Движение на българските майки -ВИДИН тема 6

  • 11 902
  • 281
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 910
Така..., значи този месец имаме 5 рожденяка, два, от които вече са минали- на 07. и на 08. 01. Следващият РД на дете от Ново село е на 13.01., което се пада в събота,  на 15.01. и на 27.01. Няколко дни преди датите аз ще ви подсещам, за да можем да реагираме на време. Какво правим за 13 и 15.01, защото това е само след няколко дни? Ако искате в петък, като се видим пак, ще го обсъдим.
Някоя от вас спомня ли си кое дете напусна дома в Ново село, за да отпадне от този спиък?
Светле, от списъка, който си ми дала, на едно от децата ЕГН не е пълно и съответно няма как да разбера рожденната му дата Thinking

# 76
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Фионче - за яйцата-правиш дупка отгоре и отдолу и издухваш- докато ти изпищят ушите- гадничко е, но пък стават супер.Рени, браво за труда- трябва да решим какво да им купим-торти или нещо друго. Ренка - виж на колко години стават, че да се ориентираме.Относно прическата на Светлето-както винаги - елегантна и нова.

# 77
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Момичета, децата ни от Белоградчик ще имат витаминчета - сиропи!УРа! за софиянки и за фирмата, която ги дарява!

# 78
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Дидка,кога ще идвате?
да ви приготвим нещата по навреме.

# 79
  • Мнения: 2 502
молбите  за членство  в ДБМ са попълнени и са при мен ,ще ги пусна с куриера ,ще се постарая тези дни
Така..., значи този месец имаме 5 рожденяка,

а дали да не правим един общ в края на месеца рожден ден ,или да си остане на дата ?

какво ще кажете ?

Днес  се видях и с Теди   по повод молбите за членство и тя ми каза ,че има още едно момиче ,което иска да се присъедини към нас ,чувала е и знае за нас ,пита кога ще има среща ,за да доведе и запознае с нас ,момичето ?

Да оставим в такъв случай срещата ,не в петък ,а отново в неделя ,както беше да сега ?



Момичета, децата ни от Белоградчик ще имат витаминчета - сиропи!УРа! за софиянки и за фирмата, която ги дарява!

има и лекарства ,но ние не сме сиги взели ,Роси още преди време казваше ,че има заделени за нас ,ако има нужда ,но от домовете ,никаква индикация за лекарства


Някоя от вас спомня ли си кое дете напусна дома в Ново село, за да отпадне от този спиък?
 Thinking


ще говоря с Илиев отново тези дни и ще кажа  Peace, а Рени имай готовност да кажеш възрастта на децата рожденници  Heart Eyes


Дидка,кога ще идвате?
да ви приготвим нещата по навреме.

 #Cussing out само имайте ,късмет ,да идете и този път без мен ,и абдикирам На луната !!! #Cussing out

Последна редакция: вт, 09 яну 2007, 21:32 от lorys

# 80
  • Видин
  • Мнения: 309
Момичета, децата ни от Белоградчик ще имат витаминчета - сиропи!УРа! за софиянки и за фирмата, която ги дарява!
Диди,за какво става въпрос?Нещо май съм изпуснала!

# 81
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Светле, първо те чакаме на танци, после ще те возим и до София. Ще видим прогнозата за следващата седмица и отиваме.днес чух по радиото, че има 4/май/деца от Ново село за осиновяване - в процедура. нещо общинско обсъждаха, но не чух цялото изявление. Това-с един месечен р.д. е мтого добра идея.Хем заедно ще празнуват, хем ще им помогнем с празника.Трябва да се видим с личните лекари на двата дома - още тези дни - да се хвърлим в четвъртък до Белоградчик?Но след 12 часа?

# 82
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Мели, момичетата от София имат предложение от фармацевтична фирма за дарение и аз обясних на децата от Белоградчик положението . Те нямат против да ни изпратят на нас лекарствата. Влез в първата тема на движението, даже още нещо съм писала преди малко. Давайте мнения-така и така не спите още

# 83
  • Мнения: 2 502
Светле, първо те чакаме на танци, после ще те возим и до София. Ще видим прогнозата за следващата седмица и отиваме.днес чух по радиото, че има 4/май/деца от Ново село за осиновяване - в процедура. нещо общинско обсъждаха, но не чух цялото изявление. Това-с един месечен р.д. е мтого добра идея.Хем заедно ще празнуват, хем ще им помогнем с празника.Трябва да се видим с личните лекари на двата дома - още тези дни - да се хвърлим в четвъртък до Белоградчик?Но след 12 часа?

 за танците ,ви обясних ,имах причина ,но и Теди ми каза за четвъртък за ширата -да не се силя ,ТАМ СЪМ

1/ за ходене по домовете ,препоръчително за Белоградчик и Ново село  е следобяд ,защото децата са на у-ще -до обяд
2/ а желаещи за Ново село ?-там също не сме ходили скоро

# 84
  • Видин
  • Мнения: 309
И аз съм на мнение,че накрая на месеца всички рожденници да празнуват е по-добре.На самия ден може би нещо като телеграми или малки изненади,да усети самото дете че му се случва нещо специално? newsm78

# 85
  • Мнения: 2 653
Фионче - за яйцата-правиш дупка отгоре и отдолу и издухваш- докато ти изпищят ушите- гадничко е, но пък стават супер.
Е видях се в приключение и нищо не стана - спуках яйцето.То не че беше започнало да излиза вече, ама...утре пак ще пробвам.Но тогава трябва да почна да готв по-раничко , за да имам време на спокойствие да го изкарам Wink
Е утре ще ви пратя моята молба- кажете на какъв адрес?
И пак искам да попитам, че не съм наясно- в кои домовеходите, какви са тецата там- момичета, момчета и на каква възраст са, деца със заболявания ли са?
И пак да питам, това , че не мога да идвам с вас проблем ли е за участието ми ?

# 86
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Фионче, супер е, че се включваш.Не е нужно да си близо до нас, за да си полезна. Факта, че оттолкова далеч си съпричасна ме кара да се радвам от името на всички видинлийки, защото знам, че щом една от нас е доволна, то другите са дваж по-доволни.С яйцата трябва сериозна тренировка. Мушкай го с кл. за зъби и го раздрусвай.Не съм казвала, че е лесно, както ти писах:"докато ти писнат ушите"...Относно домовете- ходим предимно в Гомотарци- там децата са със заболявания, Ново село- 7-18 години, Белоградчик-също.обикаляме и дневния център в града, Разбира се нуждите на различните места са различни. Факта, че сме много малко не е радващ, но обещаваме да разраснем видинската организация. Сега, като се хвърлим на някоя вълна не се оставаме, докато не я приключим. Сработваме се идеално и много се допълваме. Можеш да си ни от голяма помощ, дори и отдалеч и ще се радваме и от други градове да се включат при нас.Децата в тези домове не са само на видинлии, те са на всички, така, че всеки е добре дошъл. Например в Белоградчик децата няма да попитат откъде е липсващия парен котел, а ще се радват на нормална температура.или тези от Ново село-ако бъдат повече между различни хора и в различна среда, може би няма да пушат вече пред директора и другите 2-3 от персонала, а ще попитат за нещо по-интересно, къде е градската Галерия например...отнесох се малко повече, но с това изразявам колко си добре дошла, макър и отдалеч

# 87
  • Мнения: 2 910
Детето, което ще празнува на 13-и ще става на 8г., а празнуващите на 15-и и 23-и ще навършват 18г. И трите деца са момчета.
Съдейки по себе си, когато имам РД ми е по- празнично на самият ден и предпочитам тогава да го празнувам. Ако не можем да ходим на всеки техен празник, то идеята да им пратиме специални картички/ телеграми я подкрепям напълно.
Фионче, Диди ти го е написала прекрасно, но и аз да се изкажа Mr. Green. Това, че чувстваш нещата по този начин, твоите намерения се препокриват напълно с нашите и си готова, макар и на километри от нас, да помогнеш е повече от похвално и ти би трябвало да знаеш и да си сигурна, че си част от нас Hug

# 88
  • Мнения: 484
момичета,
искам да се изиня,че напоследък бях  доста пасивна,ама с тези здравословни  проблеми около моята Йоанка,никъде ме няма.Както и да е ще се оправи и тя и аз (не е толко страшно колкото си мисех) Twisted Evil.
За рождените дни както прецените хубаво си е тортичка да има особено  за по малките   party023
а за ходене в Ново село и Белоградчик не мога да кажа сега,разберете се кои ден а аз ще кажа в последсвие,имаме да носим още яица и сокчета в Ново село там не сме дали,а и  в Гомо.За утре не обещавам,ама в четвъртак,ще взема да ида до Кирилов ,да му честитя новата година и да видим какво ще ми каже  Laughing

# 89
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Мими, може да ти каже "Здрасти!"Нали ги знаеш, колко трудно започват да работят-докато почнат и годината свърши...Радвам се, че прописа.оправяй детето и не се притеснявай-ние ще се справим, а и Светлето е в отпуск/до кога ли?/

Общи условия

Активация на акаунт