Гледат ли децата Ви много филми?

  • 2 251
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Като сме си в къщи гледа почти нон-стоп с кратки паузи, ако му писне филмчето. Ако не му пусна, ме тормози да се занимавам с него да рисуваме и т.н., освен в случаите когато сам не пожелае да гледа. Но би заменил филмчето с компания и с някой който да си играе с него, особено ако е друго дете. Ако трябва да избира би предпочел да излиза навън. Голяма хаймана е...

# 31
  • Мнения: 281
За искане - иска, но не му давам повече от 2 филмчета на ден, даже и това му е много.

По-лошото е, че си е зациклил на едни детски и само тях иска да си гледа.
Първо беше луд на тема Чикън Литъл, сега сме на Колите.
Ей тва ме дразни, че не разнообразява, а му е кеф едно и също да гледа....  Rolling Eyes
И при нас е така- гледа само 1-2 филмчета, но най-зацикля на "Бон-Бон" (записваме му предаванията по бтв в неделя сутрин). С баща му вече знаем наизуст целия репертоар на "Бон-Бон"  Heart Eyes Лошото е, че по цял ден гледа телевизия, но май трябва да започна да му я ограничавам  Thinking
  bouquet

# 32
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
Моята принцеса е на шест, , но помня че на три и малко гледаше само планета , мина време и и омръзна , когато и купихме ди ви ди само филмчета гледаше и пак и омръзна -разбира се не напълно , сега гледа само в почивните дни по едно филмче най много две , така че всичко е до време, може би и при вас ще стане така , но все пак не е хубаво да се прекалява защото започват да стават много отвеяни и дори не чуват какво ими говориш.

# 33
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
И моето детенце не обича да гледа филмчета, но затова пък "умира" да гледа Планета, макар, че съм против.

  При нас е обратното. Имахме един период миналата година, ужасяващ за мен, когато си умираше за Планета  Confused
  Но откакто загледа филмчетата и откри "чудото", наречено принцове и принцеси - не се е сещала за любимата ми програма  Mr. Green
  Пък за танците ползваме БГ музика - Графа, Каризма, Крум и т.н.

# 34
  • Мнения: 3 360
Като че ли е на периоди  при нас.От миналата година е запленена от телевизията.Ако не-пуска си филмче и може да не помръдне цял ден-освен ако не е наложително Shocked/Не я оставям  по цял ден естествено,но ми се иска да харесва повече разходките ,игрите,отколкото гледането на ТВ Wink

# 35
# 36
  • Мнения: 256
Ако я оставя може да гледа и по цял ден - има си любими филми и ги е гледала сигурно по над 30 пъти - Шрек, Мечо Пух, Пепеляшка, Цар Лъв. Само се разправяме за това сутрин ако не изгледа поне едно филмче не можем да тръгнем за ясла. А е само на 2.8 месеца.

# 37
  • Мнения: 1 069
  Когато бяха по- малки повече гледаха, дори научаваха репликите наизуст. Веднъж свекър ми  помислил, че Виктор, който беше на 5год може да чете субтитрите на Стюард Литъл и ни се обади, за да ни съобщи новината.
  Сега гледат филми, също и мачове, играят на компа, но пред всичко избират играта навън!
 

# 38
  • Мнения: 814
По принцип съм против децата да гледат филми, защото трептенето на екрана затормозява нашите очи, а какво остава за дечицата. Обаче - внучката ми е на 10 м. и 2 седмици. Беше без мама и тати при нас за няколко дни около празниците - видях се в чудо с приспиването, то не бе люшкане, гушкане, пеене и неистова борба #Crazy. Докато един предиобед се видях в чудо и й пуснах по компа "Ну, погоди!", сложих я върху мен като в люлка и след като в началото на първото филмче радостно възклицаваше на нещо, което само тя си разбира, към края му се обърна с личице към мен, гушна ме и започна да се приспива сама. И   sleepuu заспа за минути. Но не повторих този начин на приспиване, мисля, че е много мъничка, за да се вторачва от сега в монитора. Предпочитам да разглеждаме познати книжки. Но пък явно филмчето я впечатли, защото    jumpuu радостта й беще много искрена и спонтанна!

# 39
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Болна тема, много обича  ooooh! и аз и давах повече от необходимото, за което сега съжалявам. Tired

И ние така отпуснахме края и сега ooooh!,не може да се излезе на глава с нея.Свършва едното филмче и тя вече чака да се пусне следващия.Сега и казваме ,че Снежанка е излязла на разходка или е легнала да спи и много се  е изморила,че много ще и се обиди Crossing Armsако бъде непослушна и разни такива иначе няма спирка.Ами така е ,деца! Flutter

# 40
  • Мнения: 4 187
От около седмица насам, Рая проявава интерес към анимационни филмчета. Преди това, беше абсурд нещо да и задържи вниманието. Сега може да стои около час и да гледа. Чуе ли обаче думата излизане или разходка, е с обувките пред вратата  Grinning

# 41
  • Мнения: 1 485
И на нас ни е болна тема-сутрин със ставането се залепя пред телевизора,гледа,сменя,и не и омръзва.А на мен ми се струва,че май не е много полезно. Thinking

# 42
  • Мнения: 27
Моето също много гледа и незнам как да го махна. Нищо друго не задържа вниманието му толкова много.

# 43
  • Мнения: 4 629
Синът ми гледа по около половин час на ден. За повече той самият няма желание. Но и да иска не бих му позволила да гледа телевизия повече от 2 часа на ден

Общи условия

Активация на акаунт