Кои са нещата,които са ви противни?

  • 2 683
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 289
Гнус ме е някой като чуя да мляска,да си духа носа с пръсти/без кърпичка/,да се храчи,да си вади гащите от г*за така сякаш си мисли,че никой не го вижда,да пърди,да си бърка в носа Sick

# 31
  • Мнения: 1 488
Гнус ме е от новия аватар на Блонди Mr. Green
Блонди, нищо лично  bouquet
Обаче е факт, че ако срещна аватара ти повече от 2 пъти в една тема и по-нататък започвам да мижам от страх да не го видя пак Crazy
Ни моЪ простууу... Тоя мозък в прашки ooooh!

Гнус ме е още от пукането на стави на пръсти Confused
Не мога да ви опиша каква гадост изпитвам, когато някой започне да го прави!
[/size][/size]

а също и от мишки, плъхове, хлебарки,хра4ки,змии, не4исти хора, обществени тоалетни, бъркане в носа и т.н.

# 32
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Гнус ме е от човешки гнойни пъпки. SickГнус ме е от храчки и сополи.
Неприятни са ми всякакви пълзящи твари.Също още всякакви трупове.Животински и човешки.
Гадно ми е някой да е ходил до тоалетна,да не си измие ръцете и после да бута нещо мое или да ми даде нещо.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 481
Гнус ме е, когато чуя или помириша, че някой е пръднал, от гуреливи очи, от сополи, от зле измити чинии и прибори за хранене, тръпки ме побиват от лошия дъх на някой с развалени зъби и стомашни проблеми.
Гнус ме е и от рекламата на Глейд микро (или мини) спрей  smile3514

# 34
  • Мнения: 14 654
гнус ме е , когато някой си плюе на пръстите докато чете или брои пари

# 35
  • Мнения: 11 607
Става, ама от това не ме е гнус  Laughing
Ооо, мен от драйфня ме е гнус повече, отколкото от лайно  Sick
Помня, че съм разказвала за пяната на кафето  Mr. Green, но не помня дали съм разказвала следния случай:
Много, много отдавна, като бях още ученичка, си висях една сутрин на спирката и чаках тролея. В този момент един чичко до мене направи любимото ми 3 в 1 (шмрррръъъъкккк - хххххххррррккккк - пуууууууу) и лепна една тлъста зелена храчка на стоянката (така ли се казва), която бавно започна да се стича надолу... Явно съм го погледнала много лошо, защото се смути, обра я с пръст и я тръсна на земята...

Вече и мен ме  е гнус от това!!!!! 3 в 1 - добре казано и описано.....

# 36
  • Мнения: 361
гнус ме е от хлебарки ,от косми ,например в яденето,да видя някой как си бърка в носа и после в устата или да го размаже някъде  Sick Sick Sick

# 37
  • София
  • Мнения: 2 381
гнус ме е , когато някой си плюе на пръстите докато чете или брои пари
И мен ме е гнус, като гледам това. В списъка ми с неща, от които ме е гнус са и скакалците, паяците и паяжините им, храченето по улиците, миризмата на пот - най-често в автобуса, на алкохол - сутрин, когато някой още не е изтрезнял - пак в автобуса, от мръсни тоалетни и от миризма на мръсни и стари дрехи, след като ги е навалял дъждът. Ако се сетя още нещо, ще го добавя.  newsm78

# 38
  • Мнения: 27 524
Пиколина, наистина е гнусен мозъкът  Sick Скоро ще го махна  Grinning

ЛейдиLaughing  Heart Eyes

А, Лео, оная тема беше За какво служи нокътчето на малкия пръст на мъжа, такъв тип караше москвича с китеник на таблото и т.н. Татти добре го беше описал  Joy


# 39
  • Мнения: 2 254
от пернати животни.не мога да ги гледам отблизо,не мога да си представя да ги пипам,хеле пък както си се разхождам и да видя размазано врабче(примерно)на пътя...........
много ми е гнусно да гледам натресени,засукани чорапогащи-малиии  Sick
а Блонди да и от аватара ти

# 40
  • ГО
  • Мнения: 3 955
И от това.

# 41
  • Мнения: 481
От човек, който кашля срещу мен и не си слага ръката - като минавам не дишам и ако може тичам  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 3 089
гнус ме е от хлебарки.

противни са ми простаците.

# 43
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Гнуся се от:
- миризма на зъби Sick
-от хора с мазни коси и пъпки
-от хлебарки и мишки
- от миризма на мокро куче - комбинация от пот, манджа и тютюнев дим

# 44
  • София
  • Мнения: 819
Гнус ме е от бабички в рейса, висящи над мен в очакване да им отстъпя мястото си, също и от някой, който се секне на улицата, забърсва ръчичка в гащите и продължава по пътя, от някой, който се разкашля, подсмръкне и се изхрачи пред краката ми, от някой, който върви пред мен и си тръска цигарата в дрехите и лицето ми, от джвакащи дъвка с отворена уста до ушото ми пак в рейса, от бебета и деца с петньосани и миришещи на повръщано и застояло дрешки, от хора, заставащи на 3 милиметра от мен когато искат да ми кажат нещо... Има и още, ама толкоз се сещам в момента Mr. Green

Последна редакция: нд, 26 ное 2006, 21:39 от Пети

Общи условия

Активация на акаунт