Какво ще подарите на съпруга си за Коледа?

  • 16 450
  • 232
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 6 999
galibali, хубава лула, истинска - от корен от роза да речем, струва 100-на лева.
Мога да ти препоръчам и магазин.
Тютюнът не е скъп.
Ако съпругът ти е ценител, ще го зарадваш със сигурност. 

Ако може мен да ме упътиш към магазин за лули, както и какво да търся? Трябва ми хубав и стилен подарък. Лулата се връзва. Моля, моля... Praynig

# 76
  • Мнения: 1 937
За Isa и galibali, магазини за лули и аксесоари.

Съобрази се и с големината на ръката на мъжа.
Сигурна съм, че ще те консултират подобаващо.

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Давам идея: отнемате тайно ключовете на любимия, уговаряте се с гарда на паркинга(2 бутилки вино) да се промъкнете при тъй пазеното возило и там оставяте малък, но.... според портфейла пакет(+бутилка вино отново), прибирате се, уж сте взимали душ и чакате оценката на изпълнението....... Grinning

# 78
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
ми не съм мислила ... в доста от случайте отиваме и пазаруваме заедно един за друг който каквото си хареса и иска ... но ще следя темата за идей

# 79
  • Мнения: 9 903
бинокъл, да разнообразява гледката  Sunglasses

# 80
  • Мнения: 3 098
Интересно,какво ли Ще му подаря? Laughing
Ще взема да обиколя вси4ки магазини за техника,може да му харесам неЩо.
Или пък да му направя клю4одържател с нашите ликове-на малката и моя,може би писалка с надпис"Най-добър тати" би му напълнила душата.

# 81
  • Мнения: 963
Да видим... На първо четене се сещам за:
- пъзел направен от наши снимки;
- готварска книга  Laughing  (ама да не си помислите нещо сега - готвач е);
- тениска с някакъв "мъдър" надпис... а пък ако я "консервирам" после - още по-добре (в едно магазинче затварят подаръци в консервни кутии с етикети от сорта на "хлебарки в собствен сос" и т.н.)  Mr. Green ;
- хубава музика или филм;
- всякакви шоколадови изкушения (шоколадов сироп и четка - за художника в него и за приложение върху гола кожа  Blush );
- survival kit импровизиран за зимните вечери - бутилка вино, свещи и още нещо;
- саксийно цвете някакво (мрънка ми поне от месец, че иска - я кажете нещо дето да вирее на хладно, влажно и тъмно и да не е плесен/мухъл?  hahaha  );
- някаква пластика, ако си хареса и успея да му взема тайно;
- някаква джунджурийка за новото му "вкъщи" (не живеем заедно...  Embarassed  пък и не сме женени... аз май не съм за тая тема, прощавайте).
И въпреки всичко това се чувствам доста безидейна, защото:
1. не мога (финансово) да си позволя всичко изборено по-горе;
2. трябва да избера най-удачното... пък той не е от хората дето си харесват и после само да ходиш сама по магазините и да купуваш набелязаното... Та никога не съм сигурна доколко съм улучила с подаръка.
Забравих и играчката за елха - за мен това си е задължителен подарък за всеки.
Та така... в предколедна безизходица съм... а с подаръците за семейството е още по-тежко.  Crazy
Успех на всички!

# 82
  • Мнения: 118
Още нещо за лули и аксесоари - ttibulgaria.com
Работя за тях, но това не е реклама.  И аз самата не познавам целия асортимент от аксесоари за лули, пури и цигари, защото е много разнообразен. Има и изделия на доста сносни цени. Ако имате време погледнете Laughing

По темата - наистина не знам какво е подаря на съпруга си за Коледа. То аз за рождения му ден в края на месеца не съм измислила подарък

# 83
  • Мнения: 5 391
в доста от случайте отиваме и пазаруваме заедно един за друг който каквото си хареса и иска
скука, ама и ние така Rolling Eyes

# 84
  • Мнения: 446
Представете си на мен колко ми е трудно - заедно сме от 15 години. Почти всичко от предложеното съм го подарявала вече. А, за часовниците суеверието не е вярно - първото нещо, което ми подари като гадже беше будилник, защото все закъснявах за лекции. После съм получавала и ръчни часовници /N на брой/, и аз съм му подарявала...
Ще ви държа под око за нещо съвсем актуално и нестандартно  Flutter

# 85
  • Мнения: 1 202
Мисля   Thinking да му купя едно хендс фри за телефона му .  Защото като е в колата и шофира все ще се намери някой да го търси и е много неудобно и да кара и да говори по телефона .

# 86
Аз ще му подаря колан и калъф за GSM. smile3521

# 87
  • Мнения: 2 616
Нашият татко отдавна си мечтае за нова електрическа самобръсначка, която може да използва под душа, докато се къпе и сега чуденето ми е около нов парфюм или самобръсначката-така или иначе едното ще остане за Св. Валентин.

# 88
  • Мнения: 10
При мен са Р.Д., имен ден и Коледа в един месец.. И съм решила да му подаря ел. четка за зъби, СПА уикенд и един хубав цикас (той е фен, аз само ги уморявам). Но не знам още кой подарък за кой празник ще е.
А той, за да ме дразни настоява и за подарък за нова година -  ОТДЕЛЕН  Rolling Eyes, но ще получи само мен!!

# 89
  • В кошера...
  • Мнения: 527
Само да добавя, че има уикенди в Гърция за 89лв. на човек. Моя приятелка ходи и остана супер доволна. който има време, пък и средства да действа. А иначе аз за сега съм решила да е енциклопедия за българските битки през Средновековието. Ще мисля още.

Общи условия

Активация на акаунт