Някой чете ли книги освен мен или е вече старомодно?!

  • 2 700
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 208
Обичам да чета. Тъй като съм прочела голяма част от класиката(това е моето предпочитание) сега ми доставя удовоствие някоя начетена продавачка в книжарница да ми препоръча книга. Смятам,че четенето е полезно - дава ни ни обща,култура и емоции които няма как да си набавим по друг начин. Не е старомодно, но е вярно,че повечето млади хора не четат. Дано това се промени.

# 16
  • Мнения: 25 600
Бат`Вълчо, в Делиормана нямате ли библиотеки, бре?  Laughing
Във всяка от тях има по няколко кила Стайнбек! Кеф ти Избрано, кеф ти поотделно. Вярно, стари издания, но пък преводите - блестящи, в сравнение със сегашните...   Peace

# 17
  • Мнения: 46 511
Едно време много обичах, но от както започнах работа, изведнъж ми се изпари желанието за четене, някак си го считах за загубено време във фантазии и глупости  Blush

Признавам си- рядко чета и най-лошото е, че не ми пречи ...

# 18
  • Мнения: 1 002
само ти си останала , явно , то и продавачката ти го е казала ...

# 19
  • Мнения: 1 860
 Обичам да чета. Правя го винаги когато имам възможност. Понякога препрочитам стари книги, защото са ми харесали. И пари за книги давам без да ми свидят. Не си сама. Може и да сме на изчезване, но поне все още не сме се затрили съвсем.

# 20
  • Мнения: 3 405
В "Дом и семейство" има подфорум "Хоби", там има литературен клуб.  Peace
Василиса ме изпревари, тъкмо щях да пиша за литературния клуб.
А аз като си купувам книги, книжарката не се чуди, явно от тази книжарница много хора си купуват произведения за четене Grinning

# 21
  • Мнения: 639
Обичам да чета-да, да гледам филми, да ходя на заведения с приятели........Много работи обичам,но нямам възможност.
Единственно до тук успявам да стигна,преди някое малко пръстче да ми смени странницата Laughing

# 22
  • Мнения: 2 161
Чета постоянно и безразборно.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 867
чета...
модерна съм...и стара....
мога да чета с часове в нета, но това няма нищо общо с четенето на истинска книга. и гледането на филми е различен вид удоволствие. не разбирам как изобщо може някой да ги сравнява. сигурно е защото съм стара...и модерна....

# 24
  • Мнения: 338
Аз също обичам да чета книги,даже скоро се оглеждах за книга.

# 25
  • Мнения: 1 951
Чета само вечер преди заспиване.И това не е досттъчно, защото след 3-та страница заспивам, но денем ми е почти невъзможно.Единственото място където мога да си чета необезпокоявана е на морето.И обикновенно преди почивката отивам в книжарница и се запасявам с книги.

П.П. В "Стани богат" имаше  въпрос, на който точната формулировка не си спомням, но единия от отговорите /верния/ беше "Мишката изяде книжката" и играча изгоря  Laughing май точно така се получава напоследък.Не при нас, а при подрастващите  Sad

# 26
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Обожавам да чета книги, но за съжаление имам много малко време. Чета предимно вечер преди да заспя.
И аз така, нямам време, но пък имам желание Mr. Green
напоследък обаче ми се налага да чета книги от образователно естество и художествената литература е поизостанала за сега, но не за дълго Naughty

# 27
  • Мнения: 1 679
Да, чета, често посещавам и библиотеката, ама нямам много време.

Освен това ако някоя книга ми харесва много - чета докато не я свърша - понякога до посред нощ

# 28
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Обичам да чета книги, но за съжаление последната прочетена (всъщност последните 2) бяха на морето- преди 3-4 месеца. Нямам време за книжки (специално за художествена литература).

# 29
  • София
  • Мнения: 607
Оооо, много обичам да чета! Но не в нета, от компютъра, а истинска книга, с корици и шумолящи страници. Обичам да си легна, да си метна одеалото и да се пренеса в един друг свят.....
Обаче в действителност - щом легна и балкия се мята отгоре ми и иска да се борим....Та затова време за книжки имам само вечер преди да заспя..... Stop

Общи условия

Активация на акаунт