Чалга в "Кой е по-по-най"!

  • 8 336
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 818
Бате (чичо/дядо) Енчо е ясен, той наистина е достоен за отделна тема! Мен ме дразни като види детенце, което близките му ще го снимат с камера и започва повече да се лигави с него и повече да го разпитва, не е честно някак си спрямо останалите дечица, защото някои видимо ги претупва.
А иначе наситина орагнизаторите предварително знаят кое дете какво ще ипълни и може би ги съветват и избират между няколко неща, които са подготвили децата. Но вероятно са безсилни да спрат чалга пряовите, все пак и това е шоу.

# 16
  • Мнения: 11 607
Съгласна съм с всичко, което тук е написано. Само ще добавя,че въобще не ме учудва това, имайки предвид кой стой зад цялата работа - бай ви Къци Вапцаров. А за неговите предавания... думи нямам!

Никога не съм настройвала на Тв-то фолк-каналите! Децата ми оцеляват чудесно и без тях!

# 17
  • Мнения: 4 733
За съжаление чалгата е навсякъде и във всичко ooooh!

# 18
  • Мнения: 5 362
Хич да не ми се прай Енчо, защото поняког.а лично той провокира децата да говорят глупости.
Peace

За съжаление чалгата е навсякъде и във всичко ooooh!

# 19
  • Мнения: 412
Не бих пуснала детето си в това предаване  Rolling Eyes
Присъствала съм по друг повод на няколко записа, виждала съм как избират дечицата, цялата атмосфера на аматьорско усърдие и веселие, с което се прави предаването  Rolling Eyes,
бившите момичете на късмета ми се сториха доста груби... Tired,
бате Енчо го харесвам, но виж Къци  Crazy
...чалга няма в моя телевизор, засега и за щастие няма и намек за чалга в главата на почти 5-годишния Мати  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 9 990
Фолк канали у нас не се толерират.Музика пускам, за да танцува, смея да твърдя, че Избирам на какво да го прави.Има си И дискове с детски песни, на които да го прави.Оди и изискващи литературен анализ стихове също не я уча, има време за това.Уча я на Детски стихчета, занимателни.Мразя предаването Кой е по-по-най, защото е направо тъпо, да не кажа-плоско. TiredЧудя се как има родители, които подлагат децата си на това.Опорочено е някак.Може би повечето отиват с цел да зарадват децата, но...някак за мен е опорочено... Confused

# 21
  • Мнения: 11 818
Може би повечето отиват с цел да зарадват децата, но...някак за мен е опорочено... Confused

Д, такава е целта, а и самите деца искат. Иначе аз също мисля, че никога не бих завела детето си там! Смятам, че можеш да стимулираш творческите му изяви по много други начини, и в къщи.

Помня най-първите предавания още по Тв7 (не новата), някъде 1997-ма, а може и малко по-рано - бяха много по-добри и съм се смяла със сълзи, а сега наистина са опорочени!  Twisted Evil Но и децата бяха тогава други, и чалгата не беше навлезнала с такава сила в домовете, в яслите и градините.

# 22
  • София
  • Мнения: 498
Аз мисля, че децата попиват духовния морал на родителите си. Shocked
Не може в една къща, в която всеки ден възрастните си правят купони ,слушат "Сигнал +" и мятат гюбеци по масата, децата им да си пускат Вивалди по mp3- ките си. Shocked


 Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 6 477
Аз мисля, че бате ви Енчо от много време толерира чалгата...В далечните години на края на миналия век  едно момченце беше обяснило как ще изпее песента за розовата пантера и започна с класическата мазна чалга "Тигре, тигре..." не знам дали я помните, ама беше мнооого известна #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Но диалога, на който се кефих от сърце беше в предаване, в което Енча два часа чоплеше детенцето защо баща му не е влезнал в залата, а то накрая го затапи: Ми, тате каза, какво да му гледам на този педераст Енчо и остана в колата..." Joy Joy Joy
Колкото до това какво слушат децата - ясно е, че ще е това, което звучи в къщи! Аз никога не съм и пускала фолк каналите и дребната слуша и гледа детски песни или VH1  Joy Joy Joy Joy

# 24
  • Мнения: 4 733
Хахахахха, сетих се за случката Simple Smile Много тъпо му стана на Ениното Simple Smile

# 25
  • Мнения: 4 668
Но диалога, на който се кефих от сърце беше в предаване, в което Енча два часа чоплеше детенцето защо баща му не е влезнал в залата, а то накрая го затапи: Ми, тате каза, какво да му гледам на този педераст Енчо и остана в колата..."
smile3532 rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Много се смях ... наистина ли така е казало детенцето ?
А Енчо ...как реагира ?

# 26
  • Мнения: 11 607
Но диалога, на който се кефих от сърце беше в предаване, в което Енча два часа чоплеше детенцето защо баща му не е влезнал в залата, а то накрая го затапи: Ми, тате каза, какво да му гледам на този педераст Енчо и остана в колата..."
smile3532 rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Много се смях ... наистина ли така е казало детенцето ?
А Енчо ...как реагира ?

До колкото си спомням от тогава предаването е на запис! Но не съм много сигурна!

# 27
  • София
  • Мнения: 6 999
Най-редовно го гледаме с Дариа ако сме се излюпили по това време. Пропуснахме го тази събота и явно по-добре. Тя слуша със зяпнала уста какво пеят и казват децата.

Чалгата не присъства по никакъв начин в живота на дъщеря ми - нито като визия, нито като музика, нито по какъвто и да е друг начин и смея да твърдя за добро. Надявам се тя да развие друг вкус и да гледа на чалга-та като интересно явление в БГ, а не като на стил на живот достоен за подражание.

Гледах едно предаване как избират децата и знам, че предварително е ясно ке дете какво прави. Та бате Енчо е знаел много добре какво ще пее момиченцето и е можел да го предотврати  Naughty

# 28
  • Мнения: 1 069
 Много е жалко, че ценностната система на много хора е на такова ниво, че даже не се усещат в какво възпитават децата си!  Cry

# 29
  • Мнения: 186
За съжаление чалгата е навсякъде и във всичко ooooh!
Peace
И е толкова проста и еднотипна, че се помни най-лесно  Close

Общи условия

Активация на акаунт