Хайде на овеса, народеееей!

  • 5 865
  • 97
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 180
Че аз приемам не повече от 600 калории на ден, пък не съм умряла. Rolling Eyes

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 614
бе не можело кафе
хич не ме интересува
аз как ще живея без кафе
днес си опатках 2 кафенца, даже на едното забравих и по инерция му сложих малко захар, но повече няма, общо взето за мен няма значение дали ще го пия със или без захар... това го решавам на момента според настроението ми
проблема е обаче че мойту пулвинка хич не ми влиза в положение, той си ме харесва така и не може да осъзнае аз колко зле се чувствам поради факта че съм с наднормено тегло и днес гадината пак ме изведе на заведение
та прегреших де - поръчах си зелена салата и бяло вино
салатата не ме притеснява - махнах яйцата и нагъвах само трева и малко от неговите броколи
по-скоро ме вълнува дали мога да пия алкохол
знам, че по принцип при диети алкохола не е позволен, но пък съм и чувала, че бялото вино убива апетита  newsm78
вие какво ще ми кажете
дали мога да си пийвам по 1-2 чашки бяло вино на вечеря?
(моля ви кажете да  Praynig)

Джини - страшен аватар, много кефи

Последна редакция: вт, 28 ное 2006, 00:00 от GreenApple

# 62
  • Мнения: 35 997
без кафе ще умра от главоболие, а чак толкова жертви не съм склонна да правя  Naughty
... и без това започнах да пръхтя от тоя овес  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 1 737
Че аз приемам не повече от 600 калории на ден, пък не съм умряла. Rolling Eyes
И как си с килограмите?

# 64
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Без кафе отказвам и аз. Пия по три кафета на ден, как ще я бъде тая работа? Склонна съм да намаля кафето, но не и по време на тежки изпитания (каквото се явява овесения режим)!

Ая, и ние това коментирахме - че 350 ккал са крайно недостатъчни за нормален човешки организъм, затова вместо строга диета трябва да се преправи на режим с други неща - аз ям мед (в овеса), месо и зеленчук. Плод още не съм яла, защото страшно ми се ядат райски ябълки, всеки ден обикалям като куче пазара, а там само недозрели продават. Убеждават ме да си купя за вкъщи и да ги чакам да узреят, но аз не мога - искам да ги ям веднага!

# 65
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
...а овеса впрочем, много носи на вода. Вчера го сварих с 500 мл вода - пое я цялата, даже малко пресъхна. Днес в 600 мл го сварих - пак си я пое, само постоя повече. Предпочитам го по-кашав, иначе много сух идва и ми пресяда. И детето закусва здравословна каша  Grinning отсипвам й от моя.

# 66
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
...имам жестока мускулна треска от жалките 15 минути упражнения вчера. Не вярвах, че от лятото насам толкова са се изленивили мускулите ми - тогава напук правех всяка сутрин серия от 30 минути. УжасТно. Стискам зъби, пускам Фетбой Слим и пак започвам днес.

# 67
  • Мнения: 35 997
добре, надъха ме новия ден! Simple Smile

# 68
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Някой освен мен прави ли гимнастика или друг вид физическа активност? (търчане след деца и секс с половинката да не се брои, ако обичвате)

Още: нали си лепя лепенки на гъ*а (имам 6 броя, дотук залепени 2, остават 4), а те съдържат Л-карнитин и кофеин. Вчера ми беше леко нервно, знаете как е като все едно сте гаврътнали 5 турски кафета... (не ми е пречило на съня, впрочем). Дали е от лепенката + кафетата или е от гимнастиката? Лятото като започнах да правя гимнастика, първите седмици имах същия ефект (а лепенки не слагах) - беше ми бодро, енергично... ако не ме боляха мускулите, щеше да е прекрасно, разбира се, но ще изтърпя още 3 дена, докато мине мускулната и всичко се нормализира.

Дали да се пробвам за една малка серийка гимнастика следобяда или да не се престаравам? Ако ще ми се увеличи още мускулната, хич няма и да се пробвам...

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 614
в къщи нямам нито място нито желание за гимнастика, но я заменям с дълги и уморителни разходки.
а нервността ми се струва абсурдно да е от гимнастинака, напротив от нея трябва да има точно обратният ефект.

# 70
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
То не е точно нервност...едно такова енергично, потреперващо... лятото беше така - само от гимнастиката беше, уверена съм. Сега се чудя дали няма ефект и лепенката и за всеки случай преминавам през деня на безкофеиново, само сутрин и следобяд с кофеин.

# 71
  • Мнения: 2 897
Бу,за какви лепенки става въпрос?(извинявам се,ако си писала по-назад в темета,но не съм се връщала да чета)

# 72
  • Мнения: 35 997
Дали е от лепенката + кафетата или е от гимнастиката? Лятото като започнах да правя гимнастика, първите седмици имах същия ефект (а лепенки не слагах) - беше ми бодро, енергично... ако не ме боляха мускулите, щеше да е прекрасно, разбира се, но ще изтърпя още 3 дена, докато мине мускулната и всичко се нормализира.

Дали да се пробвам за една малка серийка гимнастика следобяда или да не се престаравам? Ако ще ми се увеличи още мускулната, хич няма и да се пробвам...

от движението е, но не се престаравай! давай за тонус, не са маса Simple Smile

# 73
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Бу,за какви лепенки става въпрос?(извинявам се,ако си писала по-назад в темета,но не съм се връщала да чета)
От Продавалника купих 6 бр лепенки (нови са 14 за 44 лв Rolling Eyes) на Roc. Водят се за целулит/отслабване. Лепят се на телесото, на всеки 24 часа по една.

Бубс, за тонус, ъфкорц...каква ти тук маса! Малко разгрявка, малко клякания, малко за задника, малко коремни преси, малко разтягане (да пипна пода с длани и с прави крака, ъх!). Малки дъмбелчета ще си взема тези дни - по кило всяко - за бюстЪ.

# 74
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Защо пиша само аз? Отказахте ли се останалите? Бубс, Папитууу?

Общи условия

Активация на акаунт