"Тати, тати..."

  • 8 995
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 69
Ми как... Залагат се капани, като излезе от стаята да ритне легена например или ако скърца вратата на детската стая , не се смазва , оставя се да свети лампата в коридора , който от играчите е отгоре , не затваря очи и бди и т. н. - романтика Wink

# 16
  • Мнения: 2 891
Сетих се за дна позната, но не помня виц ли беше или истинска история... Репликата е - КОЙТО Е ОТГОРЕ, ДА МИ ДОНЕСЕ ВОДА!!! Wink

Последна редакция: пт, 05 яну 2007, 16:12 от jj okocha

# 17
# 18
  • Мнения: 1 030
Аз пък се сещам за 1 позната. Един ден детето й казало: "Мамо, вие снощи с тати май пак си показвахте дупетата.."

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Репликата е - КОЙТО Е ОТГОРЕ, ДА МИ ДОНЕСЕ ВОДА!!! Wink

Една от мамите го беше писала преди време ....
На нас пространството също  ни е малко ... та ни е хващала веднъж І "мамо, ти какво правиш на тати?!?!" и аз .... като почнах да се смея .... таткото само каза да ляга и тя пак заспа ... а сега и малкото като поотрасне ...  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 1 157
Все още не ни се е случвало,но гледаме да сме тихи

# 21
  • Мнения: 2 897
Сетих се за дна позната, но не помня виц ли беше или истинска история... Репликата е - КОЙТО Е ОТГОРЕ, ДА МИ ДОНЕСЕ ВОДА!!! Wink

Преди време имаше такава тема-Хващали ли са ви...(не съм сигурна дали така беше).Помня,че много се смях точно на тази история Joy

# 22
  • Мнения: 9 990
Toва е виц-за който е отгоре Laughing
Не са ни хващали нас, но никога не е късно...

# 23
  • Мнения: 17
И на нас ни се случи един път,мислихме си че децата спят и по едно време бате пита : "мами тати какво ти прави....".
В текъв момент незнаеш какво да му отговориш на детето.
Срам  Embarassed  Embarassed  Embarassed голям Blush  Blush  Blush
PraynigДа не се повтори  Praynig Praynig

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Мдаааа, ние сме тихи, но леглото ни не е. Скърца проклетото. Детето засега не е проговорило. И да е видяло нещо няма да си каже. Не знам какво ще правим като стане по-голямо.

# 25
  • София
  • Мнения: 8 348
Та на въпроса - моя синчец не ме е хващал щото си имаме с него стай, но когато беше на около 4 - 5 се изцепи пред един приятел. Седиме си ние кротко в хола и той малкия ни досажда. Идва момента да си ляга а той - Да, знам ви аз за какво ме пращате в леглото. Ще правитне секс и не искате да ви преча.
Младежа доста се притесни горкия.

# 26
  • Мнения: 445
 Най-после се включих. Преди две вечери (ние мислим,че спи) сина ми се изцепва: Тати, що папаш мама?

# 27
  • София
  • Мнения: 171
Нашият беше на 3 като каза на баба си:"Бабо, сутринта се събуждам, искам да стана и не мога! Той баща ми като налегнал майка ми ...".
А веднъж в градината на открит урок ги питали какво правят животните, а синковеца се изцепва:"СЕКС". Питат го знае ли какво означава, а той отвръща:"Да си легнат и да започнат да се целуват!". Интересно къде ли е виждал животни да си лягат? newsm78

# 28
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Моите деца винаги са спяли отделно, но една приятелка разказа нещо, на което се смяхме до припадък- събудило се бебето в неподходящ момент и тя се протегнала да му слага бибата- и така - на всяко люшване- бибата в устата, после обратно, докато свършили....  Joy Joy Joy- М., прости ми, че споделих....

Сега се сетих, т.к. понякога съм доста шумна, на въпроса защо викаше , мамо, толкова снощи, редовният отговор е - тати ми разтриваше кръстчето....

# 29
  • Варна
  • Мнения: 2 942
и на нас се случи веднъж. То хубо, че младежа е доста невръстен, но като ревна...мани мани дето ни прекъсна едно на ръка, ами такава истерия последва после.....точно тогаз намерили зъбите да го хванат. И сега много сме разредили контакта....трбва май да се мисли вече за бабин дом

Общи условия

Активация на акаунт