Дойде ред и на най-вкусните ни съфорумки!Моля, гласувайте за 'ЗЛАТЕН ЧЕРПАК'2006

  • 6 636
  • 155
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Признавам си, не чета готварския(влизала съм не повече от 1-2 пъти), щото съм мн. пощенлива Mr. Green и като ви видя снимките, и ми се прияжда от всичко.
Гласувах за Leo, защото разгледах случайно нейния готварски сайт ли, форум ли, няма значение и мн. се впечетлих.

# 61
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Natalyna,заради тортите.

# 62
  • Мнения: 5 393
Гласувах Peace

# 63
  • Мнения: 5 299
Тук ми е много трудно да предценя. Много са готваЧките    - 4акам подкупи на ЛС Mr. Green

# 64
  • Мнения: 6 472
Аз съм фен на Сладка Хапка Crossing Arms Също така не открих и доста други имена на момичета, които дават страхотни рецепти там, но понеже не пишат по другите подфоруми са останали незабелязани Sunglasses

# 65
  • Мнения: 2 550
Ами аз ще гласувам за Лео....напоследък вкъщи само нейни манджи се ядат  Mr. Green

# 66
# 67
  • София
  • Мнения: 830
 newsm80
Готово, искаше ми се да гласувам поне за още един/а.

# 68
  • Мнения: 2 567
Тъкмо се чудих вече какво да готвя и попаднах на сайта на Leo.....
Заради вкусотиите предложени от нея и това, че ме изведе от кулинарната ми дупка давам гласа си за нея  Peace

# 69
  • Мнения: 259
Гласувах за Лео.
Лео страхотна си Hug

# 70
  • Мнения: 1 666
Гласувах за Вергилия....трябва да поощрим желанието на Вергилия да се научи да готви по-добре....  се възхищавам на ентусиазма и желанието с които Вергилия изпробва нови неща.

И аз по подобни съображения гласувах за нея! Още повече, че прави впечатление фактът, че на нея и е скъпа тази номинация - само за нея призовава да се гласува, та чак и на купуване на гласове е готова  Wink !

Иначе много уважавам нещата на Лео и Сладка хапка! Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 5 577
Водя Мамица, която за мен е номер 1.   chef

Това само по себе си е победа за мен.

Благодаря за подкрепата народее.

 

# 72
  • Мнения: 5 577
Не разбирам за какви заслуги са номинирани Блонди и Вергилия?  newsm78

ВИргИния  е тук защото заслужава, прекаляваш.

Голямо възмущение във втора тема.  Tired

# 73
  • Мнения: 1 937
Natalyna, щото съм я опитвала!  Laughing

# 74
  • Мнения: 2 070
Почти не влизам в този подфорум, но веднъж попаднах на тортата на Сладка Хапка и гласувам за нея само заради прочетеното...ММмммммммм.............
Успех на всички!

Общи условия

Активация на акаунт