Вера Кочовска в ,,Горещо'',гледайте!

  • 9 950
  • 129
  •   1
Отговори
# 15
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Много хубави и вярни неща кажа жената.  Hug  Някой може ли да каже нещо повече за нея, че пропуснах началото на предаването и определено не знам историята й.

и аз,моля ви Praynig

# 16
  • Мнения: 4 473
Нямам намерение да подстрекавам и без друго създалата се вероятност темата да се превърне в не това, което всъщност е (меко казано). Ще кажа само едно на онези, които се изказват неподготвени - потърсете информация в нета и след това коментирайте. Феноменът Вера Кочовска разби всякакви представи за човешки способности, най-големите мозъци и постижения на науката И в САЩ, И в Япония, и къде ли не обявиха тази жена за човек с НЕчовешки възможности. Горката им апаратура - изпуши.

# 17
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Кажете какво стана в предаването?

# 18
  • Мнения: 2 070
В крайна сметка в началото казаха ли защо най-големите беди се случват преди празници...

Умирам от яд, че хванах само последните няколко минути от предаването. Sad
Тези, които сте гледали - разкажете с няколко думи какво каза Вера, моля!

Ами каза да бъдем добри, това е... най-основното, че нещата ще станат по-добри и ако ние станем добри и мислим по нов начин. Каза, че се прераждаме и че по-добрите се прераждат по-бавно, тоест през по-дълъг период от време. Говореше за Висшия разум... За България, че не са и виновни политиците, а тия "отвъд океана" и че хората трябва да се дигнат.. явно да протестират имаше предвид, защото говореше за това, че много ни орязват тока, парното, вдигат се цените... За болестите каза, че ние си причиняваме. Че рака е от много работа, недояждане, недоспиване... Че до към 2010-2020 ще има лекарство за СПИН. Че спина са го "пуснали" в Африка да избият народа... Каза, че Св. Йоан Рилски и СВ Николай Чудотворец са светците на България.. За мъртвите говори, че са навсякъде около нас...

# 19
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Дещовиди, какво означава медиатор?
Между кои е посредник.
Изпуснах предаването и съжалявам.

Кой и дава знаците?

# 20
  • Мнения: 13 512
Аз имам лични наблюдения за тази жена. беше много  близка с мой много близък приятел, който за съжаление вече не е  между живите. Много истории знам и имам всичките основания да и вярвам. На погребението на въпросния приятел  тя не дойде,защото беше точно след инсулта и, но беше изпратила венец . От полицията казаха, че минути преди катастрофата е имал 2 пропуснати разговора от нея...може би е искала да го предупреди, не знам...

# 21
  • Мнения: 2 070
Основното послание беше да бъдем добри. Потвърди всичко, което съм чела за Ванга и което е говорела и тя.

Медиатор между Висшия разум/каза, че Бог е друго/ и хората... Между светците, мъртвите и хората... Не каза кой и дава знаците, каза, че не и "дават" да говори за това...

# 22
  • Варна
  • Мнения: 686
Каза,че ангелите са избягали от нас,преди ги е имало на Земята,сега не,защото хората са лоши.
Призова да мислим добро,да правим добро,без да чакаме да видим добро,само така може да се надяваме да се оправи дуржавата ни.

# 23
  • Мнения: 6 167
Деси, пророк, тоест Wink
Те са това - медиатори.
Вярвам, че има такива хора, разбира се. Вяра, Ванга...
Не е нужно всичко да ми се побира в мозъка, за да го има.
Като Менделеев съм - предполагам, че не знам всичко и оставям места. Crazy

# 24
  • София
  • Мнения: 1 750
Очаквах предаването да е интересно, но не се получи. Беше доста постно. За съжаление почти не се получи разговор и нищо конкретно не беше казано.
Не оспорвам качествата на жената, просто споделям впечатления от видяното.

# 25
  • Мнения: 4 473
Лични наблюдения нямам, за мое ОГРОМНО съжаление! Но близки на съпруга ми са много близки с нея от повече от 20 години. Твърде късно разбрах за нея - вече беше спряла да приема свободно хора, правеше изключения, които тя преценеше, че са такива. Разказвали са ми такива потресаващи неща, че не да настръхна, ами едва не се разплаках, като слушах. Много исках да отида при нея и да ми помогне, ако имам щастието да ме приеме. Скоро след като ми разказаха за тази жена, Кеворк Кеворкян направи телемост в предаването си. В него стана ясно, че здравословното и състояние е влошено и няма да приема повече поне до края на годината (предаването беше през лятото на 2004г, ако не греша).
Темата ме подсеща, че бях забравила за книгата, която дъщеря и (? или нейна много близка) издаде.

п.п. сега се сещам, че във "Всяка неделя" говореха и за делото на медиците ни и нейният отговор сочеше именно негативна развръзка.

# 26
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Ами каза да бъдем добри, това е... най-основното, че нещата ще станат по-добри и ако ние станем добри и мислим по нов начин. Каза, че се прераждаме и че по-добрите се прераждат по-бавно, тоест през по-дълъг период от време. Говореше за Висшия разум... За България, че не са и виновни политиците, а тия "отвъд океана" и че хората трябва да се дигнат.. явно да протестират имаше предвид, защото говореше за това, че много ни орязват тока, парното, вдигат се цените... За болестите каза, че ние си причиняваме. Че рака е от много работа, недояждане, недоспиване... Че до към 2010-2020 ще има лекарство за СПИН. Че спина са го "пуснали" в Африка да избият народа... Каза, че Св. Йоан Рилски и СВ Николай Чудотворец са светците на България.. За мъртвите говори, че са навсякъде около нас...

Дещовиди, аз нямам намерение да поставям под съмнение разбиранията и вярванията на хората. В интерес на истината не знам нищо за Вера Кочовска.
От това, което казваш по-горе, кое не е истина: да бъдем по-добри, да мислим позитивно, за спина - че се появява в Африка, че сигурно скоро ще открият лечение за рака, че за болестта рак има значение стреса най-общо казано, че Йоан Рилски и Николай Чудостворец са български светци.
Тези неща аз отдавна съм ги чувала и ги знам.  Laughing  bouquet



# 27
  • Мнения: 2 070
Очаквах предаването да е интересно, но не се получи. Беше доста постно. За съжаление почти не се получи разговор и нищо конкретно не беше казано.
Не оспорвам качествата на жената, просто споделям впечатления от видяното.

Да ,аз точно това се чудех - Венета ли не задаваше добре въпросите или Вера не искаше да отговаря. Да, наистина не каза нещо ново и кой знае колко ясновидско... Не е в тва въпроса.

Деси, пророк, тоест Wink
Те са това - медиатори.
Вярвам, че има такива хора, разбира се. Вяра, Ванга...
Не е нужно всичко да ми се побира в мозъка, за да го има.
Като Менделеев съм - предполагам, че не знам всичко и оставям места. Crazy

Да и аз си мислех, че другата дума е пророк... Като Исус и останалите.. Евентуално.

# 28
  • Мнения: 6 167
Аз все си мисля, че тези хора не са като циркови маймуни
" Хайде сега кажи нещо конкретно".
Това всяка циганка пред Шератон го може. И затова се бъркат феномените с каките.

Мисля, че хора, като Ванга, Вяра  имат послания за хората и това е важно.
Очевидно е, че има и някакви доказателства, за изключителността им
( до колкото сегашната наука може да 'измери' феноменалността им).



# 29
  • Мнения: 1 100
Каза, че има и ад, и рай. Адът бил на земята. По тази логика => ние изкупваме греховете от миналия си живот. Rolling Eyes  Не хванах цялото предаване.
Някой, който е по-запознат с личносттна на Вера Кочовска може ли да разкаже нещо по-конкретно?

Общи условия

Активация на акаунт