Отговори
# 30
Zdraveite na vsichki ,
moia termin e na 05.12.06 i tapata mi e padnala ot 10 dena ,no ne vijdam niaklkavi  priznaci skoro da rodia Sad

# 31
  • Мнения: 265
zdraveite,mai4eta!moq termin be6e 5 dekemvri,no rodih na 24 noemvri sas sekcio mom4ence-dimitar.3500 i 52 sm.sega sme vka6ti i sme dobre,opoznavame se s beb.jelaq na vsi4ki vi mnogo kasmet i leko rajdane!

# 32
  • Варна
  • Мнения: 893
ехаааа още един кавалер  Party честито на мама miamy   bouquet

# 33
  • Мнения: 535
Честита радост на мама miamy ! Да е жив и здрав малкия юнак!

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Честит малък мъж Митко на мама miamy. Групата на кавалерите се увеличава        bouquet

Аз май се изказах неподготвена по-рано днес, като ви казах, че нямам никакви болки, сякаш предизвиках съдбата и 5 минути по-късно ме стегна корема нещо, като предменструални болки. Е не са силни и като легна, веднага ми минават. Освен това са редки, ама ще се гласи багажа утре, мърдане нема.......

Вержи май дойде и твоя ред, стискам палци всичко да мине леко. Здраво и хубавко бебче.
Jenito споко мила mama-shushi и тя така - рекордьорка по тапа, май се конкурирате с нея. Тя най-добре може да те успокои, ама и аз да кажа, че има и други като теб. Та да не се притесняваш. Надявам се док те следи нали???

# 35
  • Мнения: 1 768
Мале,май вси4ки ни ни стегнаха болките 6ом дойде декември..И аЗ съм ве4е цял ден с менструални болки и стягане в кръста..Момента наближава май... Peace

# 36
  • Русе
  • Мнения: 150
Честито на miamy ! Колкото повече,толкова повече. newsm04 twin_neutral
Обебилите се ,Добре Дошли отново сред нас! Hug

# 37
  Здравейте и честит декември на всички декемврийски мами!

 Честито малък бебо Димитър на мама miamy ! Да сте живи и здрави и всичкo най-хубаво!   bouquet

 Честито малка беба Андриана на мама troia ! Да сте живи и здрави и всичкo най-хубаво!   bouquet
 
 Все хубави български имена !

# 38
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Здравейте, мили потенциални и вече реални мамчета!
Честити нови бебоци и да чакаме все хубави вести в тази тема и още повече  newsm30 newsm30 newsm30 !!!
Пък аз се оплача, нито имам контракции, нито болки (освен като ходя, ама тях ги имам от 1-2 месеца...) и въобще - никакви признаци за раждане! А все плаша мъжа, че ще раждам между 3 и 5 декември, не знам защо така си бях наумила... А той на 9-ти заминава за Виена и ще се върне чак на 14-и и се пазари с мен да устискам до тогава, ама то стиска ли се...  Thinking
Стискам палци на всички с болки, паднали тапи и пр. да минава бързо раждането и да идват най-прекрасните моменти!!!

# 39
Отново към  2 часа ми трябваха за да изчета докрай предишнатоа тема и тези 2 стр. от новата, а не бях чела само 2 дни -
Много се радвам, че днес е първи декември - първият ден на този, пълен с емоции месец...

Честити бебчета на мама Тroia и мама Miamy  - да растат здрави, умни и красиви - много семейно щастие.  bouquet newsm51



Вержи - кураж - на финала си! newsm10
На всички мами желая бързо и благополучно раждане и здрави, сладки бебченца! newsm30

# 40
  • Мнения: 124
Ето ги и обещаните снимки на наша милост Тошко!Приятно гледане! http://snimka.bg/album.php?album_id=81139&photo=2

# 41
  • Русе
  • Мнения: 150
Магика ,много е сладък Тошето.  love001 Голям пич!

# 42
  • София
  • Мнения: 721
Ма как сладко спинка Тошко само Hug Мноооого е сладък, Магика, да ви е жив и здрав!!

Честито и на мама miamy!! Нека малкият Димитър да я направи много много щастлива!!!

# 43
  • Варна
  • Мнения: 893
аййй той голям перчем има Тошето  Heart Eyes
Маги ,имаше ли много киселини  newsm78 нали казват че ако бебетата имат много коса киселините били много, чудя се дали е вярно  Thinking

# 44
  • София
  • Мнения: 505
Някой може ли да ми каже как да си излекувам зърната, моята Моника е като питбул и вече ме е страх да я кърмя, много боли  Confused

pebble, правилно ли слагаш бебето на гърдата - с устичката трябва да захапва не само зърното, но колкото се може повече от ареолата на гърдата! Правилното поставяне на гърдата е много важно, за да нямаш разранявания!
Ако все още не си си купила вземи си крем за разранени зърна - Лансинох или Гермастан. Недей да миеш зърната със сапун, а най-много с вода или най-добре остави слюнката на бебо - тя лекува. Ако имаш възможност ходи по цици в къщи или с по-широка тениска.

Честито на новите мами и добре дошли на вече завърналите се у дома!

Общи условия

Активация на акаунт