Дядо Коледа дойде, бебчета да донесе! (25.12.2006 г. - 31.12.2006 г.)

  • 6 012
  • 204
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 272
Честито Рождество Христово! Бъдете здрави, щастливи и обичани! Нека се сбъднат най-смелите ви мечти!!!

# 16
  • Мнения: 118
Честито, Рождество Христово!!!!
Мили приятелки, от сърце ви желая на вас и вашите семейства, здраве, любов и топлина в сърцата и в домовете  ви!!!
Прегръщам ви всички Hug Hug Hug 

# 17
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Честита Коледа, момичета!!!   Hug Heart Eyes Нека донесе на всички ни това, което желаем най-силно!    bouquet

# 18
  • Мнения: 130
Честито  Рождество  Христово  и  честит  имен ден на  всички  именяци

Много  весели  емоции,  любов  и  желани  бебенца  Hug

# 19
  • Мнения: 2 494
Честито рождество христово!!!!!!!!!
Желая на всички да се сбъднат мечтите и скоро две чертички!!!

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Честито Рождество Христово!!!
Дано тази празнична седмица изпълнена с вълшебство ви донесе така желания подарък.

# 21
  • Мнения: 1 436
Весела Коледа   bouquet. Нека да донесе на всички много здраве и поводи за радост в семейството   bouquet

# 22
  • Мнения: 257
Честито Рождество Христово,мили момичета!Нека този светъл празник донесе на всички ни така желаните подаръци.Пожелавам ви също да бъдете много обичани,много здраве,щастие,късмет и любов за вас и семействата ви!

# 23
  • София
  • Мнения: 3 688
Честито Рождество Христово!Нека се сбъднат всичките ни мечти!

# 24
  • Мнения: 163
Вили, сутринта просто забравих и "пуснах" първата та ще е утре сутрин теста, ако не забравя пак разбира се. Но нещо вече въобще не се надявам и на този месец - освен БТ, която още не е паднала, другите "нишани" отшумяха... пък и някак нямам чувството, че е станало..
Е, с бодра стъпка към следващата опашка  Laughing

Честита Коледа на всички!

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Честита Коледа, момичета! Дано всички имаме щастието да станем мами през следващата година! Hug

# 26
  • Мнения: 1 436
Гъбке, според мен ти е рано за тест - едва седем дни са минали от овулацията. Даже и да е станало, тестът ще е отрицателен толкова рано. Само ще си развалиш настроението по празниците    Hug

# 27
  • Мнения: 686
Луда гъбке, и аз като Juturna те съветвам да изчакаш с теста, толкова рано и да има бебе едва ли ще покаже.

Goldie, 2007-ма със сигурност ще е нашата година Hug

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
....

Goldie, 2007-ма със сигурност ще е нашата година Hug
Абсолютно Peace

# 29
  • Мнения: 1 792
ЧЕСТИТА КОЛЕДА и от мен милички.нека в домовете ви цари хармония и разбирателство.от здраве и късмет да не се оттървете и нека през новата година се сбъднат мечтите ви Heart Eyes
междо другото парата се падна в мен Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт