Варненска благодейност VІ

  • 7 739
  • 222
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Катюш, нали се сещаш, че нъмбърът на банковта сметка няма да си дам, щото все пак имам планове за круиз из Сейшелския остров и почти съм събрала пари, ако се сещаш, ъ-ъ??
Краставица, ряпа на  мезе,
гаргара с гроздово спиртосано шише,
бистър плаж и палми африкански,
мотат ми се палавници по без бански!?  Whistling


Аз ни ти го и ща намбърът, другото прати Laughing.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ъм, дали ще е благоприлично да се поднесат някакви подаръци,дребни, символични, израз на признателност примерно към персонала?  Rolling Eyes Нали Коледа, все пак..

# 47
  • Мнения: 180
Pippo на 19ти Декември отивам и ще видя какво мога да взема. Дано цената е била такава каквато си спомням  newsm78 Ако са по-скъпи няма смисъл.

# 48
  • Мнения: 6 039
в момента правя нов вариант на календара, този от снощи не ми харесва сега като го гледам
около обяд ще  пусна новия.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 686
Здравейте!

Имам няколко въпроса, ако някой може да ми отговори:
1. Колко са децата в дома в с. Овчарово?
2. Може ли да се направи дарение от хранителни продукти, какви е подходящо да бъдат?
3. И ако може, къде мога да ги оставя, за да ги предадете на дома?

Съжалявам ако е писано по темите, но в момента нямам възможност да ги изчета всичките.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ще излъжа за точната бройка, дечицата май са почти 30. 27-28 деца ми се върти, ама аз ги закръглям.  Embarassed
Дарение може да се прави, за препоръчване пакетирани, консервирани продукти в срок на годност. Замразени риби, кайма сме носили, млечни продукти също. Обикновено имат нужда от основни храни - боб, леща, олио, захар, макарон, брашно, сирене, консерва зеленчукова всякаква.. Пресни плодове също! Туй с сещам. Нищо не им е излишно.
Децата бяха похвалени, че си изяждат всичко!  Wink
Имаше някаква дата, ще излъжа и за нея, скоро беше, на която ще ходим (всеки е добре дошъл)и може да се уговорим да закупиш работите и да ги оставиш у някоя от нас или да дойдеш сабахлян в 8 ч на уречения ден (дали не беше 2 декемврий) на Мамбо до ХЕИ, за да претоварим нещата.
Аз се извинявам, че не знам точни цифри, дати, голям срам!
Общо взето така, сигурно някой по-компетентън ще се включи да даде точно инфо. Embarassed

# 51
  • Мнения: 216
Не, че съм по- копентентЪн, но ходенето до Овчарово е за 30 ноември -четвъртък.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 686
Благодаря за отговора.
Нямам възможност сутринта преди тръгване да дойда, затова може би ще трябва да ги оставя някъде. Аз живея на бул. Сливница, близо до Пожарната. Ако има някой наблизо ще ида да ги оставя.

Ще гледам тогава до 29 да съм ги дала на някой.

# 53
  • Мнения: 301
Ъм, дали ще е благоприлично да се поднесат някакви подаръци,дребни, символични, израз на признателност примерно към персонала?  Rolling Eyes Нали Коледа, все пак..
Да, да!!! Разбира се!
Добре че мислиш овреме, а не като миналия път дето тичах напред-назад... Чудна идея! Нещо парфюмерия, козметика... подаръче за под елхата.... или що ли? А дали да не им купим един цифров апарат за стотина лева - като подарък за дома? Ама то пък не е лично... Не знам, кажете... Аз съм ЗА! Hug

# 54
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Ъм, дали ще е благоприлично да се поднесат някакви подаръци,дребни, символични, израз на признателност примерно към персонала?  Rolling Eyes Нали Коледа, все пак..
Да, да!!! Разбира се!
Добре че мислиш овреме, а не като миналия път дето тичах напред-назад... Чудна идея! Нещо парфюмерия, козметика... подаръче за под елхата.... или що ли? А дали да не им купим един цифров апарат за стотина лева - като подарък за дома? Ама то пък не е лично... Не знам, кажете... Аз съм ЗА! Hug

И аз съм за идеята! Нека да е лично, може да е сувенир или...не знам...ама да им остане да знаят, че се цени работата им. Онази прекрасна учителка и възпитателка, която организира и води всички тържеста ще се пенсионира след два-три месеца, може да й подготвим изненада и на нея.

# 55
  • Мнения: 3 595
Има ли място за двама - един голям и един малък...този път идваме Naughty

# 56
  • Мнения: 6 039
момичета, кокичета,
какво да ги правя тия календари? Да 'зема да ги занеса на Джордж? Joy

утре до 16ч съм на Бг земя, така че ако ще влизат в употреба трябва да ги предам.
0899807352

# 57
  • Мнения: 13 512
Има ли място за двама - един голям и един малък...този път идваме Naughty
Разбира се,че има, Иви.

# 58
  • Мнения: 13 512
Благодаря за отговора.
Нямам възможност сутринта преди тръгване да дойда, затова може би ще трябва да ги оставя някъде. Аз живея на бул. Сливница, близо до Пожарната. Ако има някой наблизо ще ида да ги оставя.

Ще гледам тогава до 29 да съм ги дала на някой.

Аз мога да мина да ги взема . 0899993272.

# 59
  • Мнения: 1 866
Момичета, попитах ви на 2 пъти на кой мога да дам малко парички за касичката за децата, обаче напоследък бяхте заети с разговори за сдружението, логото и други важни неща и май не ме забелязахте. Кажете ми къде да ги занеса. Не са много, но са от сърце. Малко ми е трудно да се организирам да дойда на срещите и все ги изпускам, затова питам. Аз живея в района на Лятно кино Тракия, но мога да дойда и някъде другаде, само ми кажете къде и ще се постарая да ги донеса на някоя от вас. 

Общи условия

Активация на акаунт