В забава отлетя една година, свещички духа ДЕКЕМВРИйската дружина!

  • 15 761
  • 296
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 033
Заглавийцето е от Зечова Hug


Нашите декемрийски бебоци - най-красиви мушмуроци!
 newsm32 newsm32 newsm32 newsm32 newsm32 newsm32 newsm32 newsm32 newsm32 newsm32 newsm32 newsm32 newsm32 newsm32

06.11. - Кирил на мама Ава
07.11. - Калина на мама Elena_ch
15.11. - Деан на мама snoopy     
15.11. - бебе на мама Петя (Niki)

26.11. - Янислава на мама desi23
29.11. - Николай на мама shnapy
 Flowers Rose   01.12. - Почивай в мир, малко бебче Кристиян, кураж, мила Ани-Бани!   
01.12. - Инес на мама sanimama
01.12. - Стефан Филип на мама anette1104
01.12. - Никола на мама Lang
02.12. - Георги на мама yanich

02.12. - Елена на мама anni4ka
03.12. - Мартин на мама cveteslava
03.12. - Адриана на мама lylyth
04.12. - Христо на мама Diyana
04.12. - Павел на мама  jenymama
04.12. - Виктор на мама gabby

04.12. - Анна Мария, Габриела, Мария Магдалена на мама zori_twisst
05.12. - Катерина на мама Mimito
05.12. - Калина на мама prawda_z 
05.12. - Магдалена на мама Мъни
05.12. - Надя на мама mimiska
05.12. - Елена на мама М
06.12. – Стефани-Никол на мама anita6on

06.12. – Владимир на мама Стела
06.12. - Никалъс на мама nelito
07.12. - Александър на мама Nusha
07.12. - Даниел на мама madi (Марти)

08.12. - Габриела на мама Ани-Варна      
08.12. - Мартин на мама teodd
08.12. - Николай на мама taisia

09.12.- Анастасия на мама msbilt
10.12. - Анна- Мария на мама galaxy
10.12. - Фани на мама Ineto
12.12. - Даяна на мама mariela_t 
12.12. - Симона на мама mishelin

12.12. - Мирослав на мама cornelia
12.12. – Валентин на мама Зечова

12.12. - Божидар и  Кристина на мама Biju_1
13.12. - Рада на мама hotmama73
13.12. - Александър на мама Anives
13.12. - Трифон на мама МТV

14.12. - Мирела на мама mamamaya
14.12. - Веселина на мама salai
15.12. - Бояна на мама Rosita
15.12. - Ина на мама aliss
15.12. - Ивет на мама tani07

15.12. - Венцислав на мама ralisl
15.12. - Виктор на мама caramel
15.12. - Никола на мама Ирена

16.12. - Виктория на мама куку
16.12. - Симона на мама kokita

16.12. - Станимир на мама Els
16.12. - Павел на мама new_mam
16.12. - Кристиян на мама nadia_krisi

17.12. - Моника на мама Lorian
17.12. - Кристиан на мама Kibama
17.12. - Петър на мама кифличка
18.12. - Бояна на мама tzveteli
18.12. - Мила на мама аз
18.12. - Лора на мама Lodsi
18.12. - Емилия на мама Ilq

18.12. - Ивайло на мама vesenceto_85
19.12. - Кристиан на мама gal4e
   
19.12. - Елла на мама victoria   
19.12. - Симона на мама desi_bambina

19.12. - Борислав на мама Зори
20.12. - Мария на мама niunia
20.12. - Стефани на мама Ani M 
22.12. - София на мама mimche
22.12. - Рая на мама violet
22.12. - Ивон на мама IVKA&MIMI

22.12. - Тодор на мама nioto (Веси)
23.12. - Сияна на мама Danido 
23.12. - Виктория на мама mimival
23.12. – Хриси на мама Poli.
24.12. - Дарина на мама BODLIVATA

25.12. - Христо на мама Vally
25.12. - Ивайла на мама slaveto
26.12. - Елена на мама ma6a
26.12. - Катрин на мама FEYATA

27.12. - Камен на мама Smeshka
27.12. - Никола на мама vilistar
27.12. - Калоян на мама Ян Бибиян

28.12. - Магдалена на мама pachikrak
28.12. - Борис на мама kadrokosa 
28.12. - Мартин на мама tania an 
28.12. - Теодор на маба кобра
29.12. - Нефтян на мама bgbubu
29.12. - Мартин на мама bella-dani

29.12 - Ива на мама tatyana 77
30.12. - Наталия на мама santa
31.12. - Янита на мама vass

31.12. - Стоян на мама deins
01.01. - Стилиян на мама tane 
05.01. - Георги на мама Mама Тити- екс Dundi


Албумчето на нашите бебоци
user name/потребителско име - december
password/парола - bebeta

Интересно



Декемврийският отбор се състои от 48момченца и 51 момиченца.

Най - "точните" бебчетата, спазили термина си за срещата с мама, са  Никола на мама Lang, Калина на мама Elena_ch, Станимир на мама Els, Маги на мама Мъни и Валентин на мама Zechova!

Най-много рожденици имаме на
05.12. - Катерина на мама Mimito, Даниел на мама dema, Калина на мама prawda_z, Магдалена на мама Мъни, Надя на мама mimiska, Елена на мама М;
12.12. - Даяна на мама mariela_t, Симона на мама mishelin, Мирослав на мама cornelia и близнаците Божидар и Кристина на мама Biju_1, бебе Валентин на мама Zechova.

Най-голяма сред дамите беше Адриана на мама lylyth - 4350 гр., 53 см, най-голям сред кавалерите - Павел на мама new_mam - 4900 гр., 56см

1.Коледата наближава, ДЕКЕМВРИйските джудженца все повече стават!:-)
2. ДЕКЕМВРИйчета на месец стават, на килограмки те добре наддават!
3. ДЕКЕМВРИйските бебоци и беборани радват недоспали мами!
4. С усмивчици ни радва вече ДЕКЕМВРИйското човече!
5. Докато мама из нета се рее ДЕКЕМВРИйчето гука и се смее !
6. Като мартенички бели и червени ДЕКЕМВРИйчетата са засмени!
7. С тихи стъпки идва пролетта, разцъфтяват ДЕКЕМВРИйските цветя!
8. Топличко навън е вече - с мама се разхожда ДЕКЕМВРИйското човече!
9. ДЕКЕМВРИйчетата мили през май да сядат трупат сили!
10. ДЕКЕМВРИйските деца са нашите слънчица!
11. Първи зъбчета напират, ДЕКЕМВРИйчетата се нервират!
12. Сладките ДЕКЕМВРИйчета са големи късметлийчета!
13. ДЕКЕМВРИйските зайчета радват своите майчета
14. ДЕКЕМВРИйското човече есента посреща вече!!!
15. Да опознае иска всичко ДЕКЕМВРИйчето самичко!!!
16. ДЕКЕМВРИйчета добрички-пляскат весело с ръчички
17.ДЕКЕМВРИйчетата стават на година - ще празнува цялата дружина!!!
18. На декемврийските душички Happy birthday ще им пеем всички

Чакащи заглавия!

1. Декемврийчето игриво,крачи бодро и щастливо
2. ДЕКЕМВРИйчето не се срамува - ходи, пее и танцува
3. Декемврийското човече  стана на годинка вече


Кът "Полезно"

Наръчник за хранене според възрастта на бебето и детето
Детски зъбки
Номинации

1.   Мисис Пъргава точилка – Mimito, pachikrak, prawda_z
2.   Мисис Ферман – hotmama73, prawda_z, tane, yanich, Els
3.   Мисис Забавен постинг /Fun/ - hotmama73, Mimito, pachikrak, Къдрокоса
4.   Мисис Късото перо  - Зечова, цветеслава, Пачикрак, zori_twisst
5.   Мисис Спам - Къдрокоса, els, vesenceto_85
6.   Мисис Отрезвител - mimiska, pachikrak
7.   Мисис Панталей пътник –hotmama73, Марти, Shnapy, Пачикрак
8.   Мисис Мама героиня – mimiska, aliss, zori_twisst
9.   Мисис Емотикон – vesenceto_85, Къдрокоса, msbilt, mama Ilq
10.   Мисис Книжен плъх –Zorie, nadia_krisi, yanich
11.   Мисис Простест/ Боец за обща кауза – Инето, salai, prawda_z
12.   Мисис Творец  – Nusha, yanich
13.   Мисис Поетеса –Къдрокоса, Дани на Сиси, Зечова, Zorie
14.   Мисис Милка – Мъни, Правда, Мимито, MTV, galaxy, цветеслава, Янич,
15.   Мисис Работеща мама  -jenymama, Инето, lylyth, mamamaya, kokita
16.   Мисис Адреналин – nadia_krisi, Пачикрак
17.   Мисис Драма – Дани на Сиси, Мимито
18.   Мисис Новобранец на годината - sanimama, vesenceto_85, Zorie, zori_twisst, Pazi, mama Ilq, gabby, Lang, mimiska, Зечова, IVKA&MIMI, nadia_krisi
19.   Мисис Charme&Beauty - IVKA&MIMI, nadia_krisi, msbilt, Zorie, galaxy, Къдрокоса, цветеслава, hotmama73, Els, mama Ilq, Kokita, Lang , vesenceto_85,

Последна редакция: вт, 12 дек 2006, 22:59 от yanich

# 1
  • София
  • Мнения: 528
Хайде да съм първа в новата темичка!
  bouquet

Много-много хубави неща, много весели рождени дни, много незабравими моменти, много забавни играчки да опишем в тази тема!!!



 bowuu

# 2
  • Мнения: 2 897
Копирам направо в новата тема Simple Smile
Веси,браво!Упорито момиче си ти,уважавам го това качество Wink
Между другото днес,докато го хранех,му показах с пръст,че става на годинка.Ей така,да пробвам просто...Той,обаче беше заинтригуван и сега като го питам на колко ще стане,показва с пръстче и сериозна физиономия Laughing Та мисълта ми е,че когато си искат,тогава възприемат.Поне моят калпазанчо е такъв-винаги,когато съм се старала да му покажа нещо с цел да го повтори и научи в последствие,той не проверява никакъв интерес...А след две седмици например,прави същото нещо,а аз съм забравила вече...
Ани,много се развълнувах като те четох Heart Eyes Спомних си преживяванията покрай раждането на Боби и се разстроих(не е нещо лошо).Като дойде нашият ден,ще разкажа и аз.

# 3
  • Мнения: 2 614
Привет и от мен! Старата тема въбоще не можах да я изчета, кога успяхте да я приключите? Mr. Green
Честит Рожден Ден на всички бебоци, които днес стават на годинка!
Да са живи и здрави, мнго щастие да греев очичките им!

Последна редакция: вт, 12 дек 2006, 19:12 от правда_z

# 4
  • Мнения: 728
АЙДЕ ДА НИ Е ЧЕСТИТА НОВАТА ТЕМИЧКА!
Ние отиваме на гости в майкини,че свеки ще сменя тапети долу,и ще има шум...
Утре като се върнем ще пиша и ще вкарам нови снимки на Ивко! Hug

# 5
  • Мнения: 1 033
Само хубави новини в новата темичка (мъжът ми изключи компа без да иска и чак сега публикувам). Който не е гласувал за Кратко перо , моля, да го направи тук:)
Тук ще пусна новата анкетка.
Зечова, вече не помня дали писах, но разказът ти е много трогателен, завиждам ви най-искрено на раждалите естествено:)
Веси, ела да научиш и Жоро Mr. Green Вече 2 седмици безуспешно се пробвам, а той само ми се хили насреща.
Чакам едни натресени гости и ще бягам да готвя.

Моля, ако съм изпуснала някой да номинирам, пишете ми - ще го добавя в анкетката, но вече изтрещявам нещо.

# 6
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Хайде, и аз в новата тема да се разпиша! Да ни е честита и много весела!  Peace
Честито на проходилите вече! Хайде действайте с прощъпулника, че де видим кви ще ги чинят децата като пораснат.  Joy Joy JoyЗаформят се все примамливи професии!  Party
Браво, на Ивито и Весито за новото умение! Ние така и не щем да покажем едно пръстче и тва е!  Crazy Не, че съм се разбързала, де!  Mr. Green
Ей, Наде, каза, че няма да пишеш днес и удържа, мацо!  Wink Как си изкара деня? Очакваме да кажеш кви глезотийки си спретна!  Laughing Hug

Хайде приятна вечер и да спите, а не да сънувате неприлични сънища!  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 195
Честит рожден ден на Мони, Даяна, Миро, Вальо, Кристина и Божидар -  здраве, игри, смях, забавления от всеки род и вид (легални)!!

Зечова, много сладък разказ! Да ти е здравичък и добричък Валко! Поне за името слава богу никой не ни се бърка. Аз питах абсолютно всички за предложения, но или ги мързеше или пък не ми харесаха. През цялата бременност Рада беше с кодово име Раличка, иначе моят списък включваше Неда, Стела, Яна, Ава, Рафаела (от художника), Невена, Севда, Грета (на майка ми, но не се кръщава първо дете на починал, така съм чувала).

Веси, блазе ви! Рада отказва да маха с пръст, камо ли да каже на една, знае само "дай боц". Днешното ново умение е да дойде до мен докато съм на лаптопа и да ми свали блузата и да се настани да се кърми!

Забравих да споделя с кифличка, че баща ми работи в този техникум около 20 години преди пенсия хаха, та ми е един вид като роден дом мястото:)

Няма да ви обяснявам каква е акция тука да изпера...ПОнеже има само обществени перални, по закон няма в апартаментите, та един чувал с около 25 кила пране бе натоварен на детската количка, с една ръка държа Рада и с другата бутам. Егати чудото. Замислих се, че ако имам 2 деца и трябва така да пера ще се гръмна сигурно. Е, успях да се справя, но ми  се струва лудост, че отнема 3 часа да изпера и ида до пощата с детето. Егати разтакаването.

Как му се казва като децата изпадат в сесия на лигавене и тръшкане, това дето на англ е tantrum? Ние според мен вече го имаме - ако нещо не й се угоди се започва адско ръмжене, реване, тръшкане по пода, удря с юмруци и ме бие и дере!!! Да не говорим как ме хапе! Откъде намирате нерви и търпение като се случи? Засега търпя, но много често взе да ги продава тези номера. Вече думата Не нищо не значи, гледа ме в очите и прави обратното...Дано поне стане талантлива и умна като племенницата ми, която беше същото диване първите 12 години, а сега ще става на 18 и мога само една кола суперлативи да кажа за нея:)

Празничната трапеза за рожденния ден дайте ми идеи моля!! Ще има три вида салати (не зелени, ами по завъртяни с разни кълнове и ядки), сирена, кьополу, кракери, ядки, плодове, торта (няма да ви я показвам Blush) и пита, която една много отзивчива приятелка предложи да направи. Меса няма - ние с Рада сме вегетарианки и сме мнозинство:)

цунки от нас

Последна редакция: вт, 12 дек 2006, 21:56 от hotmama73

# 8
  • Мнения: 1 666
Мъжът ми се е заплеснал по този Луи дьо Финес  ooooh! ... и аз трябва да се забавлявам сама, че иначе докато го чакам ще заспя...

Аз не съм Надя, ама да отговоря на Къдрокоса  Mr. Green, не че ме е питала, де...  Mr. Green Днес се епилирах цялата, запазих си час за фризьор (че съм за сериозно подстригване, а и да използвам тия дни, в които майка ще си е вкъщи), накупихме вече всички подаръци за Стени (не съм ви казала, че все пак на своя глава подметнах, че бънджито не е вече за нас, прие се добре, мисля), накупихме мръвки за трапезата в събота, поръчах тортата. Написах такова изречение, че сигурно, ако сама си го прочета, няма да си го разбера!

Яни, не че си пропуснала, ама ако можеш, добави при спамърките Пачи и Зечова. Така да се каже - номиниРвам ги Mr. Green. А и те толкова се постараха в последно време, заслужиха го Wink.

Ха! Хотмамето ме изпреварила!Мила и Стени е в такъв период, даже си мисля, че не е период, защото вече дълго продължава. И като се инати така съвсем сериозно си тропа с крак или се тръшка целия, диването му с диване! А свеки само вика "няма да го учиш така", все едно аз съм го учила ooooh! и ми е много хубаво така да ми се тръшка.

# 9
  • Мнения: 1 186
Записвам се и аз на новата ни тема  bouquet  bouquet  bouquet
 Ей тука си седя пък аз и се ядосвам защото нещо не мога да си изтегла ФОТОШОП и направо съм бясна  comp03....кажете нещо по процедурата newsm78 че хич не съм наясно  oops
Утра съм заръчала на мъжо като му дам снимки от сватбата и Прощапулника на Ивка,да ги носи някъде и да ги скенира за да ги кача и се надявам да не забрави smile3506
Сега отивам пак да правя опити за теглене на фотошоп и утре съм на линия newsm10

# 10
  • Мнения: 335
честит рожден ден на всички рожденници днес!   Tada  happy bd
да са здравички и послушниДа ви се случват само хубави неща  Peace
 
Басна съм,един ферман написах и всичка се затри.Итекла сесия   comp03  #Sniper
Утре ще пиша,че сега ме е яд  #Cussing out  #Cussing out  #Cussing out

# 11
  • Мнения: 80
Добре, че понякога се храните и си лягате, че да мога да ви смогна на писанията !

Честито порастване на всички бебоци, който днес празнуват,а и онези, които съм пропуснала! Здрави, весели, щастливи и родители - горди и напети!

Нямаме в къщи, защото някаква гадост ме тръщна и сега както си му е редът - хрема, кашлица и Т. А дано утре е денят на оправянето. Никсони го гледа баба, а аз на дистанция- дано тази смешна мярка да е достатъчната, за да не се разболее и той.

Абе, дами, до сега ви четох! Вземете се усмирете малко, че всички май сте за Мисис Спам кандидатки. Мда.
Хайде отивам да прилягам с Фервекса.
до скоро  Hug Hug
Да бе и 3 нови постинга-  милост нямате!
Не - 4!

# 12
  • Мнения: 82
 Да ни е честита новата темичка Peace
Къдрокоска ме е предварила с отговора на въпроса по какво преподавам Simple Smile Само да уточня, че в момента работя в едно основно училище и преподавам по Английски език(това е втората ми специалност) Иначе съм завършила Българска филология. После започнах и с Английска филология , но имам да си взимам 2 изпита, та още не съм окончателно дипломирана по второто Sick, а кога ще ги взимам тия изпити хич не знам newsm78
 IVKA&MIMI от къде сваляш ФОТОШОПА?
els много сте експедитивни с подготовката за празника Peace ние още и подаръка на Симонка не сме взели Embarassed
  Айде лека вечер от мен!
Lang какви са тия болести? Оздравявай бързо! Praynig

# 13
  • Мнения: 1 382
Ми и на мен ми затри всичко, егати. Нямам настроение да пиша пак

# 14
  • Мнения: 600
Стига бе, ще са изкривя вече, човек не може да прочете старото, вий ново писали.  Crossing Arms Майтап.
И аз си дадох гласа за Мисис Спам, та сега си нямам (глас)  Laughing
Сиси също показва че ще става на 1 годинка, ама когато е на кеф. Показва и колко голяма ще стане.
Пуууууууууу и много други неща щях да пиша ама пусто изхвърча ми от главата. До после

Общи условия

Активация на акаунт