Най-тъпите реклами

  • 24 561
  • 484
  •   1
Отговори
# 75
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз харесвам рекламата на Спрайт за нещастието......... Една от най- неприятните ми е на кафе "Витаголд".......

# 76
  • Мнения: 660
Тази реклама на пелени е много яка, но точно тази марка не се рекламира на нашия пазар
http://vbox7.com/play:95b58c93

рекламата е чудна! браво!!!  Joy Joy

Тук, малко по-нагоре се споменава КАЛОРЕКС!!!! Ужас, бях я забравила!!! Хахаха! И с този металически глас, убиват ме! #2gunfire А "мацката" и тя чудна!

# 77
  • Мнения: 803
Уф, има някаква реклама за лекарство против грип май...Където едно семейство е на един ринг и се боксира с въображаеми противници Crazy Качеството на самата реклама е ужасно, а и ми е супер безмислена. Confused

# 78
  • Мнения: 389
Веееднъж персил винагиии персииил   Sick

Тя ми е топ-анти от всички! Ужасно ми лази по нервите този припев ...

Иначе има и други недомислици, които пускат по време на хранене. Добре, че не съм гнуслива - то не са жилави секрети, лекарства против газове и запек, онзи микроб зловещия, акащи дечица ... Confused

# 79
  • Мнения: 6 417
А какво ще кажете за тази:

http://vbox7.com/play:01fd32c4

Много е свежа Rolling Eyes

# 80
  • Мнения: 2 386
Искам да ги видя тези щастливи прасета,моля за линк   Rolling Eyes

Иначе в предната тема писах много-сега само добавям- ММММММММММММММММММ  СОЛАНО  Sick Sick
И Иво Танев,разбира се


# 81
  • Мнения: 139
А какво ще кажете за рекламата на Нова Бразилия ? Само като я видя тая Биляна и  #2gunfire

# 82
  • София
  • Мнения: 5 755
а какво ще кажете за "ух, тази настинка!"
"знам за какво говорите"
"не сте настинала, не знаете"
"а, знам, знам" Close

# 83
  • София
  • Мнения: 6 074
а какво ще кажете за "ух, тази настинка!"
"знам за какво говорите"
"не сте настинала, не знаете"
"а, знам, знам" Close
PeaceПри това е ужасно на вкус, според мен

# 84
  • Мнения: X
 Още един глас за щастливите прасета......много брутално ! Аз обичам животните ( не съм вегетарианка), но не е нужно някой да се опитва да ме убеди в щастието което извира от една луканка......веднага си представям горкото прасе:(
  Другото е Дуфалааааааааааак! Мисля, че не е нужно човек да приема този медикамент, по-скоро би го изкарало корем, само от рекламата Peace
 Ех как ме е яд, имаше една реклама която от доста време я няма и направо ми се свиваше стомаха от нея.......немога да се сетя!

# 85
  • Мнения: 660
А какво ще кажете за рекламата на Нова Бразилия ? Само като я видя тая Биляна и  #2gunfire

Ужасна е тази реклама. Тръпки ме побиват! Ако ще това да е последното останало кафе на света, няма да си купя, само заради рекламата. Само как се изпружва ролката за коса -  #Crazy newsm78 #Crazy

# 86
  • Мнения: 2 085
Тази реклама на пелени е много яка, но точно тази марка не се рекламира на нашия пазар
http://vbox7.com/play:95b58c93
Много е сладурска Heart Eyes
страшно ми е забавна онази бабичка ,която се обадила на космодиКСа, и после и дали хорото Joy Joy Joy

# 87
  • Plovdiv
  • Мнения: 303
Изваждам тази тема пак отпред, защото в последно време, к`ато пуснат реклама по ТВ-то и ми се приаква направо  Shocked.
Снощи една след друга по НОВА пуснаха "А ти изака ли се" и "Бате, ака ми се" на МТел   ooooh!
Обикновено не обръщам внимание на рекламите, но тези двете  #Crazy

# 88
  • София
  • Мнения: 5 755
Изваждам тази тема пак отпред, защото в последно време, к`ато пуснат реклама по ТВ-то и ми се приаква направо  Shocked.
Снощи една след друга по НОВА пуснаха "А ти изака ли се" и "Бате, ака ми се" на МТел   ooooh!
Обикновено не обръщам внимание на рекламите, но тези двете  #Crazy


Joy и на мен тези са ми от любимите, особено първата  Joy
а как схващате, че "свободата, Санчо, е като салама"  newsm78 Mr. Green

# 89
  • Plovdiv
  • Мнения: 303
а как схващате, че "свободата, Санчо, е като салама"  newsm78 Mr. Green

А може би трябва много да я ценим, така както ценим и салама  Twisted Evil.
Поне аз за друго тълкование не се сещам  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт