Kenvelo

  • 114 167
  • 557
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 019
и аз харесвам дрешките им,но съм си купувала само от чужбина

# 16
  • Мнения: 1 063
Никога нищо не съм си харесвала в Kenvelo, жалко.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 481
Много обичам Kenvelo, имам доста любими неща от тази марка, най-вече тениски и ризки. Но повечето не са от Бг, в тукашните им магазини дрехите са малко странни и изчанчени, не знам защо така....

# 18
  • Мнения: 2 229
A къде в София са им магазините? newsm78

# 19
  • София
  • Мнения: 4 966
В Сити центъра и Мола на Стамболийски имат магазини...

# 20
  • София
  • Мнения: 2 181
В Скай сити също има Кенвело.
Аз пък намерих един магазин на Коста Лулчев,в който продават някакви конфискувани или незнам точно какъв им е случая маркови дрехи,Та от там си взех дънки Кенвело за 37лв,имаше и блузки от тази марка по 27лв.

# 21
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Малко да надигна темата...къде е Кенвело в Пловдив?

# 22
  • Варна
  • Мнения: 535
Kenvelo което е продава в БГ и в Румъния се шие в Стара Загора. Стоката с 1-во качество отива за Германския пазар, а тази с 2-ро за тук. Лично съм ходила в склада и цеха...така, че не бъдете съвсем убедени в качеството.

# 23
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Малко да надигна темата...къде е Кенвело в Пловдив?
На главната.Срещу копчетата:)

# 24
  • Мнения: 13 512
Kenvelo което е продава в БГ и в Румъния се шие в Стара Загора. Стоката с 1-во качество отива за Германския пазар, а тази с 2-ро за тук. Лично съм ходила в склада и цеха...така, че не бъдете съвсем убедени в качеството.
изобщо не си правя илюзии. Преди няколко години,  Кенвело се продаваше в магазина на Бети Баркли във варна. Малко неща, но качествени, скъпи и оригинални
Тов, което виждам сега е една теранова направо. На сина ми му купих маратонки, които изхвърлих на 8мия ден- разлепиха се и се обелиха.
За себе си купих яке без ръкави от Търново/ бях си забравила моето, а отивах в Априлци/. На първото изпиране му излезе пуха и сега стърчат перушини и няма оправия- за хвърляне отново 100 лева. Мерси, не ме устройва такова качество на такава цена.

# 25
  • София
  • Мнения: 4 493
В Скай сити също има Кенвело.
Аз пък намерих един магазин на Коста Лулчев,в който продават някакви конфискувани или незнам точно какъв им е случая маркови дрехи,Та от там си взех дънки Кенвело за 37лв,имаше и блузки от тази марка по 27лв.
Къде по точно, че тя е доста дълга уличка??? newsm78

# 26
АЗ ДА ВИ КАЖА ВЧЕРА  ВЛЯЗОХ ДОСТА НЕщА СИ ХАРЕСАХ , ДАЖЕ СЕ КОЛЕБАЕХ МЕЖДУ ДВЕ РАНИЦИ КОЯ ДА СИ ВЗЕМА И НАКРАЯ ГИ ВЗЕХ И ДВЕТЕ , Е ВЕРНО ЧЕ ЦЕНАТА БЕШЕ 9.90 НО НЕ В ТОВА Е ПРОБЛЕМА , МНООООГО СА ЯКИ И ДАЖЕ ОЩЕ НЕЩА СИ ХАРЕСАХ ,АМА ЕЙ ГО НА НЕ БЯХ ВЗЕЛ МНОГО ПАРИ С МЕН , НО ТАЗИ ВЕЧЕР ОТИВАМ ПАК , МАГАЗИНА И ПРОСУКТИТЕ СА МНОООО ЯКИ  newsm81 newsm81 smile3508

# 27
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Кенвело е от типа Теранова, даже по- зле. Като за първи път се заблудих и си купих една блуза, която буквално след първото пране се развиси и сега си ходя с нея вкъщи. Досега наистина не ми се беше случвало да облека нещо точно 1 път.

# 28
  • Мнения: 6 958
Аз съм случвала само на хубави неща до сега оттам..., но мнението ми е че като асортимент и разновидности е нещо посредствено и не чак до там марково и модерно - има някаква масовост един вид...   bouquet

# 29
  • Мнения: 5 539
И в Кенвело, и в Теранова никога не мога да си харесам нищо. Опс, излъгах, в Тера-та съм пробвала няколко пъти дрешки, но нищо не ми стои добре Rolling Eyes Това за мен са магазини, в които цената е изпреварила качеството.

Общи условия

Активация на акаунт