Случвало ли ви се е на вас - кърмим се по 5-10 минути?

  • 956
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 276
В началото сучеше по половин час понякога и повече,но беше малко поспалив след това 15,20 мин.а сега понякога за 5мин.е готов,но обикновено яде за 10.След като наддава добре не се притеснявай.

# 16
  • Мнения: 2 039
Няма такава песен при нас-суче се с часове   baby_neutral Crazy

# 17
  • Мнения: 4 242
Сама си отговорила на въпроса си, кърмата сега тече по силно и спокойно, дебита е голям.
Моята Ива от втория месец някъде започна да суче по 5мин, като сучеше често, но по малко. Нямам спомен от там на сетне да сме имали по дълго кърмене освен 15-20мин когато се приспиваме, всяко друго е 2-3-5 мин. Щом е доволно детето няма проблем, а предполагам и на теб не ти е зле Wink

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Да - сега суче по 10 минути, в останалото време ве ползва за залъгалка  Crazy

След като бебето е доволно не виждам , какво те притеснява ...   bouquet

# 19
относно даването на сокчета- така ми каза педито...

# 20
мислите ли че е по- добре да ги спра...но в интерес на истината, той много ги харесва...а и не знам колики чак толкова няма..дайте ми съвет

# 21
Благодаря ви , момичета! Предполагах, че  е нормално, но сега се чувствам по-спокойна като разбрах, че има и други бързаци като нас. А и наистина и на мен така ми е добре, вместо да висим по половин час на цицата. Поздрави на всички!  bouquet

# 22
  • Мнения: 313
Аз мога да кажа, че 5 мин. е едно добро време Laughing Какво да кажем ние като нашето кърмене рядко продължава повече от 2-3 мин. Въпреки това бебо (2,5м) си е доволен и щастлив и сме изключително на кърма. Така че всичко си ви е наред Wink

# 23
  • Мнения: 108
И ние май рядко ядем повече от 3-4 минути, а сме изцяло на кърма. Добре е детето - явно се нахранва за това кратко време.

# 24
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
У ние папкаме 10 мин, ако яде повече време после повръща, и аз така се притеснявах, но си наддава добре така, че няма страшно

# 25
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Щом ти тече силно кърмата и бебчо е лаком, значи се наяжда! Peace Алекс ми висеше по половин час на гърдите и пак не е гаранция че е изяждал кой знае колко много!  Mr. Green Щом наддава добре и пълни памперсите значи всичко е наред! Peace Моят син сега хапва за 5-6 мин и започва да се върти, аз го махам от гърдата и мъжа ми все се чуди кога толкова бързо се е наял и все повтаря, че държа гладно детето Joy

# 26
  • Мнения: 6 461
Здравей и  ЧЕСТИТО  bouquet
Мисля ,че няма нищо обезпокоително да суче по 10/15 минутки .
Пламен беше така .Сучеше за кратко и на често .Наддавше си добре .
Не се притеснявай ,според мен всичко е ок Peace

# 27
  • Мнения: 483
Здравейте, мамчета! Нуждая се от вашия съвет. Имам дъщеричка на месец и половина и от около 20 дни се храним за много кратко време - 5-10 минути. Това започна след като се справих със запушените канали на гърдите си. Преди това цокаше по 20-30 минути на хранене, но и кърмата ми течеше на тънка струйка. Сега тече на доста силни струйки от 6-7 каналчета, малката е много лакома и се нагълтва за отрицателно време /след което плаче, защото и става тежко на коремчето/. Случвало ли ви се е на вас подобно нещо?
Иначе на последната консултация беше наддала 920 гр. за 25 дни, памперсите и на всяко сменяне са пълни , а и видимо изглежда доста пухкава. Ако имате някакъв съвет и опит ще ви бъда благодарна да го споделите.

Моят случай е напълно аналогичен с твоя. Папка лакомо по 10 - 15 мин. и започва да пищи и аз се чудя какво му е. При мен лошото е, че се дави често и много ме плаши. Моят бебо беше наддал 1,500 кг. на първата консултация и сега ще видя на 6-ти януари как е с теглото.

Общи условия

Активация на акаунт