ДО ВСИЧКИ АБОНАТИ НА М-ТЕЛ

  • 4 046
  • 111
  •   1
Отговори
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Много ви моля да дадете по един глас на 1883 с текст 1 за да спасим Дарето.
Важи само за абонатите на М-Тел и можем да гласуваме само в следващите 23 часа за да пратим желанието за живот на Дарето на финал.
Моля модераторите ако темата не е за тук да я оставят само до утре по това време  за да я видят повече хора.
Благодаря на всички които ще се отзоват .Вярвам във вашата добрина.

# 1
  • Мнения: 7 474
Сега пратих, пише ми че съм гласувала за избраното от мен желание.. Дали печеля лаптоп да гледам по Сити ти ви-лууп newsm78  Вие това ли получавате?

Последна редакция: пт, 15 дек 2006, 19:42 от Lео

# 2
  • Мнения: 2 353
  Добре, че има номер, тъкмо се ядосвах, че днес не успях да отида до банката. Стискам палци!

# 3
  • Мнения: 5 255
Ако има съмнения - звънете на *88

# 4
  • Мнения: 5 622
Пуснах. Още нямам отговор  newsm78

# 5
  • Мнения: 1 629
Не е този номер, момичета. Обадих се в Мтел, това е игра тяхна, някаква. Нищо общо с Дарето.

# 6
  • Мнения: 5 622
Не е този номер, момичета. Обадих се в Мтел, това е игра тяхна, някаква. Нищо общо с Дарето.

Ъ?!  #Cussing out И що така?! Аз гласувах. За какво ли?!  Thinking

# 7
  • Мнения: 1 629
Авторката да си смени заглавието, моля. Така много хора ще прочетат само първото мнение в темата и ще пускат есемеси.

# 8
  • Мнения: 376
А кои е номера , моля ??

# 9
  • Мнения: 2 353
  Цитирам Рут от тема в Благотворителност:
"сега по Сити казаха че желание номер 1 е живот за Дара за днес, лошото е че трябва да си абонат на Loop".
  Ако авторката може нека даде повече инфо!

# 10
  • Мнения: 5 622
Е, честно, ако смо Лууп могат да пращат смс-и....  Stop


Забравих да кажа, че получих потвурждение и аз и да гледам Сити тв от 19 часа или на нам си къв адрес...


Честно не ми се вярва само от лууп да искат смс-и  Peace СМС-а си е смс. Какво значение има от какъв абонамент е пратен?!

# 11
  • Мнения: 984
това наистина е тяхна игра, но това е желание да се спаси Даря, ако спечели това желание, което става ч/з гласуване със СМС, победителя печели 100000 лв.

# 12
  • Мнения: 7 474
Не е този номер, момичета. Обадих се в Мтел, това е игра тяхна, някаква. Нищо общо с Дарето.

 newsm78

Последна редакция: пт, 15 дек 2006, 19:58 от Lео

# 13
  • Мнения: 2 353
  Моля запознатите да кажат трябва ли да си Лууп, за да знам дали да пращам още?

# 14
  • Мнения: 1 629
Всеки от вас може да звънне на *88 и да попита. Операторът ми каза, че такова нещо няма.

# 15
  • Мнения: 6 155
това наистина е тяхна игра, но това е желание да се спаси Даря, ако спечели това желание, което става ч/з гласуване със СМС, победителя печели 100000 лв.

Точно така Peace
Могат да гласуват само абонати на Мтел, без значение дали са лууп.

# 16
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Не така че хора да не си мислите че имам за цел да ви лъжа.Това е игра на Лупп която дава 100 000 лева за едно желание което ще спечели.Всеки ден има по 5 желания за които се гласува и едно от тях отива на финал.Именно днес желанието за живат на дарето е класирано с номер едно и ще се гласува 23 часа .Ако стане първо по най много изпратени СМС-си ще отиде на финал.Могат да гласуват всички абонати на М-Тел но в разпределението на наградите на Лупп ще участват само тези които са абонати на Лупп иначе да се гласува за Дарето може.
Ако има още нещо питайте не нападайте веднага хората.

# 17
  • Мнения: 7 474
това наистина е тяхна игра, но това е желание да се спаси Даря, ако спечели това желание, което става ч/з гласуване със СМС, победителя печели 100000 лв.

Точно така Peace
Могат да гласуват само абонати на Мтел, без значение дали са лууп.



Значи правилно си гласуваме?   Grinning  Все пак поправете първия постинг и заглавието, за да го видят и разберат правилно повече хора Hug

# 18
  • Мнения: 5 622
Гласувайте де. Какво толкова! Разбра се, че няма лъжа, няма измама. За Дарето е!  Peace

# 19
  • Мнения: 1 629
Аз пак говорих с Мтел, операторът каза, че се класират първите пет желания, след това печелившият се тегли на случаен принцип. За наградата от 100 00 лева, участват само LOOP абонати. Тъй, де, нищо не стана ясно. Хубаво ще е някой да провери, все пак.

# 20
  • в къщи
  • Мнения: 467
Един глас и от мен.Стискам палци за Дари!

# 21
  • Мнения: 5 622
Като знам за какви дивотии ще искат да дадат парите и да гласуват тийнейджърите....Дано поне ние от тук наберем малко гласове за детето....Това желание е най-най-най благородното и ще спаси човешки живот. По-ценно от това- няма  Confused

# 22
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Мюриел на случаен принцип се избират печелившите които всеки ден получават лаптопи и други награди а наградата от 100 000 ще се тегли на финал който е на 27.12 но за да стигне желанието на Дари до атм ние до утре трябва да го класираме първо от тези 5 за които ще се гласува до утре.

# 23
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Аз пак говорих с Мтел, операторът каза, че се класират първите пет желания, след това печелившият се тегли на случаен принцип. За наградата от 100 00 лева, участват само LOOP абонати. Тъй, де, нищо не стана ясно. Хубаво ще е някой да провери, все пак.
Уф бе, мацка.
Да, само абонат на Лууп, който е участвал с желание, и е сред финалистите, може да спечели 100,000 лева. Правилно ти е казал операторът.
Момчето, чието желание е стоте хиляди да отидат за Дарина, Е абонат на Лууп, именно за това гласуваме сега с смс-и, за да отиде на финал той и дай Боже да спечели парите, които да отидат за Даря.

# 24
  • Мнения: 1 629
Зечова, обясни в първото си мнение за какво става дума. Чудесно е това, ще пусна есемес, но той няма да отиде в сметката на Дарето. Това е.

# 25
  • Мнения: 1 629
Разбрах накрая.  Grinning

# 26
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Да Мюриел така е няма да отидат посметката на Дарето но се надяваме с този СмС да я класираме за финала и парите да отидат при нея .Това е -благодаря ви за вниманието и за желанието на всички да помогнете.

# 27
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Нещо не ми стана много ясно! newsm78 Ако го класираме на 1 място ще дадат ли паричките за детето или не? Ако ДА, то колко от тях? Според мен е най-добре да се превеждат паричките по сметката на детенцето, а не да се дават на тези обирджии. Вижда ми се грозно да разиграват една човешка трагедия на томбола.

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Зечова, обясни в първото си мнение за какво става дума. Чудесно е това, ще пусна есемес, но той няма да отиде в сметката на Дарето. Това е.
Т.е. , пращайки СМС със съдържание 1 на номер 1883, парите от изпратените СМС не се даряват на болната Дарина, а само се борим за класиране на желанието да стане  първо, така ли?  newsm78
Пращам СМС-и, пък дано помогнем  Praynig Praynig

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
изясни ми се, благодаря за разяснението, Зечова

# 30
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Сега видях обяснението на Рижата Embarassed. Извинявам се! Ще пусна СМС, но утре за по-сигурно ще преведа парички - не много, но колкото мога.

# 31
  • Мнения: 1 629
Финалът на играта е на 27 декември. Тогава ще изберат победилото желание и ще дадат за изпълняването му до 100 000 лева. Ако за желанието да се помогне на Дари до утре е гласувано най-много - отива на финал. Това е.

# 32
  • Мнения: 3 743

Това са правилата на играта:

LOOP МЕГА ЖЕЛАНИЕ

 “LOOP МЕГА ЖЕЛАНИЕ” Е ЕДНА ИГРА, В КОЯТО МТЕЛ И СИТИ РАДИО И ТЕЛЕВИЗИЯ ЩЕ СБЪДНАТ ЖЕЛАНИЕТО НА ЕДИН ОТ ВАС. ДОРИ ТО ДА СТРУВА 100.000 ЛЕВА.

За да участваш в играта трябва :

• ДА СИ ДО 26 ГОДИНИ И ДА СИ LOOP АБОНАТ.

• ДА СИ НАМИСЛИШ ЖЕЛАНИЕ, КОЕТО НАИСТИНА ДА МОЖЕ ДА СЕ ИЗПЪЛНИ И ДА НЕ ИЗИСКВА СЪГЛАСИЕТО НА ДРУГ ЧОВЕК.

• ДА СЕ РЕГИСТРИРАШ В САЙТА, ДА ГЛАСУВАШ ЗА 3 ДРУГИ ЖЕЛАНИЯ И ДА КАЧИШ САМО ЕДНО ТВОЕ ЖЕЛАНИЕ.

ВСЕКИ ДЕН ОТ 11-ТИ ДО 25 ДЕКЕМВРИ ВКЛЮЧИТЕЛНО, ТОЧНО В 19 ЧАСА В ЕФИРА НА СИТИ ТВ, СЕ ОБЯВЯВАТ 5-ТЕ ЖЕЛАНИЯ СЪБРАЛИ НАЙ-МНОГО ГЛАСОВЕ В ИНТЕРНЕТ, ЗА КОИТО ВСИЧКИ ЗРИТЕЛИ ЩЕ МОГАТ ДА ГЛАСУВАТ ЧРЕЗ SMS на номер 1883 (цена на sms 60 стотинки с ДДС) В СЛЕДВАЩИТЕ 24 ЧАСА.

ВСЕКИ ДЕН - ЖЕЛАНИЕТО СЪБРАЛО НАЙ-МНОГО SMS-И СЕ КЛАСИРА ЗА ГОЛЕМИЯ ФИНАЛ, КОЙТО ЩЕ БЪДЕ НА 27 ДЕКЕМВРИ В ПРЕДАВАНЕ, КОЕТО  СИТИ ТВ ЩЕ ИЗЛЪЧИ НА ЖИВО И КЪДЕТО  ЗРИТЕЛИТЕ ЩЕ ОПРЕДЕЛЯТ КОЯ МЕЧТА ДА СТАНЕ РЕАЛНОСТ.

СИГУРНО СЕ ЧУДИШ КАКВО ДА ПРАВИШ, АКО НЕ СИ LOOP АБОНАТ. ВАРИАНТИТЕ СА 2:

ВАРИАНТ 1 – ДА СТАНЕШ LOOP АБОНАТ ДО 25 ДЕКЕМВРИ, ЗА ДА УЧАСТВАШ В ИГРАТА.

ВАРИАНТ 2 – ДА ГЛАСУВАШ ЗА ЖЕЛАНИЯТА НА ДРУГИТЕ В ИНТЕРНЕТ. АКО ГЛАСУВАШ ЧРЕЗ SMS(БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ НА КОЙ МОБИЛЕН ОПЕРАТОР СИ АБОНАТ), МОЖЕШ ДА СПЕЧЕЛИШ ЕДИН ОТ 15те ЛАПТОПА ПРЕДОСТАВЕНИ ОТ ‘ТЕХНОПОЛИС’

Според тези правила всеки може да изпрати SMS, но това което чух по Сити тази вечер е, че само абонати на М Тел могат да гласуват Thinking. Другото, което ми прави впечатление е условието " желанието да не изисква съгласието на друг човек", т.е. могат ли от LOOP да решат, че желанието на Борислав е свързано със съгласието на друг човек!?

# 33
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Нещо не ми стана много ясно! newsm78 Ако го класираме на 1 място ще дадат ли паричките за детето или не? Ако ДА, то колко от тях? Според мен е най-добре да се превеждат паричките по сметката на детенцето, а не да се дават на тези обирджии. Вижда ми се грозно да разиграват една човешка трагедия на томбола.
Ако го класираме на 1-во място, отива на финал с другите. Тогава (доколкото разбрах от сайта) решават зрителите на Сити кой да спечели и стискаме дружно палци да спечели Даря.

# 34
  • Мнения: 755
И сега да гласувам ли , за да подкрепя детенце или да играя.... newsm78 нещо не разбрах. Искам да дам гласа си за Дарето ....но май нещо има" лимити" в смс-те а?!?!

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Нещо не ми стана много ясно! newsm78 Ако го класираме на 1 място ще дадат ли паричките за детето или не? Ако ДА, то колко от тях? Според мен е най-добре да се превеждат паричките по сметката на детенцето, а не да се дават на тези обирджии. Вижда ми се грозно да разиграват една човешка трагедия на томбола.
Ако го класираме на 1-во място, отива на финал с другите. Тогава (доколкото разбрах от сайта) решават зрителите на Сити кой да спечели и стискаме дружно палци да спечели Даря.
Уф, че засукано,ама  Rolling Eyes
Ама, по-добре да има някакъв шанс, отколкото- никакъв Praynig

# 36
  • Мнения: 1 629
Аз така и не можах да се регистрирам, за да гласувам в нета ooooh! Как става?

# 37
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Другото, което ми прави впечатление е условието " желанието да не изисква съгласието на друг човек", т.е. могат ли от LOOP да решат, че желанието на Борислав е свързано със съгласието на друг човек!?
Не, не мисля. По-скоро ще е, ако искаше да спечели, за да татуира гаджето си, да речем, или нещо от сорта. А той иска да спечели, за да дари парите Simple Smile което не изисква решение на друг човек.

И сега да гласувам ли , за да подкрепя детенце или да играя.... newsm78 нещо не разбрах.
Гласувай, да. Ако Борислав отиде на финал и спечели, Даря ще има по-голям шанс за живот.

Аз така и не можах да се регистрирам, за да гласувам в нета ooooh! Как става?
http://www.loop.city.bg//index.php?destroy=true
Оттук.

# 38
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Ето ви топ 5 на желанията за деня .Гласуваме за първото желанието на Борислав.
http://www.loop.city.bg//home.php?p=top5

# 39
  • Мнения: 1 629
Ъх, с Мозила не се отваря.

# 40
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Мюриел аз го отварям точно с Мозила с Интернет Експлорера не успях.

# 41
  • Мнения: 1 629
При мен не ще, седи си на заглавната страница с жълтата бележка с правилата на Мегажелание и толкоз Sad

# 42
 Влезте в Loop.bg и вижте съответното желание номер 1 е -"искам да посетя Тайланд" на Любомир Доков на 23г.  Защо вярвате така лекомислено???Работя в Мтел и ще се постарая желание номер 1 да бъде изтрито от класациите

# 43
  • Мнения: 7 474
 Wink  Трябва да отидеш на ТОп 5

# 44
  • Мнения: 3 743
Влезте в Loop.bg и вижте съответното желание номер 1 е -"искам да посетя Тайланд" на Любомир Доков на 23г.  Защо вярвате така лекомислено???Работя в Мтел и ще се постарая желание номер 1 да бъде изтрито от класациите
Аз никъде не видях такова желание newsm78
...и какво искаш да кажеш?!? това значи ли, че от теб (и такива като теб, работещи в Мтел) зависи кое желание да бъде изтрито и кое да се класира Confused

# 45
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Влезте в Loop.bg и вижте съответното желание номер 1 е -"искам да посетя Тайланд" на Любомир Доков на 23г.  Защо вярвате така лекомислено???Работя в Мтел и ще се постарая желание номер 1 да бъде изтрито от класациите

Tired

Да, това е първото желание - първото записано такова в Книгата като поредност. Номер 1882 е последно засега в Книгата, момче, което иска да помогне на сестра си за трансплантация на бъбрек.
Но в момента в Топ 5 номер 1 за гласуване е Борислав. Съответно неговото желание (769) в момента не е активно в Книгата с желания.

# 46
  • Мнения: 1 427
Гласувах!Хайде дано! Peace

# 47


Да, това е първото желание - първото записано такова в Книгата като поредност. Номер 1882 е последно засега в Книгата, момче, което иска да помогне на сестра си за трансплантация на бъбрек.
Но в момента в Топ 5 номер 1 за гласуване е Борислав. Съответно неговото желание (769) в момента не е активно в Книгата с желания.
[/quote]

номера в топ 5 се мени постоянно.Трябва да се прати смс със номера в книгата с желанията за да се разбере за кое точно желание се гласува.В мтел не решаваме кой да спечели,но когато се спекулира с човешката доброта ще направя всичко,което мога от поста който заемам

# 48
  • София
  • Мнения: 11 704
Изпратих SMS,дано поне мъничко съм помогнла!

# 49
  • Мнения: 1 629
Аз нищо не разбрах. Валидни ли са есемесите за 1883?

# 50
  • Мнения: 7 474

Добре де, в такъв случай Мтел са некоректни , тук пише въведете кода , а не номера на желанието Naughty

Подкрепете едно от Топ 5 желанията с SMS на 1883! Изпрати SMS на кратък номер 1883 с кода на едно от желанията в ТОП 5 (1, 2, 3, 4 или 5), което искаш да бъде финалист. Всеки ден гласувалите могат да спечелят страхотни награди от CITY TV и ЛАПТОП от Технополис. Гледай CITY TV всяка вечер в 19 ч. и виж дали твоето желание се класира за Големия Финал!
 
15.12.2006г.
 
код       
1 Борислав Тодоров  желание 
2 Tаня Aндреева  желание 
3 Христо Тоточев  желание 
4 Светлин Виделов  желание 
5 Крум Новков  желание 

 


# 51
  • Мнения: 4 324
Това пише в сайта!!!

Подкрепете едно от Топ 5 желанията с SMS на 1883! Изпрати SMS на кратък номер 1883 с кода на едно от желанията в ТОП 5 (1, 2, 3, 4 или 5), което искаш да бъде финалист. Всеки ден гласувалите могат да спечелят страхотни награди от CITY TV и ЛАПТОП от Технополис. Гледай CITY TV всяка вечер в 19 ч. и виж дали твоето желание се класира за Големия Финал!
 
15.12.2006г.
 
код        
1          Борислав Тодоров  желание  
2          Tаня Aндреева  желание  
3          Христо Тоточев  желание  
4          Светлин Виделов  желание  
5          Крум Новков  желание  


Виж TOP 5 за  11 Декември 12 Декември 13 Декември 14 Декември 15 Декември 2006г.

# 52
  • Мнения: 948
Изпратих смс, дано помогне. PraynigСъпруга ми също изпрати.

Последна редакция: пт, 15 дек 2006, 21:35 от Ксения

# 53
  • Мнения: 5 393
Това което казаха по телевизията е следното: пишете номера на желанието като текст на смс-не номера поред от книгата(това беше за предишния кръг за да стигне до Топ 5) ,а номера по ред на класирането в Топ 5.
Значи в нашия случай пишете като текст на смс-а 1(нищо друго) и пращате на 1883. Броя на изпратените смс-и от един номер доклкото разбрах е неограничен.

Имаме време да гласуваме в продължение на 23часа от момента на обявяването на класацията-т.е от 19:00часа днес до 18:00часа утре(16ти Декември).Ако желание номер 1 спечели-отива на Големия Финал, където ще се бори с останалите класирани там желания на 27.12.2006г.

Последна редакция: пт, 15 дек 2006, 21:40 от Mecho Pyx

# 54
  • Мнения: 5 370


Да, това е първото желание - първото записано такова в Книгата като поредност. Номер 1882 е последно засега в Книгата, момче, което иска да помогне на сестра си за трансплантация на бъбрек.
Но в момента в Топ 5 номер 1 за гласуване е Борислав. Съответно неговото желание (769) в момента не е активно в Книгата с желания.


номера в топ 5 се мени постоянно.Трябва да се прати смс със номера в книгата с желанията за да се разбере за кое точно желание се гласува.В мтел не решаваме кой да спечели,но когато се спекулира с човешката доброта ще направя всичко,което мога от поста който заемам
[/quote]
Че кое пък ни гарантира ти коя си и какво точно зависи от тебе?
Ха на този въпрос ако успееш да отговориш-еваларката.
П.С. ПИрфектНу знам кои колко спекулира, айде не ме карайте да си отварям поне в тази тема устата, не от вчера съм абонат на мтел. Tired Stop
П.С. И още нещо уважаема госпожо/госпожичке, недейте заблуждава хората, защото току що гласувах по начина, по който обясни Бу, и ми прие съобщението.
И си паза и хисторито от изпратения СМС, и потвърждението.
На всичкото отгоре съм и по професия къстъмър съпорт, ако нещо ви говори това, така че-не на нас тия, моля. Stop Naughty

# 55
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Изпратих  sms, дано е  за здравето на детенцето! Praynig

# 56
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Ех Ренчето от такива като теб ми се повръща честно как така на всичко хубаво което може да се стори от добронамерени хора все ще се намери някой като теб да се изплюе на всичко .Недей така бе жена я сега иди и попрочети ,позопознай се с правилата и условията на играта и тогава ела да говориш така жлъчто тук.Става дума за човешки живот -за бога не се ли страхуваш от господ?????????
И ТО ЗА ЖИВОТ НА ДЕТЕ!!!!!!!!!!!!!!

# 57
  • Varna
  • Мнения: 288
Пратих смс.Дано помогне!Утре ще пусна още един.

# 58
  • Мнения: 5 370
Ех Ренчето от такива като теб ми се повръща честно как така на всичко хубаво което може да се стори от добронамерени хора все ще се намери някой като теб да се изплюе на всичко .Недей така бе жена я сега иди и попрочети ,позопознай се с правилата и условията на играта и тогава ела да говориш така жлъчто тук.Става дума за човешки живот -за бога не се ли страхуваш от господ?????????
И ТО ЗА ЖИВОТ НА ДЕТЕ!!!!!!!!!!!!!!
Зечова - за мене това е някоя разгневена госпожичка, дето сигур' се бори я за БМВ, я за яхтица или околосветско пътешествие.
те, отговорните фактори от мтел, седят, ра'иш ли, в Бг-Мамма и се заканват какво ша сторят на бедните мами.
Ай с....р, яко се ядосах, тъкмо вчера бях писала, че няма неща във форума, дето могат да ме вбесят, ама явно можело да има. ooooh! #Cussing out

# 59
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Ех Ренчето от такива като теб ми се повръща честно как така на всичко хубаво което може да се стори от добронамерени хора все ще се намери някой като теб да се изплюе на всичко .Недей така бе жена я сега иди и попрочети ,позопознай се с правилата и условията на играта и тогава ела да говориш така жлъчто тук.Става дума за човешки живот -за бога не се ли страхуваш от господ?????????
И ТО ЗА ЖИВОТ НА ДЕТЕ!!!!!!!!!!!!!!
Същото си го помислих и аз.И сега разгневена че няма да спечели и си го изкара на нас!!!!!
Зечова - за мене това е някоя разгневена госпожичка, дето сигур' се бори я за БМВ, я за яхтица или околосветско пътешествие.
те, отговорните фактори от мтел, седят, ра'иш ли, в Бг-Мамма и се заканват какво ша сторят на бедните мами.
Ай с....р, яко се ядосах, тъкмо вчера бях писала, че няма неща във форума, дето могат да ме вбесят, ама явно можело да има. ooooh! #Cussing out

# 60
  • Мнения: 6 164
Пратих ама пак не разбрах за детето ли е това в крайна сметка... Rolling Eyes

# 61
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Гласувах и аз пък дано помогна с нещо.
Ренчето, не разбирам за какво се бориш? На наша страна ли си или против нас? Като си в мтел ще помогнеш Дари да спечели или ще попречиш?

# 62
  • Мнения: 983
Изпратих смс. Дано успеем да спасим Дари.

# 63
  • Мнения: 5 370
Пратих ама пак не разбрах за детето ли е това в крайна сметка... Rolling Eyes
Ако мога да се изразя по този начин-индиректно.
Защото ако на финал отиде нашето момче-Борислав-има шансове да спечели 100000 лева.
Дали го изразих ясно, че понякга и аз не се разбирам? newsm78

# 64
  • Мнения: 5 393
Пратих ама пак не разбрах за детето ли е това в крайна сметка... Rolling Eyes
Самите пари от смс-ите не отиват за Дари(де да беше така).Гласува се, за да се пребори това желание с другите 4 номинирани за днес, да го пратим на големия финал на 27.12 и там пак с пускане на смс-и по същия начин да успее да спечели голямата награда.

# 65
  • София
  • Мнения: 4 423
Гласувахме и тримата в къщи, дано да има някакъв шанс за Дари,  Praynig
А защо Борислав е на 1 място?

# 66
  • Мнения: 5 370
Гласувахме и тримата в къщи, дано да има някакъв шанс за Дари,  Praynig
А защо Борислав е на 1 място?
Защото при самото гласуване в сайта е събрал най-много гласове.  bouquet

# 67
  • Мнения: 208
И ние вкъщи изпратихме от трите мобилни тел. СМС-и. Дано помогнем. Дано излезе Дари на финала, дано има късмет детето!
Не разбрах, абонати на глобул могат ли да пращат СМС-и?

# 68
  • София
  • Мнения: 4 423
Благодаря ти  bouquet Hug

# 69
  • Мнения: 3 248
Пратих два смс-а. Confused Ужасно е да се избира на кое дете да се помогне! Всички деца трябва да имат равни шансове. cry

# 70
  • Мнения: 6 164
Пратих два смс-а. Confused Ужасно е да се избира на кое дете да се помогне! Всички деца трябва да имат равни шансове. cry

Всички деца ли са болни?
Аз гледах днес по Сити ТВ, сега си спомних, не обърнах внимание, мислех че е поредната тъпа игра... Та по спомени бяха 5 желания - чух от типа "Искам да пратя нашите на почивка на остров", "Искам нов апартамент"... некви такива... А изобщо не знаех, че е за такова нещо?! newsm78

# 71
  • Мнения: 644

Не разбрах, абонати на глобул могат ли да пращат СМС-и?

   Naughty

# 72
  • Мнения: 5 370
Пратих два смс-а. Confused Ужасно е да се избира на кое дете да се помогне! Всички деца трябва да имат равни шансове. cry

Всички деца ли са болни?
Аз гледах днес по Сити ТВ, сега си спомних, не обърнах внимание, мислех че е поредната тъпа игра... Та по спомени бяха 5 желания - чух от типа "Искам да пратя нашите на почивка на остров", "Искам нов апартамент"... некви такива... А изобщо не знаех, че е за такова нещо?! newsm78

Не, Мисти, има всякакви желания. Не е конкретно за болните деца.
Страшното е обаче, че наред с разните желания за коли, апартаменти и други подобни имаше няколко, дето идеше реч за операция........или друг здравословен проблем.
Отделен е въпросът колко са достоверни.........сега да не ми наскачате, аз съм по принцип умерен скептик вече. Confused

# 73
  • Мнения: 2 353
  Ренчето май се опитваше да помогне, но както и да е. Ще пратя номера на Кю-бандата.

# 74
  • Мнения: 5 370
  Ренчето май се опитваше да помогне, но както и да е. Ще пратя номера на Кю-бандата.
Бих казала-да попречи. Laughing
От мене лека нощ  bouquet

# 75
  • Мнения: 1 533
  Ренчето май се опитваше да помогне, но както и да е. Ще пратя номера на Кю-бандата.
Бих казала-да попречи. Laughing
От мене лека нощ  bouquet

Как разбра, че е искала да попречи? Аз също останах с впечатление, че иска да помогне.

# 76
  • Мнения: 3 248
Аз пък реших, че всичките имат нужда от някаква операция, но само за едно от тях ще се събират средства?! Thinking Което си звучи и нелогично, де ... надали е проблем да се пуснат няколко линии. Rolling Eyes Радвам се, че моите смс-и няма да подпомогнат нечия прищявка.
Дано момиченцето спечели. Praynig Praynig Praynig

# 77
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Добре, а какъв е този 'рейтинг'? Гледам го от над два часа - от 34 на 38 мръдна. Няма начин това да са смс-ите, сигурна съм, че повече от 38 има пратени.

# 78
  • Варна
  • Мнения: 634
Добре, а какъв е този 'рейтинг'? Гледам го от над два часа - от 34 на 38 мръдна. Няма начин това да са смс-ите, сигурна съм, че повече от 38 има пратени.

не ми се вярва да е броя на смс-ите,  аз пратих 5.Много се надявам да успеем да помогнем newsm17 Дано.дано,дано

# 79
  • Мнения: 5 393
Добре, а какъв е този 'рейтинг'? Гледам го от над два часа - от 34 на 38 мръдна. Няма начин това да са смс-ите, сигурна съм, че повече от 38 има пратени.
Предполагам, че са %ти. Thinking

# 80
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Бу и аз се чудих но не са СМС-сите в никъкав случай защото и след 5 СМС рейтинга не помръдна .По важното е обаче че рейтинга за сега е доста над останалите. Peace

# 81
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Доколкото четох условията на играта,то рейтинга е за брой гласували,но не с смс,т.е нашето желание е вече в топ 5 и всеки ден в 19.00ч. се нулират таймерите и започва ново гласуване за деня за избора на нови топ 5.Според мен не показват гласуването със смс.Тъй като желанеито вече е влязло в топ 5 ,то сега с това гласуване със смс можем да го класираме на първо място и да отиде в графа финалисти където ще има шанса да спечели тези 100 000лв.
Аз утре ще си купя прима и ще гласувам.
Между другото ми дойде една идея защо не се открие такъв номер специално за Дари и така парите от смс ще се трупат за нея.Може да се провери какво е необходимо за подобен номер.Цената на смс може да е 2лв. и може да се напише писмо до предаването на Слави да го съобщи в ефир.Това е идея от която нищо не се губи просто трябва да се пробва.

# 82
  • Мнения: 5 370
  Ренчето май се опитваше да помогне, но както и да е. Ще пратя номера на Кю-бандата.
Бих казала-да попречи. Laughing
От мене лека нощ  bouquet

Как разбра, че е искала да попречи? Аз също останах с впечатление, че иска да помогне.
МИ Калина, сега ще ти дам копие от това, което тя каза, а ти прецени:

# 83
  • Мнения: 5 370


Да, това е първото желание - първото записано такова в Книгата като поредност. Номер 1882 е последно засега в Книгата, момче, което иска да помогне на сестра си за трансплантация на бъбрек.
Но в момента в Топ 5 номер 1 за гласуване е Борислав. Съответно неговото желание (769) в момента не е активно в Книгата с желания.


номера в топ 5 се мени постоянно.Трябва да се прати смс със номера в книгата с желанията за да се разбере за кое точно желание се гласува.В мтел не решаваме кой да спечели,но когато се спекулира с човешката доброта ще направя всичко,което мога от поста който заемам
[/quote]

Ето ги нейните писания, и други ги разтълкуваха не като желание да се помогне, а един вид да се спънат нещата.
Освен това се е опитала да ме залее с помия на лични, ама отидЕ вече в кошчето.
Какво разбирате под Спекулира с човешката доброта?
Щото аз хич не разбирам "желание да се помогне".
А и дадената от нея информация не отговаря на истината.
Пък колкото до изявлението"работя на висок пост в Мтел"-и аз мога да заявя, че съм губернатов на Чукотка, ама не съм.

Последна редакция: сб, 16 дек 2006, 08:43 от Кака ви Сврака

# 84
  • София
  • Мнения: 1 819
Изпратих 3 смс-а. Надявам се нашето желание да отиде на финал...

# 85
  • Мнения: 2 196
Изпратих SMS,преведох и парички - дано се оправи душичката малка. Praynig

# 86
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
От изказването на Ренчето оставам с впечатление, че има опит да ни обърка. И без това не ми стана много ясно какво и как и това нейното още повече ме заблуждава.
По принцип не вярвам и не участвам в такива игри и ще е много жалко ако се спекулира с добросъвестността ни и съдбата на това дете.
Ренчето да дойде пак и да ни разясни думите си.

# 87
  • Мнения: 5 370
От изказването на Ренчето оставам с впечатление, че има опит да ни обърка. И без това не ми стана много ясно какво и как и това нейното още повече ме заблуждава.
По принцип не вярвам и не участвам в такива игри и ще е много жалко ако се спекулира с добросъвестността ни и съдбата на това дете.
Ренчето да дойде пак и да ни разясни думите си.
Ами да-а не да хвърля храчки на лични, както го стори с мене.
Не че това особено ме притесни. Peace

# 88
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
  Ренчето май се опитваше да помогне, но както и да е. Ще пратя номера на Кю-бандата.
Бих казала-да попречи. Laughing
От мене лека нощ  bouquet

Как разбра, че е искала да попречи? Аз също останах с впечатление, че иска да помогне.

И аз останах с такова впечатление.

# 89
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Абе вие не четете изобщо. Бързате да скачате и да реагирате.
Ето това е първият пост на въпросното ренче " Влезте в Loop.bg и вижте съответното желание номер 1 е -"искам да посетя Тайланд" на Любомир Доков на 23г.  Защо вярвате така лекомислено???Работя в Мтел и ще се постарая желание номер 1 да бъде изтрито от класациите"
И след което казва, че ще се опита да изтрие това желание, което е под номер 1, демек вояжа до Тайланд.. Под спекулиране с човешката доброта има предвид - нас. Да не се спекулира с нашта доброта.
Поне аз така разбрах, че стоят нещата. Моля ренчето да внесе яснота по въпроса Peace

# 90
  • София
  • Мнения: 551
Сега видях темата.Валидно ли е още гласуването?
Да пускам ли SMS-и?
Колко време остава,за да се обадя и на приятели?

# 91
  • София
  • Мнения: 2 356
Според мен Ренчето просто не е наясно с условията на играта. Не е чела и закованата тема на първо място в Клюкарника. Влиза тук и прочита как някой агитира да гласуваме за желание номер 1, поглежда, но си мисли, че става въпрос за желание първо от Книгата, не е видяла Топ 5 за деня. Съответно побеснява, защото си мисли че някой ни лъже. Може да е някакъв шеф в Мтел, но дори така да е, как ще трие желания, дори да е с добри намерения. Човека пуснал желание номер 1 в Книгата също има право да се надява да му се сбъдне, а се появява някой и се прави на Господ.
Така, че моя призив към Ренчето е: "уважавам това, че се опитваш да помогнеш, но в случая не си права". Каузата наистина е добра. Желанието на момчето за което гласуваме е да спечели 100хил за да помогне да се плати операцията на болното от левкемия дете. За справка виж подписа ми.

# 92
  • Мнения: 2 196
Абе вие не четете изобщо. Бързате да скачате и да реагирате.
Ето това е първият пост на въпросното ренче " Влезте в Loop.bg и вижте съответното желание номер 1 е -"искам да посетя Тайланд" на Любомир Доков на 23г.  Защо вярвате така лекомислено???Работя в Мтел и ще се постарая желание номер 1 да бъде изтрито от класациите"
И след което казва, че ще се опита да изтрие това желание, което е под номер 1, демек вояжа до Тайланд.. Под спекулиране с човешката доброта има предвид - нас. Да не се спекулира с нашта доброта.
Поне аз така разбрах, че стоят нещата. Моля ренчето да внесе яснота по въпроса Peace
И аз така го разбрах. Peace

# 93
  • София
  • Мнения: 551
Никой не ми отговаря. SadМога ли все още да гласувам?

# 94
  • Мнения: 6 155
Никой не ми отговаря. SadМога ли все още да гласувам?
Да, до 18ч довечера  Peace

# 95
  • София
  • Мнения: 551
Мерси Biby   bouquet

# 96
  • София
  • Мнения: 3 114
Момичета, желанието на Борислав все така си е на първо място в класацията Топ 5. Кодът на желанието е 1, защото е на първо място. Желанието на Борислав не си е променяло мястото от вчера, благодарение на нашите СМС и на СМС-те на познатите на семейството. Имаме цял ден днес до 18ч. да продължим да гласуваме за него, за да може това желание да излезе на големия финал и евентуално да спечели 100 000лв. Тези 100 000лв. са за операцията на Дарина. Във всичко това нужда и от голяма доза късмет, но си заслужава да се опита.

# 97
  • Мнения: 1 951
А в сайта желанието на Борислав е първо в топ 5, пише, че е номинирано, но пък опцията "гласувай" е неактивна  ThinkingЯвно от там вече не може да се гласува.Само със sms-и.

# 98
  • София
  • Мнения: 3 114
А в сайта желанието на Борислав е първо в топ 5, пише, че е номинирано, но пък опцията "гласувай" е неактивна  ThinkingЯвно от там вече не може да се гласува.Само със sms-и.

Да, гласуването през сайта за самото желание е само с цел да се придвижи по-напред. Сега, тъй като вече е в челната петица, гласуването става само с СМС-и.

# 99
  • Мнения: 11 818
Изпратих смс. И ще стискам палци и ще се моля!  Praynig

# 100
  • Пристанището на шейсетте кораба.
  • Мнения: 239
И аз пратих  и стискам палци

# 101
  • Мнения: 4 324
За съжаление има още желания, които искат да спасят нечии живот Sad

# 102
  • Мнения: 5 577
Четох, четох - нищо не разбрах, признавам, днес не съм в час.  ooooh!

Т.к. имам карти на Глб и Вивател немога да гласувам, но ще помоля познати от кю.

"1" на 1883? Така ли? 0.60 ст. без ДДС смс?

# 103
  • Мнения: 5 622
Кога ще се разбере дали Дари отива по-нагоре в гласуването? кога печели някой? Кога е края на тая игра?!



За съжаление има още желания, които искат да спасят нечии живот Sad

Ами освен да гласуваме и за тях.... Rolling Eyes

# 104
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
БУБА в 19 ч днес ще разберем дали Дари се е класирала за финала на 27 .12
За сега желанието на Дарето води.
Играта приключва с големия финал на 27.12 когато надявам се се мобилизираме достатъчно и Дарето вземе така нужните и 100 000 лв

# 105
  • Мнения: 590
Пуснах няколко-дано да има късмет Praynig

# 106
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Аз пък предпочетох да преведа пари направо по сметката на Дарито. Не можах да разбера много от идеята на Мтел - какво от това, че желанието ще отиде на първо място - Дарито ще спечели ли 100 000 лв. или някой от пусналите СМС ще спечели?! А парите от СМС-ите за кого са - за Мтел ли?!

# 107
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Това е втория рунд е спечелен.Гонга е ударен ............
Остава третия финален и най -важен .
Тогава Дари ще има нужда от вас отново.
Не се съмнявам че ще се отзовете.
Благоадря ви!!!!!

# 108
  • Мнения: 5 370
Това е втория рунд е спечелен.Гонга е ударен ............
Остава третия финален и най -важен .
Тогава Дари ще има нужда от вас отново.
Не се съмнявам че ще се отзовете.
Благоадря ви!!!!!
И аз току-що видях , че в книгата на желания пише ФИНАЛИСТ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Браво, браво, браааааавоооооооооооооооо!!!!  bouquet Heart Eyes Heart Eyes  bouquet

# 109
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
А това е отговора на Лори на писмото което и писах:

Мила Анелия,

Благодаря от все сърце. Нямам думи да опиша какъв кураж ни вдъхват хора като теб!

Дълбок поклон!

Поздрави

Лора

# 110
  • Мнения: 2 196
Супер! newsm44

# 111
  • Мнения: 208
Това е втория рунд е спечелен.Гонга е ударен ............
Остава третия финален и най -важен .
Тогава Дари ще има нужда от вас отново.
Не се съмнявам че ще се отзовете.
Благоадря ви!!!!!
Това е повод за радост. Ще се отзовем и на третия рунд, разбира се. Само пишете отново кога и как точно.

Общи условия

Активация на акаунт