Модна къща- сериалът

  • 6 052
  • 85
  •   1
Отговори
  • Мнения: 172
А какво ще кажете за модна къща?Харесва ли ви?А дали може да го има някъде в нета за дърпане  Mr. Green

# 1
  • Мнения: 1 813
Да харесвам го,гледала съм 2 серий,много искам да го следя,но пустото време едва ли ще позволи  Crazy

# 2
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
И мен ме кефи, как само я омая онзи пич Мария.. ама какво й крои, не е ясно. В събота от 15 повтарят най- важното от седмицата!

Щом има интриги и не е латиносапунка, става! Peace

# 3
  • Мнения: 4 371
Къде го дават това и от колко newsm78

# 4
  • Мнения: 259
Да много ми харесва разтоварващо сериалче.
Дават го по БТВ от 18ч.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 867
миналата събота хванах началото със следобедното кафе. насилих се да го гледам, но е голяма боза. и в най-преуспяващата модна къща се оказа, че няма ни един читав дизайнер - преди ревюто се късаха и хвърляха модели, които за нищо не стават, сътворени от "бездарниците"... та благодарение на една щастлива случайност отново имаше триумф на модния подиум...
логиката не пречи!
плосък, плитък... различава се от латиносериалтие вероятно...по имената на героите.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 6 380
Позагледах го тази седмица - според мен нищо особено,дори леко измислен,ако мога така да кажа.
Единственото хубаво е ,че се нагледах на красиви хора,тоалети и прически.Особено Бо Дерек.

# 7
  • Мнения: 2 070
И аз го гледах тази седмица, защото си боледувахме двете с Яна вкъщи, но с работата няма да мога вече, освен съботната резючирана версия. То и без това през седмицата във всяка серия полвината е повторение на предната, това е адски досадно. Не ме кефи особено, но е консуматорски, сядаш и зяпаш, разтоварващ е.

# 8
  • Мнения: 1 014
Сериалът не е нищо особенно, но за това пък саундтрака страшно много  ми харесва  Heart Eyes доста го търсих из нета, но не го намерих, така че ако някой вече го е докопал ще се радвам да го сподели  Grinning

# 9
  • Мнения: 795
Насилих се да изгледам 1 серия - не ми хареса ,ама изобщо! Като замисъл - добре, но много лошо и скучно е сниман - и с тия препратки към минали събития ..... Очаквах нещо по-добро!
 newsm11

# 10
  • Мнения: 156
Разтоварващо сериалче,без сюжет,но с красиви актьори!
Мен ми допада,защото си е типично америкън-интриги,секс,лъжи и ми харесва и ,че е за мода.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Тъп е. "Дързост и красота", но на малко по-бързи обороти.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 675
Харесва ми, красиви жени и мъже, хубави тоалети, любов, секс, интрига...

# 13
  • Мнения: 2 897
Опитах да го гледам днес-не ме впечатли.
Секс,лъжи и тайни май повече ме заинтригува Thinking

# 14
  • Мнения: 3 216
Харесва ми,много ме разтоварва ,а и не ме кара да се замислям особено. Красиви артисти,секс,интриги-какво повече му трябва на едно сериалче?!

# 15
  • Мнения: 5 622
Гледам го. щото май няма друго за гледане по това време..иначе бих го заменила, не е кой знае какво, но става  Peace

# 16
  • Мнения: 410
Става, но да спрат да ми повтарят какво се е случило преди 4 минути.

# 17
  • Мнения: 3 216
А някой може ли да ми каже Ланс кого уби?

# 18
  • Мнения: 156
Детектива,който е наела Глория,за да ги заснеме с нея и тя да може да прати снимките на Мишел

# 19
  • Мнения: 391
И една серия не можах да изгледам .Скучен ми е .А и актьорите са  прекалено захаросани.

# 20
  • Мнения: 7 430
Разтоварващо сериалче,без сюжет,но с красиви актьори!
Мен ми допада,защото си е типично америкън-интриги,секс,лъжи и ми харесва и ,че е за мода.

И аз така...а и като няма друго интересно Wink

# 21
  • Мнения: 2 498
Детектива,който е наела Глория,за да ги заснеме с нея и тя да може да прати снимките на Мишел
Защо пък уби детектива?То май Глория е за убиване-голяма кучка е...

# 22
  • Мнения: 156
Ми питаше го дали Глория го е наела,а той отричаше и Ланс нещо превъртя,а и беше пиян.След това намери сметка за детективска услуга,пишеше името на Глория и отдолу-Платено!

# 23
  • Мнения: 82
Не е лошо сериалчето, става Peace
Предпочитам го пред латиноамериканските сериали- много серии и ясен финал Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 446
В събота повторението най си заслужава!

Всичко се вижда. А кой е Бо Дерек?

# 25
  • Мнения: 952
В събота повторението най си заслужава!

Всичко се вижда. А кой е Бо Дерек?
Мария Джани шефката на модната къща

# 26
  • Мнения: 1 446
Тенк ю, баби!  Hug
Днес си намерих инфото в imdb.com
Повече се интересувах от синчето, но се оказа, че няма много негови снимки в нето, жалко, защото е голЕмо сладурче !

# 27
  • Мнения: 537
Не ме грабна този филм, скучен ми е и объркващ.

# 28
  • Мнения: 1 448
А аз така и не разбрах, този сериал сага ли е тип "Дързост и красота" и ли приключва след 100-200 серии  Laughing

# 29
  • Мнения: 537
Не знам колко серии са закупили, сигурно всичките, то има за сега само 1 сезон от 56 серии. Предпочитам в този часови пояс накоя 30 мин. комедия.

# 30
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
става по-интересен Wink

# 31
  • Мнения: 3 576
В много кофти време го дават, иначе бих го загледала.....

# 32
  • Мнения: 1 284
гледам го, готин е  Flutter

# 33
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Няма ми го вече телевизорчето в кухнята. Докато беше там, го гледах. Точно по това време обикновено готвя, та не мога да го гледам, ако няма телевизор при мен. Иначе не е лошо сериалчето. Всъщност, напълно достатъчно е да изгледаш съботната серия, за да разбереш какво се е случило през седмицата.

# 34
  • Мнения: 349
През седмицата не го хващам, но в събота го гледах и ми хареса.Актьорите са МУЦКА Heart Eyes

# 35
  • Първомай
  • Мнения: 177
И на мен ми харисва.Като си стоим вкъщи с бебка зяпаме телевизор и в сравнение със сапунките които въртят по всички канали това ми допада най-много.

# 36
  • Мнения: 566
Умирам за този филм, а пък за Люк Crazy

# 37
  • Мнения: 1 186
Много готин филм и с голям интерес го гледам всеки ден  Peace...най-ми харесва Уилиам...готин мъж е  Peace...А тая Мария е отврат жена ...София ми е много позната актриса и се чудя къде съм я гледала  newsm78

# 38
  • Мнения: 182
Разтоварващо сериалче подобно на "Дързост и кросота" ама много повторения.Един кадър го повтарят по1000 пъти,половината от епизода само повторения.Поне артистите са готини.

# 39
  • Мнения: 332
И аз го гледам, харесва ми, само ме дразнят повторенията, които заемат половината филм. А Люкчо  е голям сладур, нали  newsm53

# 40
  • Мнения: 62
И аз го гледам, понеже по това време друго няма за гледане. Не е лош сериал, само, че актерите играят доста слабо. Радвам се, че Мария най-после си е получила урока  smile3511. Люк пак не ми харесва като мъж, някак сладникав е и прилича на обидено детенце. Уилиам е друго нещо, много е готин!

# 41
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
И аз го гледам, понеже по това време друго няма за гледане. Не е лош сериал, само, че актерите играят доста слабо. Радвам се, че Мария най-после си е получила урока  smile3511. Люк пак не ми харесва като мъж, някак сладникав е и прилича на обидено детенце. Уилиам е друго нещо, много е готин!

za Мариите никога не може да си сигурна Joy

# 42
  • Мнения: 562
Гледам го, кефи ме  Peace Плакна очи по Уилям, тоалетите на Мария са страхотни и събрах много идеи за пролетно-летни придобивки  Wink

# 43
  • София
  • Мнения: 819
Някой попита за София - актрисата е Морган Феърчайлд, играе в една псевдокомедия "Сделка с дявола" и разни подобни фатални роли Peace

# 44
  • Мнения: 5 255
...А дали може да го има някъде в нета за дърпане  Mr. Green

Може, разбира се  Sunglasses

Цък

# 45
  • The wild, wild west
  • Мнения: 147
Изгледах го от край до край - заради тоалетите, които показват си струва... ааааах  Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 115
На мен ми харесва, но успявам го гледам на две седмици веднъж, така че за мен е добре, че повтарят. Но вероятно, ако го гледам всеки ден, ще ми омръзне.

# 47
  • София
  • Мнения: 1 457
На мен ми харесва, но успявам го гледам на две седмици веднъж, така че за мен е добре, че повтарят. Но вероятно, ако го гледам всеки ден, ще ми омръзне.
А, стига ти толкова, то с тези повторения тъкмо виждаш най-важното   Laughing

Мен ужасно ме дразнят тези повторения. По-зле е от Дързост и красота  ooooh! Аз го гледам за развлечение и заради готините актьори  Wink

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Разтоварващо сериалче,без сюжет,но с красиви актьори!
Мен ми допада,защото си е типично америкън-интриги,секс,лъжи и ми харесва и ,че е за мода.

И аз така...а и като няма друго интересно Wink


След цял ден нерви на работата се разтоварвам идеално с него! Харесва ми, че има много стил в обстановката, дрехите и т.н.

# 49
  • Мнения: 566
Ейййй тая Мария много ме изнерви тази серия

# 50
  • Мнения: 256
гледам го кефи ме актьорите са много яки Laughing

# 51
  • Мнения: 7 430
гледам го кефи ме актьорите са много яки Laughing

И мен това ме впечатлява - има за всекиго по нещо Peace

Доби - тя си е изнервяща по принцип Peace
Аз харесвам Уилям и Люк  Crossing Arms другите са ваши Wink

# 52
  • Мнения: 566
Дидке,
айде да си делнем Уилям и Люк.
Много ми харесва този сериал, направо чакам с нетърпение да стане време за него

# 53
  • София
  • Мнения: 1 457
Аз пък си заплювам Ланс  Crossing Arms Laughing

# 54
  • Мнения: 91
Сюжетът му не ме грабва особено,но актьорите )като лица де) и дрешките им си ги бива.

# 55
  • Мнения: 885
А какво ще кажете за модна къща?Харесва ли ви?А дали може да го има някъде в нета за дърпане  Mr. Green
Филмчето е готино  и  има всички серии в DMCA-removal-from-Google

# 56
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Като изключим честите повторения и двете настъпани манекенки всичко друго е ОК. Обаче тези повторения направо ме убиват. Даже го потърсих из нета да го дръпна и да изгледаме само същественото но не го открих. Иначе свеката му е върла фенка и го гледаме редовно.

# 57
  • Мнения: 5 255
...Даже го потърсих из нета да го дръпна и да изгледаме само същественото но не го открих...

По горе съм дала линк с постера на филма - там има всички серии, дори повторенията от събота  Wink

Ето го пак - цък . Тук има също - цък Grinning

# 58
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Мацки, казвайте кой убиха в днешната серия защото свеката го следи с голям интерес и няма да спи тази вечер от нерви. Стройла ме е сега да го търся по нета.
За негледалите - някой стреля по Мишел, Глория и Люк като искаше да уцели Мишел. Серията свърши със изстрела.

Мама, благодаря. Сега чак видях постинга ти.

# 59
  • Мнения: 5 255
Имаше изстрел, но с това завърши серията Grinning
Според мен с Глория ще се случи нещо  Thinking

# 60
  • София
  • Мнения: 1 457
Предполагам, че сигурно са уцелили Глория вместо Мишел  Thinking

# 61
  • Мнения: 410
 И каквито болни мозъци са сценаристите обикновено, сега като нищо Мишел да отгледа детето на Глория.

# 62
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Е разбра се. Уцелиха детето на Глория.

# 63
  • Мнения: 3 216
уХ,много се зарибих по тоя филм. Супер много се разсейвам с него. И какви интриги вьртят само Party

# 64
  • София
  • Мнения: 1 457
Уф, много е гадно това с детенцето  Sad Дано успеят да го спасят  Confused

# 65
  • Мнения: 5 103
Ще го спасят това е сигурно Peace

# 66
  • Мнения: 3 216
Казвай бьрзо от кьде знаеш?

# 67
  • Мнения: 172
Мариана отваряй сайта на бтв и ще знаеш какво ще стане поне за 2 епизода напред.Аз от там се информирам. Hug

# 68
  • Мнения: 147
Сериала е хубав и увлекателен  като цяло- красиви актьори, хубави тоалети, интриги , но тия повторения направо му убиват, то повече от половината серии минават в повторения  Twisted Evil и смятам вече да го гледам веднъж в седмицата, защото не виждам смисъл в това да гледам едни и същи сцени във всеки епизод  Peace

# 69
  • Мнения: 91
Ами да, в събота от 3 след обяд за един час дават какво се се случило през седмицата.

# 70
  • Мнения: 566
Момичета, кой е бутнал Ники по стълбите

# 71
  • Мнения: 410
 
Момичета, кой е бутнал Ники по стълбите
Тя твърди, че е Мария.

# 72
  • Мнения: 5 255
Момичета, кой е бутнал Ники по стълбите
Тя твърди, че е Мария.
.... на практика не се видя кой го е направил  ooooh!

# 73
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Мария е Peace

# 74
  • Мнения: 3 216
Аз пьк си мисля,че е Таня. Ох,на мен Чандльр много ми харесва. Crazy

# 75
  • в баира
  • Мнения: 861
Ох,на мен Чандльр много ми харесва. Crazy

Ох, и на мен.   newsm03

# 76
  • Sofia
  • Мнения: 849
А как се развива сериала, че не съм го гледала от четвъртък?

# 77
  • Мнения: 172
сЕРИАЛЪТ СВЪРШИ.дНЕС БЕШЕ ПОСЛЕДНА СЕРИЯ

# 78
  • Мнения: 3 216
Чудно ми е дали има още серии? Някьде в нета дали ги има?

# 79
  • Мнения: 1 403
Няма и аз търсих  Sad пък не ми се вярва да свърши така  newsm78 Може да снимат 2 сезон  Rolling Eyes Бях сигурна, 4е тая к.... Мария е жива  Close
Ама неможе да свърши, какво ще гледам сега newsm45 

# 80
  • Мнения: 3 216
И на мен много ми хареса сериалчето-свежо,разпускащо и с красиви батковци Mr. Green

# 81
И на мен много ми хареса сериалчето-свежо,разпускащо и с красиви батковци Mr. Green
Ох, ох, ох... smile3501 За съжеление, не мога да го гледам редовно.. 

# 82
  • Мнения: 60
Много ме радва този сериял  Hugи много ме е яд , че днес не можах да гледам последната серия. #Cussing out
Някой знаели от къде мога да си я дръпна ако изобщо някой ги качва. newsm78

# 83
  • Sofia
  • Мнения: 849
Хайде някой да разкаже финала. Аз гледах последно серията с погребението и речите.
А случайно някъде да има инфо за сериите, за  да прочета какво  е станало?

# 84
  • Бургас
  • Мнения: 6 380
Хайде някой да разкаже финала. Аз гледах последно серията с погребението и речите.
А случайно някъде да има инфо за сериите, за  да прочета какво  е станало?


Ако случайно не сте я гледали вече - Мария всъщност е жива, била е с бронежилетка под ризата и е инсценирала смъртта си.Ланс го убиха.Таня е стреляла по внушение на психиатъра,Уилям и София .Мишел и Люк заминават заедно за Ню Йорк.Глория спаси ги спаси от Еди,когото арестуваха.

# 85
  • София
  • Мнения: 1 402
Каквоооо Мария е жива .... аз само мернах че Мишел казва че заминава за NYC и реших че е сама ....

Общи условия

Активация на акаунт