Движение на българските майки -ВИДИН тема 5

  • 7 250
  • 283
  •   1
Отговори
# 75
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Зори, къде ходиш??? теди ми даде само пакета. Най-вероятно е забравил, защото бяхме в магазина с мариела, Миленка и още 3 жени и обсъждахме точно базара. Не се притеснявай, на всички мъже им се случва, даже им е постоянно състояние. ако е нещо, което ги касае лично ще ни пробият дупка на главата, но нашите неща са си "наши".

# 76
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Зори, къде ходиш??? теди ми даде само пакета. Най-вероятно е забравил, защото бяхме в магазина с мариела, Миленка и още 3 жени и обсъждахме точно базара. Не се притеснявай, на всички мъже им се случва, даже им е постоянно състояние. ако е нещо, което ги касае лично ще ни пробият дупка на главата, но нашите неща са си "наши".

кажете ,моля ви къде и при кого да се отиде в Нестле за документите.....пе4ати,работи..... Twisted Evil

# 77
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Ей, момичета, сещам се сега за Мими...Дали точно в този момент не й правят нашата изненада с букета?Само си я представете как казва "малииииии".Утре сутрин "це пиеме ли цай или..."?10 във вип става ли?

# 78
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Това за мен е въпрос с повишена трудност, трябва да отговори Люси, но това ще стане утре.Днес беше много ангажирана и цял ден липсваше

# 79
  • Мнения: 7 106
Бяхме в София по изследвания с Ева. Всичко е на ред, благодаря ви, но след 3 месеца отново ще трябва да ходим, за контролен преглед. За тези които не знаят - хормонални грижи  Sad.
Теди все още не се е прибрал и не знае какво го чака #Cussing out. Видял няколко мацки на куп и оглупял  Twisted Evil. Чувствам се ужасно и ми иде да потъна в дън земя. Да мине Коледната шумутевица и ще мина покрай Мими (че ми е най-лесна) да и оставя парите за прословутите топки, които заради мойто дзверче ми излязоха през носа.

# 80
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Ей, Зори, споко!Ако знаеш ние колко се сбъркахме тези дни...Не го приемай така сериозно. И аз имам да събирам още пари за базара. Работим и на вересия.Щях да забравя- днес минах покрай арт-галерията и силно се разочаровах- нищо не е продадено от картините. Това, обаче до някъде ме радва, защото ще ми дойде добре за няколко непредвидени подаръци. След като проверих положението и момичето ме помоли да ги оставя още няколко дена, аз благополучно си тръгнах. Идеята  да взема гобленчетата за подаръци и да предложа спешни такива и на вас ми дойде 30 минути по-късно, но бяха затворили. Дано утре работят до обяд. Ще отида след кафето да проверя. На мен ми трябват 3 броя. там са 8, така, че ще има свободни 5 гобленчета. Ще пиша допълнително точно с какво са.

# 81
  • Мнения: 2 653
Влизам само да ви пожелая Весела Коледа , Хубави празници, много усмивки и щастие!

# 82
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Сетих се нещо-понеже сме малко и си пишем само тук, дали нямате нещо против, ако си обменим малко рецептички? Не, че ще готвя много неща, но все -нещо ще ми се изплъзне ...С постните неща малко съм скарана, но за в други ден съм цар-сърми, скара-нямам равна.../ умря ми циганката/ВЕСЕЛО ГОТВЕНЕ И ПРИГОТВЯНЕ!!!

# 83
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
А очаквате ли подаръци от дядо Коледа?Да видим коя е слушкала/ Знам, че сте папкали, даже повечко/?!Мими е най-добре- слушкала, не слушкала- подаръци ще има!Ей, Мими, барем по още един бонбон да отделиш, че много хубави бяха!!!

# 84
  • Мнения: 7 106
Аз още не съм си разопаковала багажа, обаче вече направих баклава, леща яхния и накиснах боба за салатата в студена вода. Утре ще го варя. Ще правя и постни сърми, рецептата е на баба ми и съм я пускала във Готварския :
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=61767.msg1125606#msg1125606
Обясненията са подробни, защото мацката за пръв път щеше да навива сърми  Laughing.
Утре ми остава само да омеся една содена питка и да измисля още някоя салата.

# 85
  • Мнения: 484
момичета от ве сърце Ви благодаря за пожеланията и поздравлвнията!!!
трябва да знаете,че много Ви ценя и уважавам!!!


Ей, момичета, сещам се сега за Мими...Дали точно в този момент не й правят нашата изненада с букета?Само си я представете как казва "малииииии".
Ама Диди как само си предвидила моита реакция. newsm09Да така реагирах в разгара на танците и купона, музиката спря и DJ-я прочете позрдравителна картичка от Движение на БГ мами Видин- за мен.После незнам от къде пред мен се появи Люси с прекрасен букет цветя  smile3525 Седях като тресната  newsm09
Благодаря Ви момичета изненада наисина си я биваше   love001

# 86
  • Мнения: 2 502
момичета от ве сърце Ви благодаря за пожеланията и поздравлвнията!!!
трябва да знаете,че много Ви ценя и уважавам!!!


Ей, момичета, сещам се сега за Мими...Дали точно в този момент не й правят нашата изненада с букета?Само си я представете как казва "малииииии".
Ама Диди как само си предвидила моита реакция. newsm09Да така реагирах в разгара на танците и купона, музиката спря и DJ-я прочете позрдравителна картичка от Движение на БГ мами Видин- за мен.После незнам от къде пред мен се появи Люси с прекрасен букет цветя  smile3525 Седях като тресната  newsm09
Благодаря Ви момичета изненада наисина си я биваше   love001


ами то това беше целта  Heart Eyes

# 87
  • Мнения: 2 502

кажете ,моля ви къде и при кого да се отиде в Нестле за документите.....пе4ати,работи..... Twisted Evil
[/quote]

Роси , ще ги изпратя координатите ,не го направих ,понеже реших ,че има време до 27*-ми а и от Нестле искаха твоя телефон за да ти звъннат те ,и мислех ,че е направен връзката

или пак както винеги не съм разбрала ,Люси ,къде си ,кажи ?

# 88
  • Мнения: 2 657
Добро утро Hug

Малииии,какви сте готвачки ooooh!Зори,браво на теб-аз съм те признала за това готвене Peace
Мен нещо много ме боли рамото,та ще мина само с баница и 4ушки с боб.

Зори,нещо притеснително ли има,та ще пътувате пак другата седмица???

# 89
  • Мнения: 2 657
Между другото-гледахте ли снощи новините по Нова???
Дадоха някаква у4ени4ка,която е събрала и дарила на един дом във Варна 4000лв Peace
Тя казва,4е иска да направи организация за подпомагане на децата в домовете и естесвено моята реакция бе Shocked

Ако не се лъжа,Варненките не са ли към движението???

п.п.Питам,защото знам,4е имаше благотворителен карнавал,но никога не съм влизала в тяхни теми Confused

Общи условия

Активация на акаунт