Стара Загора 19 - Мааме пръжки секакви...

  • 18 380
  • 286
  •   1
Отговори
# 45
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Дидо и двата линка водят към един и същи албум.

# 46
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Благодаря за подсказката... Не че народа нямаше да се справи с намирането и на другия албум, но все пак... Оправих го... Wink

# 47
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Благодаря за подсказката... Не че народа нямаше да се справи с намирането и на другия албум, но все пак... Оправих го... Wink
Да де..то е ясно Wink В началото реших, че вече съм пияна и все един и същи албум отварям Mr. Green
Весело посрещане на Новата Година. Живи и здрави и весел купон  Heart Eyes

Последна редакция: нд, 31 дек 2006, 17:47 от Хера

# 48
  • Мнения: 619
На всички ви желая най-веселото посрещане на Нова година, което ви се е случвало изобщо...
За мен ще е поредното нещастно...
Обаче вие се збавлявайте и празнувайте и за мен!
Даже няма да съм вкъщи  за да ви поздравя след 12ч.....

# 49
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Айде Херолин, връщам жеста...

Код:
[color=blue][size=14pt]Весело посрещане на Новата Година. Живи и здрави и весел купон  :love:[/size[/color]]

Сложи затварящата скоба на тага /SIZE на мястото й... Тоест, преди отварящата скоба на тага /COLOR... А не да са двете в края... Достатъчно лесничко ли се изразих...? И може да махнеш единия интервал преди усмивката...



За мен ще е поредното нещастно...

Айди ся...!!! Къв е тоя предварителен негативизъм...? Давай по весело...!!!

Последна редакция: нд, 31 дек 2006, 16:57 от Ekcnpec

# 50
  • Мнения: 619
Цитат на: Ekcnpec link=topic=153180.msg2949186#msg2949186 date=1167576521
[color=green
Айди ся...!!! Къв е тоя предварителен негативизъм...? Давай по весело...!!![/color]
Не е предварителен,а е познат от изминалите няколко Нови годни.
Освен тов преди минути свеки тотално очерни положението  #2gunfire #2gunfire #2gunfireако знам,че няма да се скараме ще си остана вкъщи с Ави!!!

# 51
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Експри...отивай да празнуваш..не се яж с мод в предновогодишно настроение Mr. Green
Иве съжалявам, че си с отрицателно вече настроение..дано се оправи Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 619
Експри...отивай да празнуваш..не се яж с мод в предновогодишно настроение Mr. Green
hahaha hahaha hahaha
Иве съжалявам, че си с отрицателно вече настроение..дано се оправи Heart Eyes
Едва ли ще се оправи-иде ми да се завра някъде #Cussing out,ами добре,че Ализеа живее на близо и мислим да прескочим да ги видим-ще я поздравя от вас! Обичам ви всички,да знаете!   bouquet  bouquet  bouquet

# 53
  • Мнения: 11 314
И ето, най-накрая се наканих... Да ви покажа снимките от рождения ден на Тони и от Коледното ни парти в Сити...
Барем да беше драснал и по някое и друго именце, за бедните западнали роднини.
Има нови лица и иска да вържа никове с мутрички, ама - нъцки  Crossing Arms

# 54
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
И ето, най-накрая се наканих... Да ви покажа снимките от рождения ден на Тони и от Коледното ни парти в Сити...
Барем да беше драснал и по някое и друго именце, за бедните западнали роднини.
Има нови лица и иска да вържа никове с мутрички, ама - нъцки  Crossing Arms
Аааа как нови бе Кате  Rolling Eyes Все едни и същи кокошки и петли сме Mr. Green Кажи кой незнаеш и ще те светна...и без това съм в нас и на червено вино Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 11 314
И ето, най-накрая се наканих... Да ви покажа снимките от рождения ден на Тони и от Коледното ни парти в Сити...
Барем да беше драснал и по някое и друго именце, за бедните западнали роднини.
Има нови лица и иска да вържа никове с мутрички, ама - нъцки  Crossing Arms
Аааа как нови бе Кате  Rolling Eyes Все едни и същи кокошки и петли сме Mr. Green Кажи кой незнаеш и ще те светна...и без това съм в нас и на червено вино Heart Eyes
Ми мачовците не можах да вържа, освен главния петел де (и на Хапката 1/2)Laughing Кое е Митя, кой е сержито, кое е Таткото на Ива?

# 56
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Митя го нямаше...беше пак скрит от Жадито Twisted Evil
Таткото на Ива с Ивелин на Експри
Сержи

# 57
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358

# 58
  • Мнения: 619
Честита ви нова година,ееееееей!!!!!!!!
Да сте живи,здрави и да внимавате с Европата!
Набарах нетец аз ,че да ви поздравя,че ми се оправи и настроението!   bouquet

# 59
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Честита ви Нова Година, скъпи и многоуважаеми съфорумци, отколешни европейци и най вече българи...
Да сте живи и здрави, вие и семействата ви, всички край вас и най-вече дечицата...
Пожелаваме ви много късмет и онова, голямото Щастие, което носи истинска радост и огромна удовлетвореност... Обичайте се, бъдете обичани, благословени и много одухотворени... Не забрявайте винаги да носите по няколко усмивки в запас, освен тази, която е на лицето ви... Борете се силно за своите мечти, постигайте ги и подарявайте по късче надежда на всеки, който има нужда... Просто бъдете добри... Да бъде...!

От Иво, Роси, Нели и Даниел...
newsm10

Общи условия

Активация на акаунт