Умопобъркваници и мистерии

  • 30 963
  • 962
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 353
  Значи трябва да намеря метален стик и СД? Боже, какво идиотско изречение Shocked

# 61
  • Мнения: 3 743
намерих само празна опаковка на CD newsm78

# 62
  • София
  • Мнения: 462
Вътре в си ди пейъра има някакъв ключ.А аз около леглото само 2 предмета намерИх...и как я отворихте таз кутия ?а накрая трябва да се намери нещо като шперц ,и бравата на вратата пада...тала гледах на една картинка.

# 63
  • София
  • Мнения: 462
А намерихте ли един лист с някакво урл?не знам какво да го правя newsm78

# 64
  • София
  • Мнения: 1 244
И аз не знам кво да правя с урл-то. Реших да го напиша в браузър - след няколко препратки отваря китайска страница, на която се продават тениски.  Laughing

# 65
  • Мнения: 17 407
Запецнах на 11. Къде е вторият пръстен( единият е под чинийката)?

# 66
  • София
  • Мнения: 462
И аз реших .че трябва да го напиша...грънци Grinning

# 67
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Вътре в си ди плейъра има някакъв ключ.А аз около леглото само 2 предмета намерИх...и как я отворихте таз кутия ?а накрая трябва да се намери нещо като шперц ,и бравата на вратата пада...тала гледах на една картинка.

Какъв ключ  има в сд-плейъра??? Кутията се отваря като се сложат в нея 2 пръстена и една тръбичка, и вътре в нея касетата и батерия, и после един идиот имитира свирене на различни инструменти и накрая показва едни звездички като тези на нинджите май...  newsm78

# 68
  • Мнения: 2 353
  Къде е тази тръбичка?

# 69
  • София
  • Мнения: 462
Натиска се на сидиплейъра копчето ,и после в/у си ди рома щракаш и се отваря,и вътре има черен ключ.А 2рия пръстен от къде е?Един намерих в чинийката...ох мн се изтормозих с тази стая Sad

# 70
  • Мнения: 17 407
.А 2рия пръстен от къде е?Един намерих в чинийката...ох мн се изтормозих с тази стая Sad

Айде де, някой няма ли да каже!

# 71
  • Мнения: 3 743
.А 2рия пръстен от къде е?Един намерих в чинийката...ох мн се изтормозих с тази стая Sad

Айде де, някой няма ли да каже!
Ами като не си спомням Embarassed мисля, че под шкафа със CD-то, но не съм сигурна

# 72
  • Мнения: 17 407
Тц, под шкафа имаше друго Confused

# 73
  • Мнения: 6 155
.А 2рия пръстен от къде е?Един намерих в чинийката...ох мн се изтормозих с тази стая Sad

Айде де, някой няма ли да каже!

Дърпаш няклко пъти пердето и пада зад леглото. Grinning

# 74
  • Мнения: 17 407
МЕрси, Биби Peace

Общи условия

Активация на акаунт