Бибероните - от латекс или силикон?

  • 2 833
  • 56
  •   1
Отговори
  • Мнения: 57
Това е въпросът ми, момичета. Подготвям последните неща за бебето си, което трябва да се роди през февруари и не знам кои биберони са по-добри и дали изобщо има някаква разлика между двата вида и каква е тя newsm78.

Ще се радвам да споделите опит.  Благодаря

# 1
  • Мнения: 2 019
аз използвам силиконови на авент и съм доволна от тях,за другите незнам

# 2
  • Мнения: 57
Точно на Авент гледах днес, но ми направи впечатление, че почти всички производители имат силиконови и латексови. Ами сега newsm78?

# 3
  • Мнения: 831
аз използвам силиконови на авент и съм доволна от тях,за другите незнам
и аз така, леко раждане!

# 4
  • Мнения: 2 271
Споделям,но само за шишета!залъгалка не сме ползвали.
Първо купувах само от каучук(на Чико),но много бързо се размекват и скапват.После купих силиконови и докато ползвахме шишета не съм ги сменяла.Не мръднаха въобще.Е кърмих я 1г,та не са ползвани толко много-само за вода и сок.

# 5
  • Мнения: 2 956
аз използвам силиконови на авент и съм доволна от тях,за другите незнам
Peace И аз

# 6
  • Мнения: 4 668
И аз започнах с каучукови , но наистина много бързо се скапват и се раздуват . По - добре е силиконови .
Моят син обаче не искаше силиконова залъгалка , признаваше само тези изцяло каучуковите на Чико ...

# 7
  • София
  • Мнения: 8 932
Зависи си и от детето, синът ми не понасяше каучукови, само силиконови. На дъщеря ми давам от двата вида. Силиконовите са по-издръжливи, но пък някак се втърдяват.

# 8
  • Мнения: 1 440
Пламена от раждането е с каучукова на Авент(залъгалка) и съм страшно доволна PeaceТя я смуче доста, но не съм забелязала да се е скапала...Освен това аз винаги купувам по 2бр. и ги сменям през ден. Иначе шишетата ни са със силиконовите на Авент и също много издържат...с времето омекват, но пак стават.

# 9
  • Мнения: 2 897
аз използвам силиконови на авент и съм доволна от тях,за другите незнам

И аз,латексовите не ми допадат.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 610
Аз съм ползвала и двата пъти силиконови но на Нук и съм доволна.От хигиенична гледна точка силиконовите са по-удачни

# 11
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Използвам силиконови на Авент и нямам от какво да се оплача  Wink

# 12
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
И аз започнах с каучукови , но наистина много бързо се скапват и се раздуват . По - добре е силиконови .
Моят син обаче не искаше силиконова залъгалка , признаваше само тези изцяло каучуковите на Чико ...

Точно поради тази причина взех силиконови за първото дете и такива ще купя и за второто ако се наложи

# 13
  • Мнения: 3 334
аз използвам силиконови на авент и съм доволна от тях,за другите незнам
Peace

# 14
  • Мнения: 4 621
Винаги съм ползвала силиконови Peace

Общи условия

Активация на акаунт