Какво гледат децата?

  • 3 825
  • 67
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 15 212
..... за Барби в адаптации на известни балети-"Лебедово езеро","Лешникотрошачката".

и "Рапунцел" , само тези съм открила, дали има и други? Любими са на дъщеря ми.

# 46
  • София
  • Мнения: 2 530
Мойто диване гледа 1 месец нон стоп Франклин, после 1 м Цар Лъв и не иска нищо ново и разнообразно.По TV  гледа само улица Сезам.

# 47
  • София
  • Мнения: 270
Моята телеманка може да гледа абсолютно всичко, което дават по телевизиите  ooooh!
Ограничавам я до детските филмчета и предавания.

# 48
  • Мнения: 2 040
Свалила съм над 40 детски филма от торент сайтове ... тези на Дисни са просто невероятни като качество .. само дето имаме един проблем - никакъв интерес от страна на дъщеря ми ... Сядаме с баща й до нея, за да гледа и тя, показваме животните или дечицата и им се радваме, и накрая така се улисваме във филма ние, че не забелязваме кога се е заиграла сама..  Laughing
Ама на рекламите пък е върл фен .. научила им е думите и като почне да ги реди, пада голям смях ..  Laughing

Искам да й сваля цялата поредица на Барби, но някои (май най- новите) нямат нито суб., нито аудио .. та много ме е яд и чакам с нетърпение някой да се заеме с озвучаването им ...  аз поне ще съм им от най- големите почитатали ..  Laughing

# 49
  • София
  • Мнения: 270
А проблем с филмчетата на компютъра и аз имам.
Пусна ли й нещо, после с рев и с бой го спираме. Не ми дава  Rolling Eyes. Иска да го гледа още и още.... и ако й омръзне да седи за фон. За това предпочитам да гледа по телевизията. Поне знае, че там като свърши не мога да й го пусна повече.

# 50
  • Мнения: 1 919
Chanel bi li dala linkovete kam film4etata za koito spomena...  bouquet
И аз искам
Моята гледа Том и Джери, Алиса, Красавицата и звяра, Синдбад, Ну Погодии някои Бъгс Бъни харесва.
Но Том и Джери са и най-любими. Също и ТВ Бумеранг.

# 51
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Ох, така като ви чета само моите деца май не си падат много много по гледането на филмчета. Дени отскоро започна да се заглежда и сега е на тема Франклин, но вчера гледа 30мин. и й писна, а пък за по-дълго филмче абсурд направо! И изобщо не се впечетлява от ТВ-то. В нас телевизора работи постоянно, но тя хич не му обръща внимание. Само на рекламите се заглежда. И малката е същата работа.

# 52
  • Мнения: 8
Момичета,

моля ви кажете ми от къде мога да си сваля бебе Айнщайн.
ние сме нон-стоп на ну пагади и том и джери. от скоро сме фенове и на гарфийлд и Шрек, но нещо вече ми се иска да сменим репертоара.
Детските филмчета по телевизионните канали не й ги пускам, защото са много отвратителни, а пък ние сме едни такива чувствителни.... Embarassed

# 53
  • Мнения: 1 427
..... за Барби в адаптации на известни балети-"Лебедово езеро","Лешникотрошачката".

и "Рапунцел" , само тези съм открила, дали има и други? Любими са на дъщеря ми.
а, "Марулка " ни е фаворит.Особено когато режат косата на Рапунцел Laughing

# 54
  • Мнения: 126
Синът ми,който е на 6г.може да гледа всичко за сметка на това пък вниманието на сестричката му не можеш да го задържиш за повече от 1мин./тя е на 2г.и 2м./

# 55
  • Мнения: 2 622
Жаклин като се прибере от градината и директно отива на компа...Най-често гледа Цар Лъв,Мечо Пух,Бъгс Бъни,Шрек пък го знае наизуст....

# 56
  • Мнения: 5 255
Момичета,
моля ви кажете ми от къде мога да си сваля бебе Айнщайн

От тук или разгледай тук Wink

# 57
  • Варна
  • Мнения: 5 530
Всичко що е анимация гледа, другото не било за деца. От игралните филми признава за детски само този за Пипи.
Аз обаче накарах мъжа ми да скрие канала с Картууна, а на нея казахме, че вече не го хващаме.
И съм забранила пускането на Костенурките нинджа и Супермен, защото малкия все го отнася, когато надъхана от филмчето сестра му почне да се прави на нинджа или на супергърл.
Момичета, кажете от къде мога да сваля Рапунцел.

# 58
  • Мнения: 5 362
Анимации,макар че не се заглежда за много дълго време.Иначе обожава рекламите Simple Smile

# 59
  • София
  • Мнения: 6 477
Картуун-а съм го изчезнала от каналите....много го мразя аз лично! Иначе анимационни филмчета също не пускам - има време да ги открие....Обаче в събота и неделя по всички канали се намират детски предавания с деца, които пеят на живо и разни състезания от рода на някогашните "Бързи, смели, сръчни".... Joy Joy Joy майките с по-малки ЕГН-та сигурно помнят това предаване.....Бате Енчо също ни е фаворит, Ала-Бала и такива неща.....
Иначе ако я оставя гледа балерините от Господари на ефира и танцува.....и музика, музика и пак музика обича да гледа и да танцува....естествено, че не е чалга де Wink Wink

Общи условия

Активация на акаунт