могат да ни приемат  на 17.12 /неделя/ от 10 часа или от 15.30. Мисля, че от 10 часа е по-добре. Цена 20 лв., мин. 12 деца - дядо Коледа, подаръци и др. писано е в темата

Казвайте да решаваме
[/quote]
И аз съм за 10.00 часа.Хайде да се преброим.

Общи условия

Активация на акаунт