КРАСИВА МАЦКА ЗАГЛЕЖДА СЪПРУГЪТ НИ

  • 6 306
  • 102
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 197
Не ми трябва мъж, който да "вардя" на всеки ъгъл, а колкото до мацката бих и се подразнила и в зависимост от това колко е нагла, толкова ще съм и аз...

# 91
  • София
  • Мнения: 2 217
Стига той да не я заглежда - всичко е наред Mr. Green

# 92
  • Мнения: 2 039
Ще започна да флиртувам с нея.Мога да стана даже много настоятелна и вулгарно-нагла.Предполагам,че това ще я обърка-друга жена да я ухажва.
А в мъжо се кълна-той със сигурност няма да и обърне никакво внимание,но пък ще се забавлява много с спевдо-лесбийските ми набези.
Пък ако стане много нагла,ще и понаритам гъзицата.

Или просто му я показвам newsm08, той се прави, че се заиграва с нея и като клъвне и казва, дай да вземем жена ми и ми да си ходим в къщи smile3508. Те гледат мигат и не вярват newsm03 newsm09, идват до мен и мъжа ми най-често казва - Мила виж какво съм намерил за тази вечер, харесва ли ти или да търся друга!? newsm48 newsm48
След това пада голям смях (от нас двамата, докато тя пали с 300-та)  rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo
rotfImbo rotfImbo rotfImbo smile3532  Охххх,коремът мииии  Joy
Иначе по темата,ами ще се посмеем с мъжа ми  hahaha Ако пък стане прекалено нахална(което не мога да си го представя,че има такива хора),ще има  ritnik и ако и от това не разбере,вече прибягжаме до  bash   Joy Joy Joy

# 93
  • Мнения: 780
"очи пълни ръце празни" ама ако се напълнят ръцете?аз ми се случва няколко пъти с една наша позната- в дискотеката - като го задърпала мъжо ми  #Crazy и аз си стоя  Shocked 
еййй алоо аз да не съм невидима - 0 внимание към мен от страна на мъжа ми . като му спретнах аз едно скандалче след една такава вечер , а той -" ми тя като ми се огъзила насреща и ми се натиска аз да не съм пе**раст . ха така ли ? от тогава преди да тръгнем за някъде / и като знам че тя ще е там/ - давам инструкции и цяла вечер гледам да е край мен . разбирам един танц , два ама цяла вечер с нея а не с мен ....

# 94
  • Мнения: 1 612
Много зависи от ситуацията.
Случвало ми се е, но мъжът ми не и е давал поводи за флирт.
В този случай отивам директно при мадамата и и казвам да се разкара. Ако все пак излезе тъпа и упорита е възможно да се стигне и до "силови" методи (честно казано случвало ми се е да прибягна и до това един път).

# 95
  • Мнения: 99
"очи пълни ръце празни" ама ако се напълнят ръцете?аз ми се случва няколко пъти с една наша позната- в дискотеката - като го задърпала мъжо ми  #Crazy и аз си стоя  Shocked 
еййй алоо аз да не съм невидима - 0 внимание към мен от страна на мъжа ми . като му спретнах аз едно скандалче след една такава вечер , а той -" ми тя като ми се огъзила насреща и ми се натиска аз да не съм пе**раст . ха така ли ? от тогава преди да тръгнем за някъде / и като знам че тя ще е там/ - давам инструкции и цяла вечер гледам да е край мен . разбирам един танц , два ама цяла вечер с нея а не с мен ....

Ааааа това с 0-левото внимание към мен  Sick.... при това положение веднага следва:
аз -   newsm09 smile3516 smile3515 smile3511 Rage Rage  smile3513
атой - no cry Banghead smile3538 newsm17  bouquet

Поне така си мисля... не ми се е случвало... newsm78 Praynig

# 96
  • Мнения: 7 723
Диди, щом не ти се е случвало, откъде знаеш, че няма да стане:

Ти-   newsm09 smile3516 smile3515 smile3511 Rage Rage smile3513
А той:  box bash newsm66 bye
А ти: no cry yahoo_49 Sob newsm49 newsm01    и при вашите  newsm78

майтапче   Mr. Green

Последна редакция: пн, 15 яну 2007, 15:03 от mylenka

# 97
  • Мнения: 99
Диди, щом не ти се е случвало, откъде знаеш, че няма да стане:

Ти-   newsm09 smile3516 smile3515 smile3511 Rage Rage smile3513
А той:  box bash newsm66 bye
А ти: no cry yahoo_49 Sob newsm49 newsm01    и при вашите  newsm78

майтапче   Mr. Green

Защото имам много тежка ръка  box smile3557 smile3521 smile3534
Живее при мене и той ще  bye  newsm01 mamma

# 98
  • Мнения: 6 164
Всичко зависи от мъжа ти, доколко му имаш доверие и на какво е способен той. Ако е от вече описания тип "0 внимание, да не съм пе*ераст", е ясно, че и да скачаш и да викаш, това си му е отношението към теб. Ако пък е мъж, който те уважава и знае как да се държи /най-малкото в твое присъствие/, няма повод да се притесняваш, какво би направил дори и да те нямаше в този момент. Ако той участва във флирта, ти имаш проблем, но проблема ти не е флиртаджийката, а мъжа ти. Ако обаче той не отреагира на поведението й, не виждам защо да й се дразниш - тя да си прави, каквото иска, празни усилия, не обръщай внимание и не се дразни.

# 99
  • Мнения: 2 751

Ааааа това с 0-левото внимание към мен  Sick.... при това положение веднага следва:
аз -   newsm09 smile3516 smile3515 smile3511 Rage Rage  smile3513
атой - no cry Banghead smile3538 newsm17  bouquet

rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo
Това все едно аз съм го писала  Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha

# 100
  • Мнения: 817
Мен ме ласкаее/стига да е само заглеждане де Laughing/,все пак това  е признание за добрия ми вкус и доказателство за солидните ми позиции във взаимотношенията ни.
Между другото ,нещо в което съм се обеждавала  ,че е много важно жената в такива моменти да се държи на ниво със нужното самочувствие ,без да злобее с коментари и действия Naughty
Изпитан трик е ,ако погледите са много настоятелни ,да накараш партньора си да почерпи жената с едно питие/все пак тя му е оказала нужното внимание/Нещо от сорта на нашта маса ,черпи вашта маса ,като използваш келнерите за посредници.После едно наздраве от разтояние ,като се избягва личния контакт.Ако и тогава не се светне въпросната натура или е много тъпа или е много нагла.Задължително е да запазим хладнокръвие да се смеем и да ни е забавно всичко това /поне да даваме такъв вид/ в никакъв случай не трябва да почваме да се сравняваме с въпросният субект и да си изтъкваме положителните черти.Това трябва да го направят мъжете до нас. FlutterИ помнете усмивка ,усмивка и пак усмивка Laughing

# 101
мен до такава степен не ме вълнува,че и да го е заглеждала някоя не съм я забелязала,пък и аз да не съм му падарин да се оправя.   

# 102
Нека го заглежда,ако си позволи повече ще ходи и да се преглежда скоро Grinning.Имам му доверие и го уважавам,ако мъжът ми иска да направи нещо не мога да го спра,особено пък с циркове.Тои ме е избрал за ЖЕНА и се държи с мен като с такава ,другите са АУТ.Бъдете по уверени в себе си

Общи условия

Активация на акаунт