Кога е най подходящо да дадеш детето си на ясла?

  • 1 228
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 734
През пролетта е най-добре, с оглед закаляване и казват, че по-малко боледува от колкото, ако тръгне наесен. Все пак ще е отминал грипния сезон, а това не е без значение. Но докато си изгради имунитет пак ще боледува помалко.

# 16
  • Мнения: 14 133
През пролетта е най-добре, с оглед закаляване и казват, че по-малко боледува от колкото, ако тръгне наесен. Все пак ще е отминал грипния сезон, а това не е без значение. Но докато си изгради имунитет пак ще боледува помалко.
Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 1 457
Няма общоприето най-подходящо време.Всеки сам си преценява.Написали са ти го вече.
Аз мога да кажа кога е най-неподходящото време-когато не искаш,но обстоятелствата го налагат.Всеки друг избор е подходящ.
Съгласна съм  Peace
За съжаление при нас обстоятелствата май ни налагат да я дадем на ясла по-рано отколкото ми се иска  Sad Но ще изчакам поне да стане на 2 г.
В тази връзка да попитам вярно ли е, че ако тръгне на ясла след 2 г. ще се разболява по-малко (или по-леко), отколкото ако е тръгнала след 1 г.

# 18
  • Мнения: 1 734
....В тази връзка да попитам вярно ли е, че ако тръгне на ясла след 2 г. ще се разболява по-малко (или по-леко), отколкото ако е тръгнала след 1 г.

Индивидуално е, няма закономерност

# 19
  • София
  • Мнения: 797
 Всеки сам си преценява според детето и според собствените възможности, ако се налага да се върнеш на работа - да, но иначе мисля че е твърде рано.

Общи условия

Активация на акаунт