Възмутена съм !

  • 3 807
  • 83
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 723
Не. Нали ви казах, че няма да купя лепило.
 

ееееееееееее, ама че се заинати и ти за едно лепило Rolling Eyes

Евала за това, че си държиш на принципите thumbsup

# 61
  • Мнения: 1 220
Е, не мога да се сдържа и ще кажа какво мисля. Абсолютно съгласна съм с Анда и Бу! А твоето инатене по нищо не се различава от липсата на обноски от страна на жената поискала лепилото!  Доброто възпитание (което се спомена много пъти) изисква да се вземе лепило , да се предаде на госпожите, които познаваш с деликатно обяснение за създалата се сконфузна ситуация!  АМа не!  Та тогава какво обсъждаме! 
Кати, финансирането на градините от общините е смешно, както и таксите за градина са смешно ниски!

# 62
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367

Наистина ми е съвестно за това лепило /понеже става въпрос за украса, незнайно обаче точно къде и в коя група/ реших, да купя малка изкуствена елхичка с украсата и герлянди за групата на сина ми. По собствено желание, за да им е весело на децата през празничните дни на декември месец.

За мен вчерашната ситуация е наистина абсурдна, чесно, ако някой е свикнал така да му се нарежда и той безусловно да изпълнява, аз не съм.
Това е  Simple Smile

Последна редакция: пт, 01 дек 2006, 12:06 от doniboni

# 63
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Е, не мога да се сдържа и ще кажа какво мисля. Абсолютно съгласна съм с Анда и Бу! А твоето инатене по нищо не се различава от липсата на обноски от страна на жената поискала лепилото!  Доброто възпитание (което се спомена много пъти) изисква да се вземе лепило , да се предаде на госпожите, които познаваш с деликатно обяснение за създалата се сконфузна ситуация!  АМа не!  Та тогава какво обсъждаме! 
Кати, финансирането на градините от общините е смешно, както и таксите за градина са смешно ниски!


nadq, това са твоите виждания по въпроса, както вече обясних моите са съвсем други. Смяташ, че моето инатене е признак на лоши обноски, така ли ?
Ми каквото почукало, такова се обадило, ако искаш и така го разбирай.
Въпреки, че не се инатя изобщо. За някой е инат, за друг принципи  Simple Smile

# 64
  • Мнения: 3 663
донибони, сигурна ли си, че вече нямат елхичка?
защото в на таня групата имат елха, гирлянди и светещи лампички от една седмица вече, ако не и повече  Rolling Eyes
в смисъл да не се повтори твоята елхичка с тяхната

а иначе на мен ми стана много чудно тази жена като не познава детето и не познава и теб, как ще разбере от кой да си търси лепилото Simple Smile на кой се предполага, че е трябвало да го дадеш...

# 65
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
донибони, сигурна ли си, че вече нямат елхичка?
защото в на таня групата имат елха, гирлянди и светещи лампички от една седмица вече, ако не и повече  Rolling Eyes
в смисъл да не се повтори твоята елхичка с тяхната

а иначе на мен ми стана много чудно тази жена като не познава детето и не познава и теб, как ще разбере от кой да си търси това лепилото Simple Smile на кой се предполага, че е трябвало да го дадеш...


Нямат елхичка, все още  Simple Smile. В групата на дъщеря ти много от рано са запразнили  Simple Smile

Не знам Тони, след като си тръгнах си зададох същите въпроси, обаче вчера след доста напрягане се сетих, че съм я мяркала на двора, когато беше топло с 1-ва група. Съответно е леля в 1-ва група+това когато ми донесе мострата влезе в стаята на 1-ва група.
И не знам защо тя реши, че трябва да иска лепило от мен, явно вече и е неудобно да изнудва едни и същи майки и аз бях идеален вариант тъй като мен не ме познава, пък и тя ме видя, че влизам във 2-ра група.
Обаче как е възнамерявала да си получи лепилото и идея си нямам, може да си мисли, че съм длъжна да я потърся

# 66
  • Мнения: 126
Престанете вече с това лепило

# 67
  • Мнения: 3 663
....В групата на дъщеря ти много от рано са запразнили  Simple Smile ....
даже светещите лампички мигат непрекъснато Simple Smile сутрин като я водя са пуснати, вечер като я вземам пак Simple Smile
и има гирлянди и по таваните, и над гардеробчетата, снежинки разни, топки, камбанки Simple Smile елхичка в стаята.. абе много ми харесва атмосферата Simple Smile
мисля, че каквато и да е коледна украса е добра идея, само ако искаш питай лелите да не се повториш с нещо, което им е останало от миналата година и просто не са го извадили още  Heart Eyes

# 68
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Ех, ама и вие от мухата направихте слон. Въпросът е принципен - днес 80ст, утре 8лв, вдругиден ..... По принцип всеки би дал за детето си всичко, стига да му го поискат по подходящия начин.

# 69
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
....В групата на дъщеря ти много от рано са запразнили  Simple Smile ....
даже светещите лампички мигат непрекъснато Simple Smile сутрин като я водя са пуснати, вечер като я вземам пак Simple Smile
и има гирлянди и по таваните, и над гардеробчетата, снежинки разни, топки, камбанки Simple Smile елхичка в стаята.. абе много ми харесва атмосферата Simple Smile
мисля, че каквато и да е коледна украса е добра идея, само ако искаш питай лелите да не се повториш с нещо, което им е останало от миналата година и просто не са го извадили още  Heart Eyes


Ех, че хубаво  Simple Smile

Питах ги за елхичка, казаха, че нямат, но някоя мама ме е изпреварила и обещала да занесе. Днес купих 6 герлянда, и разни камбанки, висулки, топки, абе коледни нещица накупих доста. В понеделмик ще ги занеса  Simple Smile




Престанете вече с това лепило


Нали се сещаш, че това не е единствената тема за четене в този форум  Wink На който не му се чете за лепило да напусне темата  Mr. Green

# 70
  • Мнения: 549
ох много се смях  Joy

# 71
  • Мнения: 7 723

........то и на мен вече ми е смешно  33uu smihesorry

# 72
  • Мнения: 920
Ий, легнала си си на ината, ама важното на твойта да е.
Изнудване, та изнудване - ега ти, за 80 ст. Какъв ужас, че няма да попаднат във вашта група.
Ама друга майка била обещала елхичка, много важно! Да я купи, пък нека й е кофти, че е закъсняла.
 

# 73
  • София
  • Мнения: 13 206

Ех, че хубаво  Simple Smile

Питах ги за елхичка, казаха, че нямат, но някоя мама ме е изпреварила и обещала да занесе. Днес купих 6 герлянда, и разни камбанки, висулки, топки, абе коледни нещица накупих доста. В понеделмик ще ги занеса  Simple Smile



Ама гледай да не забравиш И лепилото... Crazy Crazy Mr. Green Mr. Green

# 74
  • София
  • Мнения: 5 605
Лепило - колко малко му трябва на човек, за да е щастлив. Бих й купила  Hug

Peace

Общи условия

Активация на акаунт