Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

се променя - разгледайте новостите и споделете с нас впечатленията си Включете се
Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Моля ви препоръчайте ми хубав душ гел с крем, след който кожата да ми остава влажна  Peace Досега се миех с какъвто ми падне, но искам сег ада си взема някой които допълнително ще ми я овлажнява.
Цитирай

Пловдив

Аз изпитвам такова усещане за влажна кожа с душ гелове, които имат алое вера. Сега се сеща за Фа, те имат зелен, с алое. Би трябвало и другите марки да предлагат.
Също така, има си душ гелове за различен тип кожа, избирай си такъв за суха например. Пак от Фа има доста приятни аромати.
Цитирай

София

пробвай на DOVE-energy glow... newsm10
Цитирай

dulgon кайсия с мляко ми е любим имат и други много хубави комбинации
Цитирай

пробвай с душ-олио за по добро овлажняване на кожата
Цитирай

София

Да, душ-олиото е добра идея, особено ако е с екстракт от авокадо  newsm10
Цитирай

София

На коя фирма има душ олио, за севте чувам за такъв душ гел  Embarassed
Цитирай

София

На Себамед /ползвала съм го, добър е, освен откъм аромат, в смисъл - не е особено привлекателна миризмата, но това е характерно по принцип за душ-олиото/, на Юсерин /също съм ползвала - със същите впечатления/, на Нивея /нямам опит/.
Цитирай

София

Karimma     bouquet
Сега ми донесоха един на Avon  от серията SSS /розовата/ пише, че е кремообразен душ гел ще го пробвам, а през това време ще търся някой от тези където си ми препоръчала.
Цитирай

София

Ти си знаеш, Кимба...аз не съм почитател нито на Ейвън, нито на Орифлейм. От козметиката им за тяло съм имала няколко злощастни опита, които реших да не повтарям.
Цитирай

Германия

Има много хубави душ-олиа на Касиопеа и миришат доста приятно.
Цитирай

На коя фирма има душ олио, за севте чувам за такъв душ гел  Embarassed

Душ-олио има и на dove. 2 вида са едното с розово масло, другото някъкво кашмирено или нещо такова. Като се къпеш ти е едно мазничко и хлъзгаво.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.