При 2 големи деца-трето и то при "RH -" ?? Има ли други като мен?!

  • 382
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 116
Имам две дъщери на 14 и на 10 , и когато изпратихме голямата да учи в чужбина се почуствахме все едно къщата опустя.Решихме да си имаме още едно дете.Веднага се получи,но сега като се замисля за рисковете и не мога да спя.Аз съм на 35г. не пуша и не пия,но съм "Rh-".Чудя се дали някой от вас е бил в същото положение като мен?!!Как големите деца приеха новината за бебето?Тази седмица ще ходя на изследвания и треперя от ужас.... ooooh!

# 1
  • Мнения: 129
Здравей , не разбирам къде е проблема.Защитена ли си след ражданията си?
Аз също съм 0 отрицателна . Първото ми дете е А положителна.
След като родих бях развила антитела и ведната ми сложиха серум , но това става в деня на раждането. Сега чакам второ и ми правят изследвания за антитела. Засзега нямам нищо , но ако излезе ще ми сложат отново серум.
Да не говорим за факта , че ако бъдещото бебе е с 0 отрицателна , изобщо няма да имаш проблеми.
Много се радвам за теб и не се притеснявай.

# 2
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Не мога да дам съвет, но искам да ти кажа само евала за решението Peace Радвам се че има такива хора като вас, които се решават да гледат трето детенце Grinning Успех ти желая, леко бременеене  bouquet

# 3
  • Мнения: 186
Честито! Peace
Стискам палци.
И аз съм кръвна група 0 (-). Мъжът ми и децата ми са (+).
И аз искам трето дете, но по-нататък.

# 4
  • Мнения: 186
Забравих да спомена, че имам позната, която роди през януари. И тя има две големи дъщери - на 12 и на 16 години. Когато разбраха, че е бременна, бяха много щастливи. Сега с много обич гледат малкото си братче и помагат на мама.

# 5
  • Мнения: 155
Има,има! RH- не трябва да те притеснява,правят се през бременността необходимите изследвания за антитела в кръвта и нямаш основание да се притесняваш ако след второто раждане,докторите са  ти били нужния медикамент,а те са го направили със сигурност,знаейки кръвната ти група! Аз лично нямах спомен дали са ми били или не,но изследванията показаха,че всичко е наред! Успех!

# 6
  • Мнения: 1 273
Не се притеснявай изобщо докторите правят всичко. Майка ми е АВ- и е родила 3 деца като третото го роди на 33, така че невярвам да има проблеми. УСПЕХ  Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт