PVC дограма-препоръчайте ми фирма

  • 6 416
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 196
Ми това е- трябва да поръчам дограма,а нямам идея откъде. Confused
Бях решила да е от Ролопласт,но отзивите за тази фирма са много лоши. Sad
Ще ви бъда благодарна, ако споделите от кои фирми сте доволни.  bouquet

Последна редакция: нд, 10 дек 2006, 09:35 от bianka

# 1
  • София
  • Мнения: 2 132
Ние преди месец си сложихме 3-камерна Шуко с к-стъкло от фирма Алистерм.При нас водещото беше марката на дограмата и Алистерм предлагаше такава и то с промоция  Wink Доволни сме от фирмата и обслужването.Това е техният сайт http://www.alisterm.com/
   Успех  Peace

# 2
  • Мнения: 2 196
Благодаря ти.  bouquet
Сега ще разгледам сайта им. Peace

# 3
  • Мнения: 3 334
мисля,че имаше подобна тема newsm78.....................виж с търсачката.Имаше и много мнения и координати.
Ние сме с 5 камерна на Саламандър Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 1 044
Ние сменихме дограмата преди 2 години. Ползвахме фирма Валда. Профилите са на Rehau. Доволни сме. Мои приятели ги ползваха да поставят дограмата на цялата им къща и също нямат оплаквания.

www.valda.bg

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 926
Сменихме дограмата лятото - Шуко от Алупласт. Изпълниха сроковете, свършиха си работата Peace

# 6
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ние си сложихме от Ролпласт и сме доволни, но имаме познати там, та затова може би. Иначе аз се бях насочила към Алупласт също, чувала съм много добри отзиви за тях.

# 7
  • Мнения: 2 196
мисля,че имаше подобна тема newsm78.....................виж с търсачката.Имаше и много мнения и координати.
Ние сме с 5 камерна на Саламандър Peace
За съжаление търсачката изкара много странни резултати - 3 теми за дограма и останалите две страници бяха с теми,който нямаха нищо общо.
Сменихме дограмата лятото - Шуко от Алупласт. Изпълниха сроковете, свършиха си работата Peace
Днес ходихме да офиса им.
 Засега сме се спрели на Алопласт и Алистерм.
 До сряда трябва да реша и да поръчам дограмата. Crazy

# 8
  • София
  • Мнения: 28 563
И ние сложихме Шуко от Алупласт - много съм доволна от тях. Даже при демонтажа на предишната дограма се постараха да го направят с колкото се може по-малко разкъртване на стените (и успяха, като сравнявам какво стана при съседите над нас).

# 9
  • Мнения: 4 202
А може ли да ми кажете какви са предимствата на Шуко пред Рехау?
Част от прозорците ни са с профили Рехау и сега предстои смяна на другата част, та се чудех какво да избера  Thinking

# 10
  • Мнения: 2 196
А може ли да ми кажете какви са предимствата на Шуко пред Рехау?
Част от прозорците ни са с профили Рехау и сега предстои смяна на другата част, та се чудех какво да избера  Thinking
Момичето в Алистерм каза,че разликата е в дизайна - на Шуко били по-хубави.
Ние решихме,че искаме да е Шуко,обаче и в двете фирми ни казаха,че ще трябва да изчакаме до средата на януари за такава.И май ще поръчаме дограмата с профили на Рехау.
Разликата в цената между двете не е голяма,така че предполагам и в качеството няма да има съществена разлика. Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 2 271
Аз пък съм много доволна от Рехау!Избрах тях пред Шуко!Фирмата е Мултитех.

# 12
  • Мнения: 2 196
Момичета,поръчахме дограмата от Алистерм - 5камерна на Рехау.
След 10 дни ще дойдат да я монтират.
Благодаря на всички за препоръките.  bouquet

# 13
  • Мнения: 3 453
http://www.danin.bg/showpage.php?PageID=1


невероятна фирма и невероятна дограма вече произвеждат май само 6 камерна нашата е 5

# 14
  • Мнения: 3 089
Ние си сложихме от Ролпласт и сме доволни, но имаме познати там, та затова може би.
и ние тях използвахме, но не сме изобщо доволни. нито една от сръжките на прозорците, коите са ни сложили, не работи нормално. викахме ги 4-5 пъти, побутнат нещо, пооправят, пък след 4-5 дни хавата е същата. накрая се отказахме да ги викаме - що да ги разкарваме момчетата - тя само поставят некачествено направените продукти. сега си затваряме прозорците с натиск и ги отваряме със сила. да не говоря за прозорчетата на банята и антрето, които не са с дръжка, а снещо като резе. там е ужас. само мъжът ми може да дръпне резето така,ч е д аго отвори. а на стаята на втория етаж объркаха плъзгането. сега отваряемата плъзгаща се част се пада над отвора за стълбата и буквално трябва да висиш над дупката, за да си отвориш прозореца. вярно, че питаха далиискаме да поправят профила, ама трябваше да стоим 2-3 седмици с дупка на прозореца, ако бяхме решили да ги чакаме. да не говорим за балконската врата, за която твърдяха, че може да има дръжка само от вътрешната си страна. отвън не можело. и сега няма, така ч екато излезеш на -15 градуса да пушиш цигара (например), дърпаш едно ластиче, което сме сложили, за да притвориш вратата, защото дръжка няма...
сори, че така ги плюя, ама как от 20 квадрата прозоречна площ не сколасаха един качествен профил да направят и едно читаво затваряна да направят.
иначе за 2-те вътрешни врате съм доволна - едната е двойно плъзгаща се,а другата е нормално отваряща се. забележки там, нямам.

аз да оплюя, нищо че жената се е оправила вече.

Общи условия

Активация на акаунт