Дойде ред и на най-вкусните ни съфорумки!Моля, гласувайте за 'ЗЛАТЕН ЧЕРПАК'2006

  • 6 639
  • 155
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 492
Кажете до кога е валидна анкетата - МОЛЯ!!!!!!!!!!!!
Мисля, че днес до 12.00ч. , ама Бела да каже.

# 121
  • Мнения: 2 495
До 13ч.е анкетата, след това я прекратявам...така че имате ще малко време за гласуване Wink

# 122
  • Мнения: 753
  newsm78 sladka hapka  Yum  Yum

# 123
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Гласувах за съгражданката,
половин час се чудих за кого да гласувам(жалко че не може за повече от един да се гласува) от 2 години готвя от готварския, и освен едни сиренки дето все не ми стават, всичко е много вкусно и домашните го харесват.
За Лео, Морена и Наталина   bouquet
 

# 124
  • Мнения: 1 116
Третото е ябълковия сладкиш с карамелова заливка на Heart Eyes Tannita Heart Eyes.Учудвам се,че нея я няма в номинациите  Thinking Ако е възможно добавете я !

аз гласувах за нея.тази жена е истиско вдъхновение за мен!!!трябва да призная че съм правила много малка част от рецептите й и естествено не се е получавал ефекта на нейните произведения, но пак са страхотни. солените й мъфини са любими на мъжа ми и на още колко народ за които съм правила...не знам дали някога ще я достигна, утешавам се че може би това ще стане като си купим хлебопекарна.

Благодаря ви и на двечките, и на останалите гласували за мен, но наистина нямам място в тези номинации, защото вече много рядко пиша в тези форуми, но ще продължавам да отговарям на всички които ме питат за рецепти и съвети .

За съжаление обаче много от момичетата които активно пишат и споделят рецепти в готварския форум, не са оценени, някои дори не са номинирани, просто защото номинациите и гласуването са най-вече от хора които повече списват в Клюкарника, отколкото в Готварския.
Съвет за догодина, тази номинация и гласуването да бъдат в готварския форум, така гласуването ще е по-реално.
Поне половината от момичетата които са номинирани са достойни за "титлата", дори мислех да не гласувам, защото се възхищавам на всички тях, няма да изброявам за да не пропусна някои, те си знаят, но гласувах за Сладка Хапка, просто няма да е честно, да спечели човек, който има още доста торти и сладкиши да направи докато стигне нейните творения и майсторлък.

# 125
  • Мнения: 1 064
sladka hapka newsm10

# 126
  • Мнения: 1 492
просто няма да е честно, да спечели човек, който има още доста торти и сладкиши да направи докато стигне нейните творения и майсторлък.
Моите уважения към теб и всички кулинарки, но това е много некоректно. Как може да обиждаш някого така. Все пак майсторлъка и въобще готвенето не се свеждата само с правенето на торти.
Всички номинирани заслужават приза.

# 127
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Искам за Мамица и Морена да гласувам. Не мога да пренебрегна едната за сметка на другата  Crossing Arms

# 128
  • Мнения: 14 491
просто няма да е честно, да спечели човек, който има още доста торти и сладкиши да направи докато стигне нейните творения и майсторлък.
Моите уважения към теб и всички кулинарки, но това е много некоректно. Как може да обиждаш някого така. Все пак майсторлъка и въобще готвенето не се свеждата само с правенето на торти.
Всички номинирани заслужават приза.

а според теб до какво се свежда? до печенето на пържоли и пърженето на картофи? много жени могат да готвят много вкусно, и най-различни ястия, но правенето на сладкиши, сладки и особено торти си е друго измерение на готварското изкуство.

# 129
  • Мнения: 1 492
просто няма да е честно, да спечели човек, който има още доста торти и сладкиши да направи докато стигне нейните творения и майсторлък.
Моите уважения към теб и всички кулинарки, но това е много некоректно. Как може да обиждаш някого така. Все пак майсторлъка и въобще готвенето не се свеждата само с правенето на торти.
Всички номинирани заслужават приза.

а според теб до какво се свежда? до печенето на пържоли и пърженето на картофи? много жени могат да готвят много вкусно, и най-различни ястия, но правенето на сладкиши, сладки и особено торти си е друго измерение на готварското изкуство.

Разбира се, права си, затова и казах, че не може да коментира така. Едни били майстори в тортите и край, другитя пасти да ядат. Моля малко уважение.  Всеки си е специалист в дадена област и всички са кулинари. Или се очертава някаква агитка тук. Ако е така, давайте. Доказано е, че така се печели.

П.С. Да вземем да направим една номоинация за сладкар, щото там верно са от друго измерение. И три- измерни торти има даже. Мдаа

# 130
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
А кой казва, че Сладка хапка е добра само в сладкишите?

# 131
  • Мнения: 1 492
А кой казва, че Сладка хапка е добра само в сладкишите?
Не е, затова казвам, че всички заслужават приза, а не да се делят на кой колко торти направил.

# 132
  • Мнения: 1 116
просто няма да е честно, да спечели човек, който има още доста торти и сладкиши да направи докато стигне нейните творения и майсторлък.
Моите уважения към теб и всички кулинарки, но това е много некоректно. Как може да обиждаш някого така. Все пак майсторлъка и въобще готвенето не се свеждата само с правенето на торти.
Всички номинирани заслужават приза.

Nekorektno e hora deto nikoga ne sa vlizali v gotvarskia forum, no glasuvat! E tova e nekorektno, no e fakt! Nekorektno e spriamo tia deto se trudiat da pishat interesni retzepti vseki den, da obiasniavat, da snimat,  da otgovariat na vuprosi.
Da me izviniava Leo, ne iskah da ia obidia, makar i naistina grubo da e prozvuchalo tova. Tova e istinata vse pak. Sigurna sum che tova shte ia ambitzira oshte poveche!
Tova za tortite i sladkishite beshe samo obrazno.
Hayde poveche niama da se obiasniavam, kakvoto sum imala da kazvam go kazah veche.

Sujaliavam niamam kredor i kirilitza tuk v momenta.

Последна редакция: вт, 21 ное 2006, 11:25 от Tannita

# 133
  • Мнения: 2 495
Моето разбиране към тази номинация е следното:"практично-лесно-вкусно"Признавам че всеки е ненадминат в своята си области и всеки заслужава да спечели  Peace

Последна редакция: вт, 21 ное 2006, 12:57 от Белла

# 134
аз подкрепям sladka hapka  Peace ейй на тази жена и се възхищавам  newsm51 ,такива изкушения приготвя ,че.....така ми се ще да ми беше поне комшийка  smile3521

Общи условия

Активация на акаунт