подарък за най-добра приятелка

  • 2 558
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 29
една от най-добрите ми приятелки става на 30 години скоро и съм в голяма чуденка какво да и подаря...
дайте някакви идеи или поне споделете какви най-забележителни подаръци сте получавали!
благодаря предварително!

# 1
  • София
  • Мнения: 11 707
Мился че първо трябва да кажеш каква сума си готова да похарчиш!Иначе като идеи мога да ти дам бижу,кутия за бижута,дреха,шал,чанта,дори и парфюм.Но всичко опира до финикийските знаци.

# 2
  • Мнения: 1 313
Според мен кутия за бижута е много подходящ подарък (вероятно много хора ще са насочат да и купят бижута и така ще има къде да си ги сложи) - от тези, които имат много чекмедженца, отделения, огледало и т.н. На доста места съм ги виждала, но не мога да се сетя нищо конкретно сега Embarassed Можеш да потърсиш в магазините за бижута обаче Simple Smile

# 3
  • Мнения: 6 164
Не знам... Най-добра приятелка... Това е нещо специално. Ти като най-добра приятелка най-добре ще знаеш какво обича. Аз бих избрала нещо, което бих купила само на най-добра приятелка, а не нещо, което става за подарък на всеки друг. Кутийки за бижута, сувенири - твърде универсално, а ти търсиш специално. Трябва да е нещо, което тя ще оцени, знаейки, че е специално за нея и за никой друг. Обикновено аз правя дъъъли обиколки, докато не видя нещо, което само да ми каже "Ето това е точно за нея!" Не трябва да е обикновен предмет.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Ти като най-добра приятелка най-добре ще знаеш какво обича.


....... или от какво има нужда.
Най-добрата прителка питам директно какво иска за подарък или поне да ме насочи.

Общи условия

Активация на акаунт