Препоръчайте ми фризьор близо до Люлин 5 или кооперативния пазар

  • 4 280
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 912
Моята фризьорка работи в Младост 2 и въпреки че съм супер доволна от нея, бих искала да ходя на фризьор по-наблизо от съображения за удобство и заради бебето.
Досега за руси кичури на дълга коса, измиване и изправяне със сешоар (което междудргото малко фризьори владеят перфектно) съм плащала максимум 40-45лв и не съм склонна да си позволя да давам повече засега за тези процедури. Препоръки?
Благодаря предварително.  bouquet

# 1
  • Мнения: 240
Мога да ти препоръчам фризиор в Люлин ,но до метрото се намира салона/до Бокал/. Фризиора се казва Краси. Работи страхотно и не взима скъпо.

# 2
  • Мнения: 259
Ти само за баядисване ли искаш,защото мога да ти препоръчам едно момиче но само боядисва,едно време работиха заедно с съпруга и тя боядисваше той подстригваше, но той се премести в друг салон.Работят само със Лореал и съм страшно доволна.

# 3
  • Мнения: 912
Не, не се боядисвам, но имам руси кичури на цялата коса, дълга е и ги правят само с фолио.
Благодаря ви.

# 4
  • Мнения: 912
Няма ли кой да ми препоръча някой друг фризьор/ка по-наблизо?

# 5
  • Мнения: 2 956
В Люлин-4 има много добър салон. Работят 2 фризьорки,но едната Деси ,(ако е там все още) е страхотна направо. Не съм ходила скоро ,че ми е малко далечко,но преди само него посещавах и препоръчвам. В блок 422 се намира. Блока е успореден на уличката зад руския пазар.  Peace

# 6
  • Мнения: 912
Много благодаря  bouquet, някакво име на салона или описание, има ли там други салони в околността, с които мога да го объркам, или този е точно в бл.422?

# 7
  • Мнения: 103
В Силвър център  Ева се казва момичето тел 9251535 0886436002 много е мила и внимателна и работят с продукти на Лореал  Peace

# 8
  • Мнения: 2 956
Салона се казва ФЛЕШ  Simple Smile и е в самия блок откъм тясната му страна...не при входовете..ама как го обясних  ooooh! абе няма да го сбъркаш- на улицата е почти  Peace

# 9
  • Мнения: 912
Флеш-а беше затворен като отидох, но нищо...имало някаква фризьорка в Люлин 1 до 26-та поликлиника, на име Роси, ако не се лъжа, не знам името на фризьорския салон, но й изгубих номера, някоя от Вас да е ходила при нея и да е останала доволна?Simple Smile

# 10
  • Мнения: 639
В Сиконко Peace доло има,фризьора се казва Цани и е много добър,ще си доволна мисля

# 11
  • Мнения: 248
Аз съм много доволна от Надя - намира се на третия етаж в Силвър център. Даже когато трябва да ходя някъде вечер и да съм с прическа, вече не рискувам да си я правя сама - само при нея.
И цените са нормални - тел.е 9270603, и 0898450653

# 12
  • Мнения: 66
физьорката при която ходя се казва Диди много е добра намира се в 4микрорайон бл 429 тел 9278950

# 13
  • Мнения: 912
А кои от тези фризьори правят и добри мъжки прически и в колко отварят събота и неделя, защото и мъжа ми иска нов/а фризор/ка Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт