Бебо има си сърце, двойна радост на мама ще донесе - Август 2007г

  • 13 363
  • 289
  •   1
Отговори
# 45
И моето коремче се е подуло  Crazy
Но не съм качила нито грам, при условие че вече почти седмица не ми се е гадило,
а до сега не съм  Sick нито веднъж. Praynig Mr. Green
Прочетох че до 20 седмица било нормално да се качат от 3 до 5 кг. Така че  Laughing засега съм спокойна(и без това съм доста кг.  Embarassed Crazy)

# 46
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
На мен въобще не ми се качва на кантара, като гледам как ми омаляват дрехите. Само като се сетя, че с предната бременност качих 35кг и....... #Cussing out

# 47
  • Мнения: 998
И аз не съм се мерила, защото нямам кантар, на дребната много и харесваше да скача върху него и го счупи, та още не съм купила нов!
Иначе корем не виждам да имам, единствената промяна, е че започна леко да ме боли, когато легна по корем да спя.
Предния път в 16 г.с. ми казаха 100% момиче и такова си излезе, колкото и да не вярвах  Naughty
Някой знае ли в коя седмица се ходи на 3D или 4D  newsm78

# 48
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
.....Някой знае ли в коя седмица се ходи на 3D или 4D  newsm78

Към 20г.с.

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Момичета бях при личния.Вече офицално се водя бременна.Гледаха ме бебчето си се развива нормално,отговаря си на седмиците.Поуспокоих се малко.Само дето ми се караха че ходя и на частно-каза че само съм си давала парите.Аз обаче пак ще си ходя по спокойно ми е Wink

# 50
  • Мнения: 3 388
Май съм единствената, която става да пишка поне по 2-3 пъти вечер  Grinning И след като пишкането се засилва с напредване на бременността, май в следващите месеци ще с еместя в банята  Mr. Green
На мен след доста дни, в които се чувствах добре, днес сутринта пак ми беше  Sick На всичкото отгоре от снощи ме боли и корема, както казвате точно заради матката е, аз не пия нищо- не знам дали е по-добре така обаче ...
Аз не съм качила нищо, даже съм свалила около 1 кг, но знаейки колко се качва накрая, се радвам, че е така  Crazy

# 51
  • Мнения: 183
Здравейте , момичета Simple Smile
Аз много отдавна не съм писла , не че не искам , но просто ходя на работа и след това съм много уморена и веднага си лягам Simple Smile и след време вече съм заспала Simple Smile sonita  не се притеснявай и аз ставам по няколко пъти нощно време до тоалетната Simple Smile _MEGI_ честито , за бебчо че си го видяла и че всичко е наред при теб Simple Smile За моето коремче да не казвам как се е подуло , но аз си имах малко коремче след първата бременност , не си личеше чак толкова , но аз го виждах Simple Smile не знам дали съм качила килограми , но не ми се качва и на кантара , че мисля че от това лежане и седене по столовете , особено на работа съм качила и някой друг килограм Simple Smile Момичета искам да ви попитам вие ходите ли на работа ? Как ви се отразява това ? Аз след работа съм парцал и не правя нищо друго освен да спя.А сега отивам при личната си лекарка , че не съм доволна от гинеколожлката която избрах и ще видя как мога да я сменя и дали личната може да ми даде болничен.

# 52
  • Мнения: 1 037
Жужка,и аз имам коремче,но пък си качила и три килца..... Confused


Аааа, моля, моля, само 1 кило съм качила Hug Mr. Green, но както и да е, явно няма връщане назад  Flutter

Жужи,сори грешката е моя,имах предвид че АЗ съм качила три кила и затова ми е подуто коремчето!Още веднъж извинявай,но малкияпише с мен и ...знаеш как е  bouquet

# 53
  • Мнения: 1 380
Благодаря ви момичета, че отговорихте на въпроса ми за торбичката с пясък.
Ами да прави сте, при някой се свива след седмица корема, при други цял живот си е увиснал, но мисля, че ако още в началото се вземат мерки, като спорт -резултатите ще са други.

# 54
  • София
  • Мнения: 3 825
Здравейте wavey
Първо да споделя какаво знам за обърнатата матка.Значи по време на бремеността тя заема правилно положение и няма абсолютно никакви рискове и за бебето и за майката.Раждането минава без никакви проблеми.Аз раждах нормално.След като се роди бебето матката започва постепенно да се връща в старото положение т.е. отново се обръща.Така,че тези мамчета които са с обърнати матки въобще да не се притесняват.
Жужка,ами аз засега не виждам много да ми е пораснало коремчето.Както писах вчера само вечер ми е мноооого подуто,но сутрин си е както преди Grinning.А пола на бебето го научих чак като се роди Дани.лекарката не искаше да ми каже какво е #Cussing out.Сега отново очаквам да го направи и да разбера чак на финала,но по-важно да е живо и здраво.
За тоалетната,и аз е посещавам по няколко пъти на нощ,но след третия месец и този приод ще отмине.Въобще първите три месеца са най-важни,най-гадни и най- рисковани.Оттам нататък е пей сърце.
Така като прочетох постингите ви и малко се поуспокоих,че не съм единствената паника.
Честито и на останалите мамчета дето са видели малките човечета  Kissing Heart.
 

# 55
  • Мнения: 829
здравейте, августинки!
първо, Сонита, не се тревожи за ходенето до тоалетната нощем - скоро ще отмине, когато матката се повдигне нагоре в коремната кухина, но накрая пак така става  Mr. Green

после, Жужка, на мен малко ми е по-отпуснато коремчето в сравнение с предишната бременност, но нямам кг отгоре, сутрин ми е плосък, а вечер - подут, както и на други мами  Wink Полът миналия път го казаха в 4м. но беше на частно с много хубав апарат и лекарката е голям спец. Иначе в ЖК - 5м.

и накрая, но не по важност: днес се записах на ЖК и видях бебо, който се мяташе като акробат вътре. беше направо неописуемо усещане! пожелавам ви го скоро да го изпитате!!! видяхме 2 ръчички и 2 краченца, плацентата се оформя. всичко е ОК. много съм щастлива. само утре ще си разбера резултатите от изследванията.

а, да, и аз съм с много ниско кръвно. не ми е прилошавало чак, но все ми се лежи и нямам тонус. точно затова едва чакам да вляза в 4м. и да ходя на гимнастика  Grinning

крокодилче, лек път!!!

# 56
  • София
  • Мнения: 1 374
Здравейте, мога ли да се присъединя към вас. Аз съм на 30 г., за мен това е първа бременност и моето бебче се очаква да се роди на 13 август. До сега от една седмица намерих този форум и ви чета само, но се надявам оттук нататък да се престраша и да пиша. Намирам нещата, които се споделят тук за много полезни, защото през голяма част от неразположенията, страховете и притесненията минавам и аз и е чудесно да попаднеш на хора, с които заедно да минеш през нещо толкова вълнуващо и ново.

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Здарвейте на всички.
При мен засега няма нищо ново и затова само чета как сте вие.
Искам да ви попитам на кои изследвания се показа че имате ''коки'' или други накакви гъби и инфекции,че аз всичко съм наравила без кръв и урина,дадох само кръв за васерман, за микробиология и там другите изследвания които са нови за мен,и на тях съм супер нямам никакви отклонения,но се притеснявам за другите и утре ще отида да ги пусна.
За нощните ставаниям, аз ставам от време на време нямам някакви повишени нужди.
А за корема и мен ме понаболява тук там но е нормално мисля.

Последна редакция: вт, 16 яну 2007, 15:44 от Mira(vatan1919)

# 58
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Mira, при мен коките и гъбите се показаха от микробиологичното изследване с вагинален секрет.

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Mira, при мен коките и гъбите се показаха от микробиологичното изследване с вагинален секрет.
Благодаря ти,значи при мен в тея изледвания всичко е наред,остава и другите да са в норма.

Общи условия

Активация на акаунт