КРАСИВА МАЦКА ЗАГЛЕЖДА СЪПРУГЪТ НИ

  • 6 301
  • 102
  •   1
Отговори
# 15
  • Центъра на Вселената...
  • Мнения: 97
веднага пускам в действие злобния поглед  #2gunfire

# 16
  • Мнения: 830
веднага пускам в действие злобния поглед  #2gunfire
забрави и острите нокти Mr. Green

# 17
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Случи ми се преди години. Само дето мацката беше колежка на мъжа ми. Караше го да я кара с колата на зъболекар или да купуват подарък за някой от офиса или пък да я кара след работа, или пък обядваха заедно. Първо реших че е под нивото ми да вдигам пара и не обръщах внимание. Обаче като реших да отида на голям пазар за един подарък от двама ни и му казах да дойде с мен а той се опъна че не обичал да пазарува го наврях в кучи гъз. Ядосах се и започнах всеки ден да се вдигам от моя офис и да ходя на обяд с него и щом ми откажеше вдигах пара а мацката дойде 1-2 пъти на обяд с нас и се замота с други колеги. Освен това му взех колата и започнах аз да го карам и прибирам (преди това той ме караше). Така че хем нямаше кола да я вози, хем не можеше да мрънка че трябва да пътува с градски транспорт. Абе овладях аз положението ама не беше много напечено. Да не дава господ да се случи нещо по-сериозно защото ако има взаимност нищо не мога да направя. И да пускам и да не пускам злобни погледи ако ми се чукат зад гърба не ми се мисли те как ще ме гледат.

# 18
  • Мнения: 99
Ще започна да флиртувам с нея.Мога да стана даже много настоятелна и вулгарно-нагла.Предполагам,че това ще я обърка-друга жена да я ухажва.
А в мъжо се кълна-той със сигурност няма да и обърне никакво внимание,но пък ще се забавлява много с спевдо-лесбийските ми набези.
Пък ако стане много нагла,ще и понаритам гъзицата.

Или просто му я показвам newsm08, той се прави, че се заиграва с нея и като клъвне и казва, дай да вземем жена ми и ми да си ходим в къщи smile3508. Те гледат мигат и не вярват newsm03 newsm09, идват до мен и мъжа ми най-често казва - Мила виж какво съм намерил за тази вечер, харесва ли ти или да търся друга!? newsm48 newsm48
След това пада голям смях (от нас двамата, докато тя пали с 300-та)  rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo

# 19
  • Мнения: 793
Да го гледа, с гледането ще остане  Laughing значи ми е харесван мъжа  Mr. Green Нали само за заглеждане ставаше дума  newsm78

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Не реагирам. Той има глава на раменете си.
Пък и какво лошо има в заглеждането?

# 21
  • Мнения: 2 550
Що пък да му вдигам скандал за това, че са го загледали?  newsm78

# 22
  • Мнения: 5 140
Ще и го подаря, ако иска. Mr. Green

# 23
  • Мнения: 5 647
Мен също ме заглеждат, но това не е повод мъж ми да ми вдигне скандал.
Супер тъпо ми се струва да вдигнеш скандал на мъжа за това, че някаква си го заглежда. Това значи, че си комплексирана и неуверена в себе си. Теб не те ли заглеждат мъжете?

Както е казала Синеочка- давам й го.  Joy Joy Joy

# 24
  • Мнения: 5 393



Или просто му я показвам newsm08, той се прави, че се заиграва с нея и като клъвне и казва, дай да вземем жена ми и ми да си ходим в къщи smile3508. Те гледат мигат и не вярват newsm03 newsm09, идват до мен и мъжа ми най-често казва - Мила виж какво съм намерил за тази вечер, харесва ли ти или да търся друга!? newsm48 newsm48
След това пада голям смях (от нас двамата, докато тя пали с 300-та)  rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo

Добра тактика, обаче кво правите ако някоя се навие, а? Mr. Green Mr. Green Mr. Green Joy


До сега не ми се е случвало да попадам на нагли красавици.Или пък имам много смразяващ поглед, знам ли newsm78 newsm78 Thinking Twisted Evil  Общо взето се забавлявам ако възникне такава ситуация, а и мъжа ми никога не ми е давал повод да се притеснявам и да ревнувам. Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 99



Или просто му я показвам newsm08, той се прави, че се заиграва с нея и като клъвне и казва, дай да вземем жена ми и ми да си ходим в къщи smile3508. Те гледат мигат и не вярват newsm03 newsm09, идват до мен и мъжа ми най-често казва - Мила виж какво съм намерил за тази вечер, харесва ли ти или да търся друга!? newsm48 newsm48
След това пада голям смях (от нас двамата, докато тя пали с 300-та)  rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo

Добра тактика, обаче кво правите ако някоя се навие, а? Mr. Green Mr. Green Mr. Green Joy


До сега не ми се е случвало да попадам на нагли красавици.Или пък имам много смразяващ поглед, знам ли newsm78 newsm78 Thinking Twisted Evil  Общо взето се забавлявам ако възникне такава ситуация, а и мъжа ми никога не ми е давал повод да се притеснявам и да ревнувам. Heart Eyes
Нека кажа така..... smile3520 smile3520... ако е КРАСИВА МАЦКА си я споделяме  newsm47 newsm08

# 26
  • Мнения: 3 216
Или просто му я показвам newsm08, той се прави, че се заиграва с нея и като клъвне и казва, дай да вземем жена ми и ми да си ходим в къщи smile3508. Те гледат мигат и не вярват newsm03 newsm09, идват до мен и мъжа ми най-често казва - Мила виж какво съм намерил за тази вечер, харесва ли ти или да търся друга!? newsm48 newsm48
След това пада голям смях (от нас двамата, докато тя пали с 300-та)  rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo

Вьпреки,че сьм безумно ревнива и аз сьм го правила този номер.То не ,че моя  е кой знае какьв красавец и много се заглеждат по него,но тази тактика е наиситна безотказна.

# 27
  • Мнения: 2 897
Не само се е заглеждала,ами е и флиртувала дори.Забавлявам се Mr. Green

# 28
  • Мнения: 677
Тва не трябва ли да е комплимент към съпруга ви?
Ми заглежда си се,нека гледа-нека знае момичето..
Вие и вдигнахте скандал,набихте я,поканихте я в група и намсикво още..
А и кво ви е виновен съпруга не разбрах?

# 29
  • Мнения: 5 647
Нека кажа така..... smile3520 smile3520... ако е КРАСИВА МАЦКА си я споделяме  newsm47 newsm08

Охо, това ще разбуни духовете тук.  Joy

Общи условия

Активация на акаунт