Частна АГ клиника в Бургас

  • 3 977
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 461
Аз останах доволна от моите раждания .
Първото беше трудно -родих с форцепс,но се налагаше заради живота на детето.
Второто ми беше безпроблемно.
И двете ми деца съм ги родила ри д-р Душепеев.

# 16
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 534
Искам само да ти кажа че ти стискам палци и още нещо.Миналата година юни месец д-р Дичев който е завеждащ на цялата онкология ме оперира и останах с половин яйчник и толкова тръбичка.аз незнаех че след такава операция трябва до 2 год. до забременееш,майка ми просто не ми е казала защота според нея съм малка 21г.Бебето ми си е планувано но няма лекар който като види операциятя да не се очудва че съм бременна.Не вярвай на душевно сакати хора,просто зверско търпение.

# 17
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 534
Дими твоя доктор е в патологиятя или бъркам. newsm78

# 18
  • Мнения: 6 461
Дават дежурства в родилно,патология и гинекология.
Имат си сигурно график.

# 19
  • Мнения: 253
Здравейте! От известно време си мислех да пусна подобна тема, но се радвам че вече има. Аз съм още в началото - 4ти месец, но се замислям за раждането и искам да се ориентирам къде ще родя. Като слушам разказите на родилки в Бургас, направо ми се изправя косата - мизерия, хлебарки, отвратително отношение и т.н. Честно да ви кажа, от раждането по-малко ме е страх, отколкото от некомпетентност и лоши условия за бебчо. Затова сериозно се замислям за частна клиника в друг град. София е доста далече, най-вече ми изглежда трудно връщането с бебче на няколко дена, но Варна е само на час и половина. А чух, че и в Сливен има клиника. Много е важно освен добрите условия, да има и добри специалисти и апаратура. Можете ли да ми препоръчате варианти и да ми кажете каква е процедурата - трябва ли да отида поне на няколко косултации, да се запиша предваритело и т.н.

# 20
  • Мнения: 6 461
................Можете ли да ми препоръчате варианти и да ми кажете каква е процедурата - трябва ли да отида поне на няколко косултации, да се запиша предваритело и т.н.
Мисля, че няма да има проблем да родиш в друг град.
Говори с личния лекар за този вариант или направо провери в здравната каса.

# 21
  • Мнения: 35
Здравейте,
 момичета това което чета тук е страхотно дано най после и в Бургас направят частен родилен дом че като си даваме парите да знаем за какво ги даваме.Аз също съм бременна и съм в 17 г.с бременноста ми води д-р Душепеев и съм страшно доволна от него той всъщност ми помогна и да забременея тъй като имах проблеми преди това така че горещо го препоръчвам но за съжаление не работи със здравната каса.Мен също ми трябва информация за триизмерен но в света софия поради съображения не искам да ходя мисля си за Варна.Какво ще кажете?

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 959
Калчева има страхотен триизмерен /даже май се води 4Д/ видеозон. Освен това тя е отличен диагностик, работи съвместно с Мазнейкова / най-добрата лекарка по фетална морфология в София/. Така ,че ако не ти се ходи до Варна, може и на Калчева да се довериш, според мен  Peace
 Относно частния родилен дом - и аз бях чула, че в новата болница в Изгрев ще има и родилен дом, но май информацията не е достоверна, поне не се потвърди.
Преди около месец говорих с Калчева и тя ми каза, че замисля да направи нещо подобно на Майчин дом - Варна, защот била много възхитена от условията там. Но засега е само замисъл, надявам де и да стане ,все пак  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 6 461
Здравейте,
Мен също ми трябва информация за триизмерен но в света София поради съображения не искам да ходя мисля си за Варна.Какво ще кажете?
Аз мислех  дори ,че вече си отишла във Варна ... Wink,защото отдавана го мислеше  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 35
Да Дими наистина отдавна го говоря но  в майчин дом във Варна  беше  развален  триизмерния докато аз бях там сега в събота съм на изпит пак там и търся информация за друг 3 D  във Варна.

# 25
  • Мнения: 35
Ето за това се ядосвам че уж сме голям град и то един от най-големите а нищо не ни е на ниво нямаме частен родилен,триизмерния в града се обслужва от некадърници а и самият той не е достатъчно добър че да си жертваш 70 лв.

# 26
  • Мнения: 3 595
Съжалявам, че ви се бъркам в темичката, но триизмерния в Майчин Дом Варна не ви го препоръчвам, не умеят да работят с него. При Давидков има триизмерен, но при него ако реши някой да ходи трябва да знае, че много мърмори, много плюе другите, много се самоизтъква, поне е добър ехографист. Във Варненската тема четох някъде, че има още някъде 3Д но не мога да намеря кой и къде го каза, ако искате питайте момичетата. Можете да прегледате и варненските теми за АГ-та. Иначе за Майчин Дом Варна само хубаво мога да кажа...аз там раждах и пак там бих родила, но за пътя незнам...аз едва се прибрах до вкъщи и не мога да си представя да бях пътувала повече от час  Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 6 461
Да Дими наистина отдавна го говоря но  в майчин дом във Варна  беше  развален  триизмерния докато аз бях там сега в събота съм на изпит пак там и търся информация за друг 3 D  във Варна.
Пусни тема тук във здравния справочник ,че ти трябва 3D във Варна или във Варненския форум  
Съжалявам, че ви се бъркам в темичката, но триизмерния в Майчин Дом Варна не ви го препоръчвам, не умеят да работят с него. При Давидков има триизмерен, но при него ако реши някой да ходи трябва да знае, че много мърмори, много плюе другите, много се самоизтъква, поне е добър ехографист. Във Варненската тема четох някъде, че има още някъде 3Д но не мога да намеря кой и къде го каза, ако искате питайте момичетата. Можете да прегледате и варненските теми за АГ-та. Иначе за Майчин Дом Варна само хубаво мога да кажа...аз там раждах и пак там бих родила, но за пътя незнам...аз едва се прибрах до вкъщи и не мога да си представя да бях пътувала повече от час  Rolling Eyes
Ето Ivy си даде мнението,ще ти е от полза.

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 443
Момичета,не искам да ви разочаровам,но това в Изгрев няма да е частна гинекологична клиника.Иначе в началото се беше пуснал такъв слух и аз като вас се зарадвах,защото на мен също ми предстои раждане.Но ще си бъде обикновена частна клиника.Сигурна съм,защото моя колежка има делови отношения с управителя на клиниката и специално я накарах да пита. Sorry   Sad

сестра ми ходи в Айтос при д-р Петкова

Goldie,можеш ли да ми дадеш координатите на д-р Петкова в Айтос.Много съм слушала за нея,страшно са доволни мамите и казват,че била внимателна и много обяснявала.

Та,аз съм се насочила към Майчин дом-Варна,но не отхвърлям варианта и за Сливен.

# 29
  • Мнения: 253
DARI_76, и аз мисля за тези две места - Варна и Сливен, но още не съм ходила на място. Имаш ли представа дали трябва да се ходи на контролни прегледи през бременността или е достатъчно в 9 м да отидеш и да се уговориш за раждането? Моля и ако някой друг знае повече да пише. Благодаря ви.

Общи условия

Активация на акаунт