въпрос относно раждане

  • 2 258
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 362
И на мен не ми сложиха.На една позната обаче,която роди със секцио са й слагали.

# 16
  • Мнения: 2 381
Бях със секцио и катетър не ми сложиха.

# 17
  • Мнения: 11 004
Хм, като започнат болките, май това ще е последното нещо, за което ще мисля  Mr. Green
Но от клизмата ме е страх - покрай всичкия ужас и това да ми бъркат в ... Embarassed Embarassed

# 18
  • Мнения: 3 500
Това е последното нещо, което те притеснява, когато раждането започне.

# 19
  • Мнения: 289
Аз раждах с епидурална и ми сложиха катетър - преполагам защото упойката притъпява усещанията и трудно можеш да се контролираш.

# 20
  • Мнения: 1 284
не не се слага, слагат ти една подлога ако искаш иначе като тръгнеш да раждаш за нищо не ти пука общо взето

# 21
  • Мнения: 475
Доколкота знам не се слага, поне на мен не са ми слагали. Правят ти клизма преди раждането. Катетър поставят след раждане със секцио.

# 22
  • Мнения: 3 695
Родих нормално, не са ми слагали катетър. Само в предродилна зала ми казаха да се изпишкам в 1 подлога. В общи линии за всичко ти е все едно, само бебето да излезе най-накрая Wink
Успех ти желая !

# 23
  • Мнения: 1 382
При нормално май не се слага катетър

# 24
  • Мнения: 2 952
Вагинално раждане с епидурална - сложиха ми катетър.Първо няма как да ставам като съм с  епидурална и второ - не усещах , че ми се ходи  до  тоалетната, а то  бая  се  събрало като гледам  през какетъра хаха.Супер удобно си ми беше , а то и поставянето не  го усетих  заради епидурала , та  така.

# 25
  • Мнения: 8 505
Аз раждах нормално.Бях с епидурална упойка и ми сложиха и катетър.


По същия начин беше и при мен.

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 488
И на мен на са ми слагали ( родих нормално) .Направиха ми клизма и всиччко стана толкова бързо, че нямаше време да ми се допишка


Нямаш и време да се замислиш даже споко  Peace

# 27
  • Мнения: 3 360
Нормално раждах и не са ми слагали катетър...Спокойна бъди-не ги мисли тия работи толкова.Леко раждане мила и хубаво бебче ти желая  bouquet

# 28
  • Мнения: 6 461
Първото ми раждане беше с форцепс ,сложиха ми катетър.
Второто ми раждане мина нормално и не ми сложиха катетър.


Но едва ли за това ще си мислиш в този момент. Wink

# 29
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Това е последното нещо, което те притеснява, когато раждането започне.
  Peace
Покрай раждането няма да ти е нито до мисли, нито до други притеснения, освен да се свърши по-бързо  Blush
Аз също се притеснявах, но през цялото време така ми се пиеше водааааа ... а те не дават ... много ми се пиеше, ама много, всичко друго забравих и само мислех как да напъвам и да родя по-скоро, за да дадат вода   Rolling Eyes и стана!
Леко раждане и да се похвалиш после  Hug

Общи условия

Активация на акаунт